Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: אפריל - יוני 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור אין לי מושג ראיתי אותה בחטף, צריך לסוע לשם ולבדוק

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 413
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יודע היכן אני יכול למצוא ב.מ.וו איזטה בארץ?

מישהו מכיר או ראה במקום כלשהו בארץ ב.מ.וו 700 (מגרשי גרוטאות, שדה, בתים פרטיים) מעוניין לקנות לחלקים...

תודה

אם זה יעזור

יש ב.מ.וו 728I שנת 82 למכירה

אם זה יעזור תפנה אלי ב ה''פ

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידיד אמר לי שבאחד הקיבוצים בצפון(בחצר המוסך) יש פורד טאונוס סוף 60' תחילת 70'.

רשומה על שמו.

לפני מספר שנים השאיר אותה שם ולא בטוח מה מצבה כיום.

אם יש עניין אקפוץ לראות אותה.

ישראל

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תחזיקו חזק, שכחתי להגיד את זה לפני: אלפא-סוד, נידמה לי 81, שתי דלתות (!)- משהו, שאני הכרתי רק אחת כזאת, ולדעתי זו אותה האחת, לבנה, ממבט מכמה מטרים נראית שלמה ובמצב לא רע בכלל, עומדת במיגרש הגרוטאות של עיריית רמת-גן, במסובים. האוטו עומד במיגרש הפנימי יותר, לא זה, שרואים ישר כשפונים ימינה מגהה, אלא נכנסים מסביב, ואז רואים את הגדר ומכוניות מאחוריו (אם לא יסגרו גם את זה עם הבד הירוק, כפי שעשו למיגרש הראשון:evil: . מקווה, שמישהו יוכל להצילה משם, חבל מאד, שתלך לברזלים! כמובן, שאין לי את הפרטים, מי הבעלים ה"מקורי" של האוטו, אבל עכשיו כל השאלות בעניין- פונים למחלקת הרכבים הנטושים בעיריית רמת-גן.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תחזיקו חזק, שכחתי להגיד את זה לפני: אלפא-סוד, נידמה לי 81, שתי דלתות (!)- משהו, שאני הכרתי רק אחת כזאת, ולדעתי זו אותה האחת, לבנה, ממבט מכמה מטרים נראית שלמה ובמצב לא רע בכלל, עומדת במיגרש הגרוטאות של עיריית רמת-גן, במסובים. האוטו עומד במיגרש הפנימי יותר, לא זה, שרואים ישר כשפונים ימינה מגהה, אלא נכנסים מסביב, ואז רואים את הגדר ומכוניות מאחוריו (אם לא יסגרו גם את זה עם הבד הירוק, כפי שעשו למיגרש הראשון:evil: . מקווה, שמישהו יוכל להצילה משם, חבל מאד, שתלך לברזלים! כמובן, שאין לי את הפרטים, מי הבעלים ה"מקורי" של האוטו, אבל עכשיו כל השאלות בעניין- פונים למחלקת הרכבים הנטושים בעיריית רמת-גן.

יש לי גם אחת כזו 83, אני מניח שגם זו שראית היא 83 הן נקראו TI

אגש לבדוק...

תודה

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה, אתה,....!!!!!:twisted::shock: יש משהו, שאין לך?!?!? :-D (אם אתה מצליח להוציא אותה- חבל, שתלך לחלקים, לדעתי- היא עוד במצב טוב, לפחות חיצונית!)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)בקיבוץ סאסא , למרגלות המירון

מיד אחרי הכניסה - מימין בחניה של מוסך לכלים חקלאיים עומדת ברנדה 1.3 מסוף שנות השבעים - במצב שלם לחלוטין , לפי הצמיגים והאבק - לא נראית כאילו היא נוסעת , בנוסף מאחורי המוסך - מגרש עם מספר סובריות ( 600/1000) חלקן במצב סביר -ואן קטן ונחמד שהיה פעם מאד נפוץ במחוזיתנו ובדרך המהירה להעלם...

2)בבית ג'אן - בסוף הכפר -ביציאה לדרך 4*4 ל-הוטה עומדת וולבו 144 לבנה , עומדת - במצב בר שפוץ

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החיפושון החמוד הזה ראיתי עכשיו אצלינו בחניון (ת"א, רמת החייל). אין לי מושג של מי הוא, וכמה רוצים עליו, אבל אף פעם לא ראיתי אותו לפני זה. מדובר, כפי שניתן לראות, בדגם ישן, עם פנסים שוכבים, וגלגלים מיוחדים "של פעם". נראה די שלם, אם כי מוזנח, אבל רוב החלקים המקוריים נראים במקום. תהנו!

