Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את האוטו החדש לפני המסירה, כשהוא בניילונים

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 5332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברגע ששולמה מלוא התמורה ליבואן, המכונית מקבלת מספרי רישוי וכפועל יוצא גם בעלים רשומים..

גם אם המכונית עדיין לא נימסרה, היא רשומה על שם הרוכש, למרות שבמקרה הנ"ל אין לו שום אחריות על מה שנעשה איתה, כל עוד הוא לא חתם על הטפסים ושוחרר לדרכו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תשובה חד משמעית. אבל נראה לי שבשום מחיר לא הייתי נוגע בו. זה כמו שמוכרים לך טלביזיה, והמובילים שורטים לה את המסך בהובלה. אתה כל החיים תראה את השריטה מול העיניים, ותתעצבן. כמה כסף ישכנע אותך לא לראות אותה? שאלה קשה.

אני בת.

אם יחליפו לי את המסך ויתנו לי אחריות מלאה לכמה שנים נוספות, הייתי נשארת בכיף עם הטלויזיה.

אבל זה אוטו.

נראה לי שעם טיפול פוליש ווקס (אם לא נעשתה תאונה), אחריות מלאה וטיפולים חינם ל4 שנים הייתי מסכימה לקבל את האוטו.

אבל בטח הם לא יתנו הצאה אפילו קרובה.

נו! שימצאו כבר!

איזה צבע האוטו? אני אעזור לכם לחפש!!

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו! שימצאו כבר!

איזה צבע האוטו? אני אעזור לכם לחפש!!

חס וחלילה! אם האוטו יימצא, יתחיל פה פלונטר שאין לי מושג איך יוצאים ממנו.

מישהו יכול לדמיין טקס מסירה של רכב "חדש", שנראה כמו מערכון "המכונית המגויסת"? סע לשלום, המפתחות בפנים...

ולכן אני מוכן רק לומר שהצבע הוא ורוד מטאלי עם פרחים צהובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל סיפור קטן, שימחיש לך את הכוח הרב שיש לך ביד:

הזמנו לאישתי רכב חדש, במעמד ההזמנה וגם בכל פעם שניגשתי לסוכנות כדי לטפל בעניין, הבהרתי שאינני רוצה בשום מתנה מהם: לא מעוניין במגיני הפגוש שמודבקים עליו, לא רוצה וילון אחורי (כמובן שעם פרסומת של החברה), כלום - רק שישאירו את הרכב במצבו המקורי (למעט מערכת האזעקה שהוזמנה).

הדבר נרשם על הטפסים בטוש בולט.

הגעתי לקחת את הרכב ונחש מה? כמובן שהותקן וילון אחורי מפואר שכולל פירסומת של הסוכנות. הוילון חובר באמצעות ברגים לגג הרכב.

לא התרגזתי, לא הרמתי את הקול, רק הודעתי להם שהרכב כולו שלהם ואני מבקש אחד אחר בלי חורים בגג.

אם היית רואה את הפניקה שהייתה שם, אז היית נרגע ומבין את הכוח שבידך.

סיכומו של דבר - אצלי - הכיסוי הפנימי של גג הרכב הוחלף בחדש כמו גם מיכסה תא המטען.

אצלך - פשוט אל תחתום על שום דבר ותסרב לקבל את הרכב - זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

"אל תשכח":idea:

הם לא נכנסו לפז יילוו,קנו להם קפה חם עם מאפה,חזרו הביתה בנסיעה מנהלתית ממוזגת על 90-100 קמ"ש,כולל שירי ספיריט.

אלא....................:twisted:,זימבירו את האמ-אמא של המכונה,עם שחיקת בוכנות ברוטלית,חרקות,כניסה פרועה לשטח,בקיצור רכב שבור ומפורק.

אל תחשוב להסכים על שום עסקה איתם,אפילו לא לרגע.

edanj , אני אכלתי את הסלט לכן דודה נשארה לבד :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בת.

אם יחליפו לי את המסך ויתנו לי אחריות מלאה לכמה שנים נוספות, הייתי נשארת בכיף עם הטלויזיה.

אבל זה אוטו.

נראה לי שעם טיפול פוליש ווקס (אם לא נעשתה תאונה), אחריות מלאה וטיפולים חינם ל4 שנים הייתי מסכימה לקבל את האוטו.

אבל בטח הם לא יתנו הצאה אפילו קרובה.

נו! שימצאו כבר!

איזה צבע האוטו? אני אעזור לכם לחפש!! [/quote]

את מסתובבת באיזור קלנסוואה במקרה?

כי גם לי גנבו אופניים לפני כמה שנים תבדקי אם את רואה גם אותם...

:?

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מדוע אתה בלחץ.

במקומך הייתי דורש רכב חדש מאותו המודל במיידי ולא מוכן לקבל את הגנוב בשום מחיר.

כל המקרה הזה ממש לא בעיה שלך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה! אם האוטו יימצא, יתחיל פה פלונטר שאין לי מושג איך יוצאים ממנו.

מישהו יכול לדמיין טקס מסירה של רכב "חדש", שנראה כמו מערכון "המכונית המגויסת"? סע לשלום, המפתחות בפנים...

ולכן אני מוכן רק לומר שהצבע הוא ורוד מטאלי עם פרחים צהובים.

איזה דבר מצחיק ועצוב בעת ובעונה אחת - הבעלים של רכב חדש לא רוצה אותו בכלל עוד לפני שקיבל אותו, ולא בגלל שהוא התחרט על הקניה. באמת הזוי מה שקרה לך.

הכל יסתדר ויהיה טוב בסופו של דבר, אל דאגה :-D

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנבים בחיים לא יצליחו למכור אותו בשוק המשומשות. כל קונה יברח כי יחשוד ש"איפסו את הקילומטראז'".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...