Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בהחלפת רכב מגאן קופה שנת 2001.

Tokotoko
שימו לב! השרשור הזה בן 6253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רנו מגאן קופה שנת 2001 מנוע 1.6 ,

אני מתלבט אם להחליף את הרכב לרכב אחר חדש/משומש,הרכב הנ"ל במצב טוב אבל יש בו כמה בעיות קטנות,חשמל מן הסתם ועוד כמה דפיקות פה ושם,באפשרותי לעשות כמה דברים,אשמח שתעזרו לי.

1.להשאר עם הרכב הזה ולתקן לו את הבעיות שיש לו ואולי אפילו להתחיל לשפר אותו.

2.לחפש למכור אותו,ואז לחפש לקנות רכב אחר. [ הכי לא מעודף ]

3.לבצע החלפה עם רכב משומש אחר.

4.לבצע החלפה עם רכב חדש מהחברה.

*כתבתי פה את כל האפשרויות שעלו לי לראש,כמובן שאפשרות הרביעית העדיפה ביותר אבל אין לי עודף כסף ואולי משתלם לי לעשות משהו אחר אבל בהנחה ואני יחכה עוד קצת זמן ויחסוך אז תיהיה לי אפשרות להחליף לחדש,השאלה אם זה משתלם לי.

אני מעוניין להחיף לרכב שקודם כל חשוב שהמראה שלו יהיה יפה,מרשים, וכמובן שיהיו לו ביצועים טובים.

זהו כרגע,תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה שלך היא סובייקטיבית.

בדוק עם עצמך מהם השיקולים שלך, מה האפשרויות הכלכליות שלך וכו' והחלט בעצמך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...