DSC02175.JPG

DSC02176.JPG

DSC02177.JPG

DSC02178.JPG

DSC02179.JPG

DSC02180.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תמונה שלו:

DSC02181.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד ששחכתי: חיפושית ברעננה, עומדת במיגרש שבפינת האחוזה, ואיזה רחוב שאני לא זוכר את שמו, אבל ממול יש משטרה. נראית עומדת זמן-מה, ללא שלט "למכירה".

DSC02165.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החיפושון החמוד הזה ראיתי עכשיו אצלינו בחניון (ת"א, רמת החייל). אין לי מושג של מי הוא, וכמה רוצים עליו, אבל אף פעם לא ראיתי אותו לפני זה. מדובר, כפי שניתן לראות, בדגם ישן, עם פנסים שוכבים, וגלגלים מיוחדים "של פעם". נראה די שלם, אם כי מוזנח, אבל רוב החלקים המקוריים נראים במקום. תהנו!

יש מודעה שלה באתר YAD2, חפש שם וגם תמצא כמה רוצים עליה. בכל מקרה היא דורשת עבודת פחחות וצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפושית הזאת מפורסמת גם ביד- 2 ודורשים עליה 7K

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נו, אני מעולם לא חיפשתי חיפושית- אז לא ראיתי ביד2, וזאת פשוט קפצה לי לעין, כי חנתה לי מול האוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאד מעניין (לטעמי) עומד למכירה באחד מהמיגרשים באזור: זהו בדפורד-וואן, שנת 79, שמבחוץ ממבט מרחוק נראה כמו אח-תאום של איזה דודג' או שבי וואן שנות ה-70, עד שמסתכלים מקרוב, ורואים, שיש לו גלגלים אחרים לגמרי, ודאבל-ג'אנט מאחורה!

בפנים הדבר הזה עשוי כ"בית על הגלגלים"- כלומר, יש מיטה זוגית נפתחת, פינת בישול, שתי שולחנות, מקרר, ואפילו שרותים עם מיקלחת.

מכנית, לפי מה שהבנתי, האוטו די זהה לטרנזיט-MK1- כלומר, יש לו מנוע V4, וגיר רגיל. הפח שלו די שמור, לפחות לשנתו, ובכללית האוטו במצב לא רע, אם כי, כמובן דורש עבודה כדי להגיע ל"מושלם".

לדברי בעל המיגרש- יש לו טסט וניירות, ורוצים עבורו 32 אלף "גמיש". אין לי מושג, עד כמה גמיש...

בכל מיקרה- אוטו מעניין, במיוחד שלא היה לי מושג, שקיים בכלל דגם כזה, ועוד בארץ!

אם הוא זהה לטרנזיט זאת אומרת שאתה מכיר את המכניקה?

אתה בא לראות אותו איתי ?

עוד כמה ימים אני בארץ.

(לא שאני ישים עליו 32 אלף ,אבל נבדוק כמה הוא גמיש)

ותודה על החיפושית ששמת ,נראה לי זה או היא או הבדפורד .

אגב הבדפורד היא בז'?ומאוד דומה לטרנזיט?

נראה לי עמדה ברעננה כמה שנים טובות .

עריכה:

חיפשתי בגוגל ,לא דומה לטרזיט ישנה בכלל.

אז היא גם לא זאת שעמדה ברעננה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הבדפורד הזו נראית "אחות-תאומה" של כל וואן אמריקאי משנות ה-60-70, עד שמסתכלים על הגלגלים- קצת יותר קטנים מה"אמריקאית-טיפוסית", ברגים אחרים, ומאחורה דאבל-ג'אנט. אבל, היא יותר קצרה מהטרנזיט דאבל-ג'אנט, בדיוק בגודל של הוואנדורה הקצרה, עם גג גבוה. אני לא מכיר את הדגם הספציפי- אז, אני מאמין למילה של הבעל המיגרש (שטוען, אגב, שמכיר את הרכבים האלה מצויין), שמכנית האוטו הזה זהה לטרנזיט הישן- ואכן, לפחות חיצונית, המנוע נראה מנוע V ישן וחביב של הטרנזיט, אבל אני כמובן לא יכול להיות בטוח ב-100%- צריך לשאול את הבני ל.- הוא בטח יידע בדיוק, במה מדובר!

ואשמח לבוא איתך, שלח לי הודעה, אם וכאשר תרצה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...