Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: אפריל - יוני 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 413
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הועמדה למכירה בעבר באתר יד2 . לפי דעתי זה אותו הרכב שכן כמה שידוע לי ריטמו קבריולט שרדו בישראל אולי אולי 2-3

פיאט ריטמו קבריולט מודל 82 בכיכר המדינה ש"ד הציונות 8 בחניה מאחור אין לי קשר לרכב

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראתה באזור השרון נטושה ופרוצה

מיקום מדוייק בפרטי

התמונה נמחקה ע"י קובי, מנהל הפורום - אין לפרסם תמונות עם מספרי רישוי גלויים ללא אישור הבעלים - קרא את כללי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה?!?!?:shock::roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א אני חשבתי לקנות את הרכב הזה לפני שנתיים, הרכב עמד במגרש בנווה צדק בת"א אצל סוחר והוא דרש הרבה וירדתי מזה.

פרסמתי לפני בקשתו מודעות מכירה באינטרנט אך הרכב לא נמכר.

כיום המגרש בת"א כבר לא קיים.

יש לי עוד 10 תמונות של הרכב אבל אני לא מצליח להעלות אותם.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש ג'יפ סי ג'יי 5 לחלקים.

בעל מרכב (בודי) טוב ורצפה בריאה ללא רקבונות.

ניתן ליצור קשר בה"פ ו / או במייל: [email protected]

או בפלאפון: 050-2527772

האקסיות: שתי חיפושיות, פורד ברנדה, אלפא 33, אלפא ספרינט, קייזר פריזר cj5, וולוו 121... הנוכחיות: חיפושית גרמניה שנת 71 ועוד איזו שרירנית אמריקאית מנופחת ונוהמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר רכבים שראיתי מהכביש, זה נמצא בסביבות צומת הטייסים.

הרכב הצהוב הוא שתי דלתות, הקדימה שלו דומה מאוד לפורד LTD של נמרוד.

הרכב שחונה מולו ולא רואים אותו טוב זה נובה כמו של ליאור רק רגילה.

17042007124.jpg

17042007125.jpg

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר רכבים שראיתי מהכביש, זה נמצא בסביבות צומת הטייסים.

הרכב הצהוב הוא שתי דלתות, הקדימה שלו דומה מאוד לפורד LTD של נמרוד.

הרכב שחונה מולו ולא רואים אותו טוב זה נובה כמו של ליאור רק רגילה.

הרכבים של אדם פרטי. חבר שרצה ליקנות ממנו איזה רכב ניתקל בגישה עויינת (ביותר). המוזר הוא שחודש אחרי חצי מהמכוניות פונו ע"י שופל למשאית ברזל :| מה שרואים כאן זה "שאריות של מה שהיה פעם חצר מלאה במכוניות, רובן ברות שיפוץ...

בקיצור, הסיפור הידוע...

(אגב, לפני שבועיים עמד מישהו ליד הכביש וצילם. יכול להיות שזה היית אתה?;))

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהובה זה לוטוס ארופה או שאני מתבלבל?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתבלבל.

זו בטח לא לוטוס אירופה!

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ראיתי נכון מהכביש (עליו אני עובר יום-יום) עמדה שם גם הפנהרד עליה דיברו באחד השירשורים הקודמים.

הנה עוד משהו שאולי ניתן לעודד במסגרת המועדון: הגברת התודעה בקרב בעלי ה"גרוטאות" שיש מי שמוכן לתת לגרוטאה שלהם בית-חם. חבל שאנשים לא מוכנים למכור ומעדיפים לשלוח לגריסה.

יניב מיכאלי

-----------

קלאסיקה: סאאב 96V4 - שנת 1969

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HOLY SHIT!!! הוא באמת פינה חצי ממה שהיה לו שם, לפי מה שאני רואה! ולברזל?!?!?!??! -היו לו שם "אוצרות", לעזאזל, אפילו אם זה בלי ניירות!!!!:shock::evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...