Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משפרים גולף V5?

שימו לב! השרשור הזה בן 6237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי גולף V-5 כ"ס170 2002 איך אני משפר אותה?האם אני יכול להגדיש אותה? או...(אני יודע שרובכם יגידו קח GTI ...אני גם ככה עם נקודות)אני יודע על צ'יפ אבל כמה זה מרים לה?מה יש עוד?

תודה ואני מקווה שרשמתי בסדר הכל ובמקום הנכון -כי שומרים כאן על הסדר בקפדנות!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המנהלים החארות כאן יקים אחד אחד !:twisted:

בלי לחטוא לכל מטרת הפורום הזאת, ה V5 נחשב כמנוע לא הכי מוצלח בעולם של VAG ולכן הייתי חושב פעמיים לפני שיפור.

בעצם מה שיש לך מתחת למכסה המנוע זה מנוע של VR6 ללא בוכנה אחת.

ציפ לא ייתן הרבה במנוע אטמוספרי אבל בשילוב עם פילטר פתוח ומערכת אגזוז שלימה (מהסעפת עד היציאה) יתן איזה 10 כ"ס (אולי) והרגשה כללית הרבה יותר טובה ומהירה.

אול יאם תקרא את השירשור על הניטרו, הוא יתן לך חומר למחשבה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים אהלן,צ'יפ אפקטיבי בעיקר במנועים בעלי מגדש טורבו,לכן מבחינת עלות לתמורה זה לא ממש כדאי.

אני יודע שלא תאהב לשמוע את זה,אבל לשים טורבו על וי5 שכנראה אוטומטית זה לא כדאי,עדיף לקנות GTI,גם ידנית,גם עם טורבו וגם אם תשים צ'יפ אתה תרגיש את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם מה שיש לך מתחת למכסה המנוע זה מנוע של VR6 ללא בוכנה אחת.

סתם מחשבה שמטרידה אותי הרבה זמן, לא ניתן "להחיות" את הבוכנה השישית?

זה דורש להחליף את המשקולת בבוכנה ולהחליף את הראש (או הראשים, אני לא מכיר את המבנה של מנועי ה-VR6)

בתמורה מתקבל מנוע VR6 חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אי אפשר

הסעפת יניקה לא מגיע לשם, אין גם קשר לסעפת פליטה

אין הברזה בראש לפלאג

אין שסטומים

לא זוכר אם יש זיזים על הקאמשפט

הקוייל הוא ל 5 צילינדרים

גם המחשב

ומה ביכלל אני רושם מה יש ומה אין כי ביכלל חוץ מהבלוק שהוא זהה אין שם שומדבר שאמור להפעיל צילינדר נוסף וכדי ליצור אותו צריך להחליך הכל במנוע חוץ מהבלוק וגם את כל מה שמיסביב שנוגע להפעלת עוד צילינדר.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...