Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חנות שעושה פודים לטוויטרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר הרבה זמן שאני נוסע עם הטוויטר שמשחק לי על הדש קיבלתי עליו קריזה והחלטתי להשקיע אותו בקורות הקידמיות

אני מחפש חנות מקצועית שתעשה עבודה טובה ואיכותית במחיר סביר ולא יקר מידי עדיפות לאזור המרכז

הרכב הוא מזדה 323 שנת 99

תודה רבה לעוזרים

אורן.

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן הוא נמצא ?

האם יש לך טלפון של הבחור?

תודה על העזרה אורן.

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

www.soundstorm.co.il

אתה יכול גם לנסות לחפש אדם בשם ניר גורן, אוטוסנטר בצומת ירקונים בין הוד השרון לפתח תקווה - האתר שלו כבר לא פעיל אבל אני חושב שהעסק עוד קיים. "קרייזי סטריאו".

יש לך את בומבאס בבאר שבע - נדמה לי שהאתר שלהם הוא www.bombass.co.il

יש לך כאן בפורום את יחיאל ואת סלבה שעושים עבודות מקצועיות

מצקינטייפ בהוד השרון.

ויש עוד רק שאני לא זוכר לגמרי את השמות והכתובות שלהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, BOMBBASS נחשב טוב?

בהתקנות הוא טוב? כי הוא בבאר שבע אז שאני אדע לעתיד.

וכמה יעלה פחות או יותר פודים לטויטרים?

תודה.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב רוני קצת הקדים אותי אבל בכול זות בנית פודים לטויטרים מאוד תלויה בגימור כמה שהגימור יותר גבוה כך גם מחיר הפוד יותר יקר

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש פוד שמושך את העין אני מחפש פוד שיתאים לאוזניים שלי כלומר שיהיה מכוון בצורה טובה לאוזן ולא סתם יהיה מונח שם כמו שהטוויטרים היום מונחים על הדש או יותר נכון זרוקים על הדש

ולא חייב ריפוד או משהו את זה אני יוכל לעשות לבד

כמה בערך יעלה לי פוד כזה פשוט ללא ריפוד או צורה מסוגננת כל שהיא?

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"צורה" נעשת עקס הזויות והכיוונים של האלמנטים ככה שזה לא בשביל השואו הצורה שהפוד מקבל .

כמו שרשמתי לך , ישנה אפשרות לעשות פוד אשר מתלבש על הקורה האורגינלית וגודלו כגודל הטוויטר אולי טיפה גדול יותר זוהי האופציה הזולה , ואופציה שניה היא בניה על כל הקורה

בעזרת חיפוש בערך של פוד , פודים ,בניה לטוויטרים

תוכל למצוא את ההבדלים

ושוב זה שאתה אומר ללא ריפוד , אל תשכח שלפני הריפוד יש עבודה של לפחות 80אחוז מכלל העבודה לכן אני לא חושב שיהייה הבדל עם פיניש או בלי פיניש , אלא אם כן אתה מעוניין בעור קרוקודיל שזה כבר משהו אחר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אחרי התייעצות זריזה עם אחי הוחלט שננסה לעשות את זה בעצמנו אילו חומרים אני צריך בשביל הפרוייקט הנל

תודה רבה לעוזרים

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...