Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה - רעש מוזר מהרמקולים

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי, יש דבר שנקרא מוסכמות. הדוגמא שהבאתי היא כדי שזה יעזור לך להבין כאן את העקרון, אך כאן זה לא בדיוק אותו דבר מכיוון שבסאונד יש אלמנטים נוספים שקובעים מה נכון ומה לא.

שורה תחתונה כאן היא זו: נאמנות למקור.

המקור במקרה שלנו הוא הCD. הCD לרוב נועד לשחזר סאונד מציאותי כמו בקונצרט או הופעה שהוא בעצם המקור הראשוני. CD שהוקלט כהלכה עושה זאת בצורה טובה. מערכת שנבנתה כהלכה משחזרת את ההקלטה בצורה טובה. על הדברים האלו כל העסק בנוי וככה מאזינים למוסיקה במשך מאות שנים.

מי שלא האזין בחייו לקונצרט, הופעה ומערכת טובה (או אחד מהם) יתקשה להבין במה מדובר בדיוק כפי שאדם שלא טעם אורז מבושל כהלכה יתקשה להבין מה לא טוב באורז הדייסתי. אותם שופטים ומתחרים וחובבי אודיו שכן התנסו בזה, ידעו איך מערכת צריכה להשמע בדיוק כפי ששופטי תחרות הבישול שטעמו בחייהם אורז טוב ידעו איך אורז צריך להיות וברוב המקרים (הן באודיו והן באוכל) איך שזה צריך להיות על פי המוסכמות שאליהם הגיעו אנשים זו גם הדרך שבה הוא יהיה הכי טעים/ישמע הכי טוב (אוף למה בחרתי אורז זה נשמע כל כך תפל :wink: )

זה דברים שקשה להסביר באוויר וקל יותר כאשר אתה שומע את ההסברים במערכת. אחרי שתשמע שחזור שנעשה כהלכה תוכל להבין טוב יותר למה אני מתכוון.

אלון, כתבתי את הדברים בקריצה. וקרא שוב את ההסבר שלי בקשר להודעות מכיוון שהרגע הייתי צריך למחוק עוד אחת שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 7507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...