Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה בלומברג - הכביסה לא מספיק ריחנית

dorki
שימו לב! השרשור הזה בן 5723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי האוברול שהמכונה עברה - הוחלפו: בולמי זעזועים, גלגל רצועה וגוף החימום - המכונה עובדת בצורה שניראת (לכאורה) תקינה לחלוטין.

המים נכנסים לדוד, התוף מסתובב בצורה נכונה, מרכך הכביסה נמשך בסוף התוכנית, הסחיטה תקינה בלי רעידות ולמרות הכל אין לכביסה ריח רענן של מרכך כביסה אלא ריח "בסדר".

רעיונות? הצעות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסינו גם מרכך אחר.

אז תתקשר לטכנאי שתיקן את המכונה, תגיד לו שאין לכביסה ריח רענן אלא ריח בסדר, נראה מה הוא יגיד.

לפני כשנתיים החלה המכונת כביסה שלי להרעיש בסחיטה והצבע של המקרר החל להתקלף, פשוט תרמתי אותם לנזקקים וקניתי חדשים, לא התעסקתי עם זה יותר מידי.

המקרר היה אמקור מודל 85' (נו פרוסט) והמכונה היתה קריסטל מודל 95'. אני בטוח שמישהו שזקוק להם עכשיו נהנה מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי האוברול שהמכונה עברה - הוחלפו: בולמי זעזועים, גלגל רצועה וגוף החימום - המכונה עובדת בצורה שניראת (לכאורה) תקינה לחלוטין.

המים נכנסים לדוד, התוף מסתובב בצורה נכונה, מרכך הכביסה נמשך בסוף התוכנית, הסחיטה תקינה בלי רעידות ולמרות הכל אין לכביסה ריח רענן של מרכך כביסה אלא ריח "בסדר".

רעיונות? הצעות?

תודה

היי דורקי,

1. ייתכן מאוד שהמרכך נכנס למכונה בתיזמון לא נכון כלומר בשלב ריקון המים או בשלב הסחיטה (גם בשלב הסחיטה מתבצע ריקון בכול מהלך הסחיטה)ולכן הוא נשטף החוצה מהר מאוד.

2. ייתכן שבשלב הכנסת הכנסת המרכך למכונה+מים מתבצע בו זמנית תהליך ריקון שלמעשה מרוקן גם את המרכך מהמכונה.

3. נסה להכפיל את כמות המרכך בתא המרכך (מומלץ לדלל מעט במים לפני הכנסת המרכך).

4. נסה לשפוך מים כמעט רותחים לתוך תא המרכך בכדי לנקות את התא והצנרת

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והכי חשוב, תוודא שאתה לא מעמיס את המכונה יתר על המידה (זה שוחק גם את המייסבים והבולמים + הכביסה לא יוצאת נקיה וריחנית כמו שהיא צריכה להיות + היא עלולה לצאת גם מקומטת). תמיד תשאיר בחלק העליון של התוף מקום ואל "תדחוס" כביסה פנימה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את מגירת הדטרגנטים ונקה אותה ואת הבית שלה היטב.

סביר להניח שלכלוך ומשקעים גורמים לזה שהמכונה שוטפת חלק מהמרכך עם האבקה. תסתכל לפני השטיפה האחרונה אם המרכך עדיין נמצא בתא שלו או שיש שם מים עם שאריות מרכך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם האונו ? תתרום אותה גם :D

דברים טובים ואיכותיים לא תורמים.

בקשר למכונת כביסה היו צריכים להחליף לה מיסבים לתוף, ואם החליפו היא יכולה לעבוד עוד שנים.

בקשר לאמקור 3700 שהיה לי הוא היה צריך רק כמה תיקוני צבע והחלפת גומיות פנימיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי את מגירת הדטרגנטים והיא נקייה.

משהו לא ברור לי: פעולת המשיכה של אבקת הכביסה ברורה - הברז החשמלי נפתח והמים שזורמים אל הדוד שוטפים את אבקת הכביסה מהתא אל הדוד פנימה.

למרכך יש מבנה תא שונה - התא של המרכך הוא למעשה אמבטיה עם צינורית, כשנפתח הברז החשמלי הוא ממלא את האמבטיה מים וכך גם המרכך נכנס לדוד.

אבל בסוף מחזור הכביסה האמבטיה אמורה להיות מלאה במים ולמעשה היא ריקה - איך זה קורה?

סוג המרכך הוא בדין אם זה משנה משהו. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...