Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 159 נמכרת מהיום ב-191K, זה יזניק את המכירות?

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על בסיס מה אם אפשר לשאול?

ואם אתמול קנית דירה במזומן לפי דולר ששווה 3.8 והיום הוא צנח ל3.5, תתבע את בנק ישראל או את סטנלי פישר?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה שלך לא נכונה. ירידת המחיר לא נובעת מכוחות השוק אלא ממהלך מכוון של היבואן שכבר היה בתכניות ולא המציאו אותו היום בבוקר.

שער הדולר, מנגד, מושפע מכוחות השוק. העובדה שלבנק ישראל יש יכולת כלשהי להשפיע על שער החליפין בטווח הקרוב לא הופכת אותו לאחראי ישיר להפסד הכספי שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שמישהו שקנה את הרכב בחצי שנה האחרונה (או בשנתיים האחרונות) באמת שילם את ה"מחירון" שלו - אתה טועה. ובגדול :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לזכור שלאלפא 159 אין גיר אוטומטי שיגרתי אלא תיבת סלספיד, שלמרות שמה המפוצץ היא סה"כ תיבת הילוכים רובוטית, ובפלח השוק שלה זה עיניין משמעותי.

לסמל"ת לא היו הרבה ברירות - מכירות אלפא בתקופה האחרונה שוליות בהחלט, וממהלך כזה הם בהחלט יכולים לצאת נישכרים.

גם אם המהלך יצליח, לא מדובר על מכונית שתסכן את מעמדה של מאזדה 3 כמלכת המכירות, מה גם שפלח השוק הזה די עמוס במכוניות מצויינות - פאסאט, מונדאו, ואפילו וולבו S 60.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו S60 היא אולי ברת השוואה, אך לא ברת תחרות, לא מול ה-159 ולא מול יתר הסגמנט. היא בסוף חייה וב-191K מוצעת עם מנוע נבלה. המתחרות העיקריות של ה-159 ה"זולה", לדעתי, הן הפאסאט והאקורד (המונדאו יותר זולה, גם בהגשה).

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון למומנט כמעט זהה עד כדי כך שהוא מביא אותה ל-100 ביותר מ-11 שניות לעומת פחות מ-9? מומנט הוא רק אחד מהפרמטרים. מנוע 2.4 ליטר שמפיק 140 כ"ס ראוי שייקרא נבלה, קהל יעד כזה או אחר זה ממש לא משנה, כי רוכש רכב פרימיום מצפה גם לטכנולוגיה, ומנוע מיושן זה לא בדיוק זה, אלא dry humping בסגנון גולף 1.6 עם המנוע שהוא לא FSI, להיות בלי ולהראות "עם". גם הורדת האבזור היא לא אמצעי אידאלי, אבל לפחות לא הביאו לארץ את ה-159 1.8 140 כ"ס ושמרו גם על המנוע הנאות וגם על מערכות הבטיחות במלואן.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסמל"ת לא היו הרבה ברירות - מכירות אלפא בתקופה האחרונה שוליות בהחלט .

בא נראה, מכירות אלפא שוליות, מכירות לנציה לא קיימות, קאיה כבר לא אצלם ואת הפונטו הם מנסים לדחוף בכח דרך סניפי אוטו-דיפו בהנחות סוף עונה.

אשכרה מה שנקרה מכירת חיסול!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולו אני הייתי רוכש 159 "מאובזרת" לפני חודש, הייתי תובע מאלפא את הכסף בחזרה.

ואיזה "קייס" היה לך?

אם אני קונה נעל/ בגד/שווארמה בחנות במחיר מלא ויום אח"כ יוצאים במבצע של 50% הנחה?

לתבוע תמיד אפשר, קח בחשבון שניתן גם להפסיד ולשם אגרה+ הוצאות משפט.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון למומנט כמעט זהה עד כדי כך שהוא מביא אותה ל-100 ביותר מ-11 שניות לעומת פחות מ-9?

מדובר דווקא על יותר מ- 9 שניות (שים לב על איזה דגם אתה מסתכל), אבל אפשר להפסיק להתווכח, מדובר על קהלים שונים בעיקרם.

ואיזה "קייס" היה לך?

אם אני קונה נעל/ בגד/שווארמה בחנות במחיר מלא ויום אח"כ יוצאים במבצע של 50% הנחה?

לתבוע תמיד אפשר, קח בחשבון שניתן גם להפסיד ולשם אגרה+ הוצאות משפט.

עידן

זה ממש לא אותו דבר. יש דבר כזה שנקרא תום לב וגילוי נאות, גם בחיי המסחר. ויש הבדל בין מזון מתכלה שעולה 18 ש"ח ובין מכונית (שאולי גם מתכלה, אחרי הכל זה אלפא ;-) ) שעולה 280K ש"ח. לגופו של עניין, אני די משוכנע שלפחות חלק מהכסף הייתי מקבל בחזרה. אבל, אני מקווה שלא אהיה אף פעם במצב הזה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-159 2.2, נשוא הדיון, מגיעה ל-100 ב-8.7 שניות. זה פחות מ-9, לדעתי :wink:

לעניין התביעה, לדעתי אין לה הרבה סיכוי, אבל זה היה יכול להיות מעניין. אפשר היה להוסיף את כל לקוחות וולוו S60 ולפתח תיק נחמד, גם אם חסר סיכוי משפטי של ממש.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי הנזק הכלכלי שנגרם לבעלי הרכב בגלל ירידת המחירון? גם את זה בית משפט יזרוק החוצה?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה בתי המשפט ירצו להטיל על היבואן חובות כלפי רוכשי מוצריו מעבר לאחריות ומה שכבר מוטל עליהם בחוק. מבצעים, גם מפליגים, הם חלק משיקול הדעת העסקי של היבואן, כמו כל בעל עסק אחר. מה גם שמי ששילם יותר על הדגם המאובזר קיבל יותר, אז לכאורה זכה לתמורה בעד התשלום. ירידת הערך שיקבע, אם יקבע, לוי יצחק אינה בשליטת היבואן ואין כל היגיון משפטי לחייב יבואן לשים שיקול זה לנגד עיניו.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...