Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלים בין נוזלי קירור...

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 6085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם כדי להיות שקט, למרות שאני סומך ב-10000% על המכונאי...

יש הבדל בין נוזל קירור של PERSTONE או יצרן לבין נוזל ירוק תחליפי? (היה כתוב על האריזה 'לירן רדיאטור' או משהו כזה :))

תודה... (ZX)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לירן רדיאטור"?! :lol: הרגת אותי! אני מקווה שלא השתמש בנוזל הזה...

כמובן שיש הבדל! נוזל קירור חייב להיות יעיל ואיכותי, במיוחד בצרפתיות בהן המערכת רגישה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לירן רדיאטור"?! :lol: הרגת אותי! אני מקווה שלא השתמש בנוזל הזה...

כמובן שיש הבדל! נוזל קירור חייב להיות יעיל ואיכותי, במיוחד בצרפתיות בהן המערכת רגישה מאוד.

+1

אם אתה לא ממש אוהב חורים שנוצרים במנוע, כדאי להקפיד מאוד על נוזלי קירור טובים בכל מנועי ה-PSA הישנים (TU ו-XU).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנוע של פז'ו סיטרואן הייתי משתמש בנוזל המקורי בלבד (TECHNIC) ולא בשום מיץ פטל מתוצרת "משה רדיאטור ודוד אגזוזים" או כל חברה קיקיונית אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיד להמנע מנוזלי ירוקים מתוצרת "דוד נוזל קירור" , "משה'לה רדיאטורים".... לפי דעתי "דלקור" לפחות

במקרה הטוב זה או ZEREX VALVOLINE או VALEO וכד'

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תודה לכם.

אתם אומרים להחליף? או למשוך איתו 20K קמ כרגיל? עד כמה זה קריטי ל-20K קמ?

אגב המוסך ששם את זה הוא מוסך די מוכר (לטובה) בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך - אתה סומך על המכונאי שלך - אבל רוצה להיות בטוח. ולדעת את איכות נוזל הקירור.

לדעתי - לא צריך להיתבייש. שאל את המכונאי . כי אפשר שזה נוזל קירור טוב.

הבעיה שלא מסרתה את שם נוזל הקירור המדויק.

יש בארץ חברות המיצרות נוזל קירור איכותי. בעלי תקן .ומוכרות אותו למוסכים גדולים - כגון - אגד - דן.

משטרת ישראל - חיל חימוש של צה"ל.

אבל יש גם נוזלים ברמה ירודה !!

במדינה נאורה - לדעתי - משרד התחבורה .צריך לחייב הצגת אישורים. לכל חלפי הרכב.

ולא לגרום לבעל הרכב להיות גשש בלש .

אם יש לך ספק הכי קטן - בקש מהמכונאי שלך להחליף לנוזל קירור מוכר .

בהצלחה - אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי עפ"י הוראה טכנית של PSA נוזלי הקירור שמשתמשים בהם במערכות הקירור של מנועי פז'ו וסיטרואן צריכים להיות מבוססים על חבילת התוספים Glysantin G34 תוצרת קונצרן BASF, בנוסף למונו-אתילן גילקול המשמש למניעת קפיאה/רתיחה. ישנם מספר מוצרים מסחריים (חפשו בגוגל) העושים שימוש בחבילת התוספים הזו. אני בספק שהנוזל של "לירן כימיקלים" מכיל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהנוזל תוצרת "לירן כימיקלים" מכיל חבילת תוספים כולל האלמנט.

אל תמשיך לנסוע עם נוזל קירור ללא שם וללא דף נתונים ותכונות ברורות ושקופות לציבור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכר לי את האוטו השאיר לי בקבוק קטן של ליטר "דלקור" נוזל ירוק.

מדובר על מנוע 1.6 ליטר 110 כ"ס בפיג'ו 206 .

מה אתם אומרים על הנוזל קירור הזה?

יש לי אפשרות להחליף את הנוזל קירור כי אני צריך לעשות ישור קו.

מה דעתכם , לחליף נוזל קירור כבר בישור קו?

בתודה עמית.

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף נוזל קירור כחלק מיישור הקו אבל אל תשתמש בנוזל קירור של דלקול.

אופיר - אני אשמח לשמוע חוויות שליליות על נוזל הקירור של פריסטון (עדיין לא נתקלתי בכאלה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע חוות דעת שליליות על דלקול/דלקור או לירן כימיכלים, עדיין לא נתקלתי בכאלה

לאיזה חוות דעת שליליות אתה מצפה? המנוע לא אמור להתפוצץ אחרי 3 או 3000 או 13000 ק"מ עם נוזל קירור לא איכותי ואפילו לא עם מי ברז (גם במנוע אלומיניום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...