Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת- מיצובישי כאריזמה

gt94
שימו לב! השרשור הזה בן 5839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היית מסתכל בהודעה הראשונה שלי בשרשור היית רואה כי רשמתי שהצריכה מחוץ לעיר מגיעה ל 1-14

אני לא מדבר על היחס בין בין עירוני לעירוני , רק אמרתי שכאשר אני נוסע בעיר הצריכה היא סביב 1-11 ,

ולדעתי היא לא תרד מ 1-10 גם בפקקים קשים.

בקשר לברקסים , הם כמובן לא כמו של לקסוס , אבל לדעתי הם מספקים - כמובן שהיה יכול להיות יותר טוב.

אצלי הרכב עבר 35 אלף ק"מ מאז החלפת הברקסים הקודמים (אצל הבעלים הקודם ) , ובטיפול האחרון (לפני שבועיים) המכונאי "הפרטי" שלי אמר שהם יחזיקו אפילו עוד 10 אלף בלי בעיה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה החלפת שמן ברכב הנ''ל היא כל 7.500 ק''מ

האם יש למישהו אפשרות לאמת את זה ?

תודה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש למישהו אפשרות לאמת את זה ?

תודה.

לפחות זה מה שדרש מוסך מורשה כאשר הרכב היה באחריות:

החלפת שמן מנוע כל 7.500 ק''מ

החלפת שמן מנוע + פילטר שמן כל 15.000 ק''מ

ז''א כל 7,500 מרוקנים את השמן ובלי להחליף פילטר ממלאים שמן חדש

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

חשוב לדעת

שלום לכולם!

אני מחפש כבר הרבה זמן רכב לזוגתי בטווח של עד 30K . עד עתה התמקדתי בעיקר ב"סוזוקי באלנו" משנתונים 97'-98'.

השאלה היא ,האם מיצובישי כאריזמה משנתונים 98'-99' תשרת את זוגתי בנאמנות? אני מתכוון לטפל לה באוטו אבל אני לא מכיר את הרכב, ומלבד העובדה שהוא חולק את אותו מנוע (4G92 ), של הס. לאנסר שאני ממש אוהב וסומך עליו, אני לא יודע כלום על הרכב.

האם הוא חולק עוד מכלולים עם הס.לאנסר, כמו הגיר הבעייתי חס וחלילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות זה מה שדרש מוסך מורשה כאשר הרכב היה באחריות:

החלפת שמן מנוע כל 7.500 ק''מ

החלפת שמן מנוע + פילטר שמן כל 15.000 ק''מ

ז''א כל 7,500 מרוקנים את השמן ובלי להחליף פילטר ממלאים שמן חדש

החלפת שמן כל 7.500 אלף לא רלוונטית באוטו הזה אלא אם כן אתה משתמש בשמן מינרלי

ברכב שהיה לי עד לפני חודש הייתי מחליף שמן+ פילטר פעם ב15000 ושם שמן חצי סינטטי איכותי.

לגבי הרפידות,הנושא נפתר מזמן,והרכב מחזיק עם הרפידות שקיימות היום בשוק הרבה יותר מפעם.

החלפת רפידות תחת עומס פעם ב25000 ק"מ בקירוב כמובן שתלוי איזה רפידות שמים ברכב,אבל ניתן לעשות את העבודה לבד זה ממש לא מסובך.

לגבי אמינות היה לי רכב כמו שציינתי עד לפני חודש יד ראשונה מהסוכנות שנת 98 שהפגין אמינות מולפגת,לאורך כל חיוו התקלה שהייתה זה אוטומט מצערת שנפתרה ע"י החלפת מצערת מפירוק בעלות של כ500 ש"ח.

הרכב עבר 160000 ק"מ ב 10 שנים והיה דגם GL FIX,עם חלונות חשמל התקנה מקומית.

לגבי אמינות הגיר לא חויתי בעיות,יש לוודא החלפת שמן גיר לפי הוראות יצרן,והקפדה על ביצוע טיימינג כל 90000 ק"מ,כמו כן שימוש בנוזל קירור יעודי במערכת הקירור.

צריכת דלק שלו יחסית סבירה ומגיעה עד ל 1:14 מחוץ לעיר ובמקרה הגרוע 1:10 בתוך העיר עם מזגן.

יש לשים לב שבמידה והפילטר דלק שאמור להיות מוחלף כל 45000 ק"מ לא מוחלף בזמן זה יכול להשפיע לרעה על צריכת הדלק.

שימו לב הרכב הוא תוצר הולנד ולא תאילנד ויוצר באותו קו יצור כמו הS40 וחולק את אותו השאסי איתו.

נסיעה ברכב דומה מאוד לרכב אירופאי ולא קשיחה כמו ברכבים יפניים,בסך הכל קניה ממולצת צריך לחפש רכב שמור ולא חסר.

מומלץ דגם GLX המפואר יותר עם כל האבזור החשמלי או הדגם GLX STAR שמגיע בנוסף עם ABS ו 2 כריות אויר,במקום כרית אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כרזימה שנת 98, יד ראשונה במשפחה ואצלי חמש שנים.

אמינה להפליא, כיאה ליפנית.

לא ידעתי שבעיית בולמים היא בעיה שכיחה של הדגם, אך אני יכול לציין שגם אצלי טיפה מרגישים את זה.

בחמש שנים שהיא אצלי, היא נכנסה בדיוק פעם אחת בשנה, לטיפול 10,000.

אם יש לך שאלות ספציפיות, אתה מוזמן לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...