Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

12,000 ש"ח מעל המחירון למודל 04 שנסע 8000 ק"מ?

glassneryo
שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש הצדקה לכך שהמוכר דורש 12,000 ש"ח מעל המחירון עבור רכב ניסן אלמרה 2004, שנסע רק 8000 ק"מ?

בדקתי בלוי-יצחק ,המחירון של מודל 2004 הוא 69,000 ש"ח,ואחרי שכלול ק"מ 76,590 ש"ח?

האם כדאי לי להתאים את עצמי למוכר ולשלם עוד 5000 ש"ח (לפי דרישתו)?

מיותר לציין שהרכב שמור מאוד ובקושי נסע על הכביש.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה, בסך הכל אתה זה שצריך להחליט אם מתאים לך או לא - אבל לפחות לדעתי, זו הגזמה פראית לשלם 12K מעל המחירון בגלל קילומטראז'.

כמו כן, אני ממליץ לך לבדוק האם הקילומטראז' אמיתי ע"י השוואה לספר הטיפולים במוסך המורשה, לפי החישוב זה יוצא שהוא נסע בערך 2600 קילומטרים בשנה מה שלא נראה לי כ"כ הגיוני - זה רכב שלא זז במידה והקילומטראז' אמיתי.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לזכור שגם רכב שלכאורה עמד (והיה על תקן "מוזיאון") יש לו בלאי.

במידה והוא שמור, זאת נשמעת עסקה טובה, אבל 12 מעל המחירון המשוקלל נשמע לי ניסיון למצוא פרייאר (6000-7000 מעל המחירון עוד הייתי מוכן לשלם).

Skoda Fabia 2010 Manual - SOLD

Seat Ibiza 2018 Manual - SOLD

Seat Ibiza 2024 - DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהייתי חושב על ה12K ש"ח, הייתי מחפש את המספר 10 לפני ה8000 ק"מ, דהיינו 108000 ק"מ זה יותר הגיוני, 2600 ק"מ בשנה כמו שנאמר כאן, זה ק"מ שאני עושה בחודש, זה ק"מ שאפילו דודה שלי, שהאוטו שלה נוסע רק אזור-חולון משנת 2001, עושה 5000 ק"מ, משהו כאן מסריח מהיסוד.

אחרי שתברר את סוגיית הק"מ, תחשוב אם בא לך לקנות אוטו שנת 2004 במחירון 2005 וגם יהיה לך ישור קו קטן על גומי יבש צינורות וצמיגים שבטוח לא הוחלפו.

תתחדש.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל שתיהי לך פרספקטיבה לפני חודשיים קניתי מאזדה 3 2005 מליסינג עם 42000 ק"מ ב- 73K. חבר שלי קנה קורולה סאן גם מליסינג 30000 ק"צ ב- 78K. שתיהן היו אצל נהג יחיד, ללא תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר מוגזם בהחלט ולא לשכוח שגם אם הרכב נסע מעט עדיין ישנו יישור קיו לעשות...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהייתי חושב על ה12K ש"ח, הייתי מחפש את המספר 10 לפני ה8000 ק"מ, דהיינו 108000 ק"מ זה יותר הגיוני, 2600 ק"מ בשנה כמו שנאמר כאן, זה ק"מ שאני עושה בחודש, זה ק"מ שאפילו דודה שלי, שהאוטו שלה נוסע רק אזור-חולון משנת 2001, עושה 5000 ק"מ, משהו כאן מסריח מהיסוד.

אחרי שתברר את סוגיית הק"מ, תחשוב אם בא לך לקנות אוטו שנת 2004 במחירון 2005 וגם יהיה לך ישור קו קטן על גומי יבש צינורות וצמיגים שבטוח לא הוחלפו.

תתחדש.

תפסיקו על התגובות הילדותיות האלה וההתרברבות הזאת.

כן זה יכול להיו הגיוני שהרכב נסע רק 8,000 ק"מ מאז מעלה על הכביש. לא כולם רמאים ושקרנים כמו שאתם מציירים אותם.

לגבי המחיר זה כבר משהו אחר.

ליד הבית שלי הייתה הונדה סיויק קופה אוטומטית שנת 94 שנסעה עד שנה

שעברה (הוחלפה בטרייד-אין לצערי) 36,000 ק"מ בלבד. נכון, נהשמע לא מציאותי, אבל זה היה אמיתי!

יש יתרונות ברכב שנסע מעט אך יש גם חסרונות. אחד החסרונות הבולטים הוא המחיר המבוקש מאחר שהרכב עדיין משנת 2004

ולא צפוי לו בלאי רציני כמו רכבים אחרים ש'עומדים' מס' שנים ולא נוסעים.

הייתי מציע לך להמשיך לחפש עוד רכבים מאותו הדגם, בהנחה שאתה מעוניין בו, מאותה השנה עם ק"מ יותר גבוה ומחיר שיתאים

לך יותר. או לחליפין לחפש מודל אחד גבוה יותר בסכום שהוצא לך.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה המחיר המבוקש הוא מוגזם . לפותח השרשור, בטוח ישנם עוד

רכבים בשנתון הזה ולא קרועים. התאזר בסבלנות ותמצא את הרכב שיתאים לך.

נ.ב לדעתי הרכב לא עבר טיפול גדול כי לא נסע את הק"מ הדרושים(ראיתי גם ראיתי

דוגמאות לכך). מה שאומר יישור קו רציני כולל טיימינג (+4 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שטל אמר, יש בהחלט רכבים עם ק"מ נמוך מאוד מהממוצע. אז? כולם רמאים? כולם שקרנים?

יש כאלה שבאמת נוסעים "למכולת וחזרה" ולא עושים כל יום 20 סיבובי דאווין בעיר, או צפון - דרום 5 פעמים בשבוע.

אם יש גיבוי מצד ספר הטיפולים לק"מ הנמוך, שווה כמה אלפי שקלים מעל במידה והרכב באמת שמור ומטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ומכרתי לא מעט מכוניות בחיי,ואף פעם לא היתפעלתי ממכוניות עם נסועה נמוכה במיוחד.

מבחינת מצב מכני,לא יהיה שום הבדל בין אלמרה זו שנסעה 8K לבין אותה מכונית שנסעה 30K.

10-12K בשנה נו נסועה טיבעית ובריאה למכונית,בייחוד כזו ששילבה נסיעות עירוניות וחוץ עירוניות.

ולא לשכוח שישנם מיכלולים שהזמן גורם להם לבלאי-צמיגים,מצבר וכהנה וכהנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל מי שהגיב,בהחלט גיבשתם את דעתי.

אני ירדתי מהרעיון ואמשיך לחפש רכב אחר,בכל אופן בעל הרכב מצא את הפראייר ואמר לי שהוא הצליח למכור את האוטו במחיר שרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל מי שהגיב,בהחלט גיבשתם את דעתי.

אני ירדתי מהרעיון ואמשיך לחפש רכב אחר,בכל אופן בעל הרכב מצא את הפראייר ואמר לי שהוא הצליח למכור את האוטו במחיר שרצה.

אני לא כ"כ חושב שמדובר בפראייר! אם הנתונים אכן מאומתים, רכב בן 4 עם 8000 ק"מ, מיד ראשונה זו יכולה להיות בהחלט קניה טובה! לצורך העניין הבלאי של שנתון 2004 עם 8000 ק"מ, לאורך זמן יהיה נמוך מבלאי של שנתון 2005 עם 90,000 ק"מ!

הבעיה אצלנו טמונה בעובדה שקשה לנו לשלם מעל מחיר המחירון (שהוא התנ"ך), הרי עדיף לשלם מחירון בעבור שנתון 2005 שעבר תאונה עם 100K ק"מ מאשר לשלם אותו מחיר על 2004 שמור עם 8K ללא תאונות?! לא?

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחן כבר ציין, נסועה של 2000ומשהו ק"מ בשנה זה לא מעט, אלא מעט מידי - רכב נועד לנסוע, מכלולים נועדו לזוז, רכב עומד הוא לא רכב בריא.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחן כבר ציין, נסועה של 2000ומשהו ק"מ בשנה זה לא מעט, אלא מעט מידי - רכב נועד לנסוע, מכלולים נועדו לזוז, רכב עומד הוא לא רכב בריא.

"לא רכב בריא", כאשר מדובר על רכב בן 10 שנים ויותר. בסה"כ מדובר על רכב משנתון מתקדם! 4 שנים על הכביש!

לי מפריע יותר אמיתות הק"מ! לא נראה לי הגיוני נסועה של 2000 ק"מ בשנה!

אם הנתון אכן מאומת אני לא רואה חוסר בריאות ברכב הנ"ל.

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...