Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש יבואן להרץ או שהכל יבוא פרללי?

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לזה אני לא יסכים!

קודם אתה אומר שאני לא צודק בזה שאני אומר שהיי אנרג'י זה סט מעל לרמה של דוטק

וגם אתה מטבלבל (!) ומדבר איתי על סט שבכלל לא מעניין אותי האנרג'י (ללא ההיי!) שזה סט אכן פשוט

אני אעשה לך סדר בבלגאן שאתה חי בו.

אני משווה סדרה מול סדרה , או מחיר מול מחיר .

הפולס- מול הדיצי .(שניהם עולים כמעט אותו דבר )- לא מכיר את הדייצי בצורה טובה כדי לחוות דיעה , אבל

הפולס לוקח הרבה סטים יקרים ממנו.

האנרג'י מול הדוטק - האנרג'י נחות בכל פרמטר מול הדוטק , הטויטר לא מפורט , המיד עמום ולא אמיתי.

הנק' היחידה שהוא טוב בו הוא קצת יותר באס .

אבל בשורה התחתונה- האנרג'י נחות מהדוטק בכל פרמטר של איכות וSQ .

וזו דעתי , (אחרי ששמעתי את שני הסטים ),

מי שרוצה יכול לקבל אותה, ומי שלא כדאי שיקשיב לשניהם בכמה סגנונות מוסיקה (ג'ז, פינק פלויד, בוב מרלי ),

הדוטק פשוט נשמע טבעי ואמיתי יותר.

ההי-אנרגי מול ההיבריד.

לא שמעתי את ההי-אנרג'י אבל הוא צריך להתמודד מול ההיבריד כי שניהם במחיר קרוב אחד לשני.

נ.ב

ויותר גרוע אתה שולח אותי (!) לחדר המעריצים של שמעון?! :evil:

1.שוב טעית, שלחתי אותך לחדר של מעריצי הרץ :

למר $DRAGSTER,מועדון המעריצים של הרץ נמצא בצד השני של החדר, קרוב לזה של שמעון.

(תודה אליק).

זה כמו החדר של שמעון רק כאן מעריצים את "הרץ" באופן עיוור.

2. זה היה בצחוק , למקרה שלא הבנת.

אני פשוט לא מבין את ההתלהבות חסרת ההגיון של אנשים ע"ס המחיר של המוצר .

זה שמדובר במשהו יקר לא הופך את זה לטוב, זה רק הופך לנחשק .

וכאן ידידי אתה מתבלבל .

אם ההייבריד היו עולים לך 800$ כמו בחו"ל , והיית צריך לייבא אותם לארץ ולשלם מיסים,

כנראה שהיית חושב שזה הסט הטוב ביותר ששמעת.

אם הדוטק היו עולים לך יותר מההי-אנרג'י , כנראה שהיית מגיע לאותה מסקנה .

לדעתי אתה פשוט מושפע מהמחיר , וזהו.

וזה קצת חבל,

כי אם היית מסתכל מעט בפורומים בחו"ל היית מבין שמדובר בחברה ממוצעת לחלוטין.

מן הסתם היית מגיע למסקנה שאני הגעתי אליה:

הרץ זו לא חברת היי-אנד .

.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן, אני לא מדבר על הי אנד או לא, ממש לא. זה הרבה מעבר לרמה שלי להחליט מהו היי אנד ומהו לא.

שמעתי את ההיבריד ברכבים שכל פעם הבעל רכב אמר שאצלו זה נשמע מעולה, מעולה , מעולה. וכשהקשבתי?

ממש לא היה משהו מיוחד, ממש ממש ממש לא.

טוויטרים-נחמדים מאוד, מיד- לפי דעתי, לא ממש עוצמתיים וממש לא מספקים את הסחורה בייחוד מול ההי אנרג'י. ההי אנרג'י פאנצ'י, מפורט ונותן באס לא רע. בכללי מבחינתי הסט הזה לוקח את המיטב ממורל ופוקאל ומשלב, טוויטרים טובים בסיגנון של מורל, קצת יותר חד, ומידי יחסית חזקים.

סט שנשמע ממש טוב( לפי דעתי כמובן).

עכשיו כמו שאתה אומר שאולי אנשים פה מסונוורים מהמחיר(ולפי דעתי אני אחר האנשים שהכי פחות מסונוור מזה, לפי דעתי מה שיותר יקר, ממש ממש לא יותר טוב/או שאם הוא ממש יקר, יכול להיות שהוא יותר טוב אבל לא באמת נראה לי ששווה את המחיר),

למה אתה חושב שאולי אנשים מחו"ל לא מסונוורים מהתמחור של מורל בחו"ל?

800$ להייבריד? תודה רבה, בחיים לא.

חשבת שאולי כמו שאנחנו פה מהללים את הרץ( ולפי דעתי את מורל ממש לא פחות אפילו הרבה יותר), למה את חושב שבחו"ל זה לא ככה?

הם רואים תג מחיר של 800$ להייבריד, "וואו, זה סט איכותי, אם הוא עולה 800$ הוא חייב להיות".

ואני לא חושב שהייבריד סט רע, הוא נשמע טוב, אבל המידים שלו לוקחים בחסר ביחס להרץ.

נקודה למחשבה.

אמיר

*עריכה קטנה- אני שוב אגיד, זה נורא בעיה להשוות סטים. לחברות יש אופי שונה בצליל וזה דיי ברור.

במפגש אתמול שמעתי אצל בנאדם ברכב פוקאל V2, המידים? נשמעו מעולה! הטוויטר? נוראי! כאילו מישהו דופק עם פטיש על עור התוף שלי,

בישבילו? זה בדיוק מה שהוא אוהב, זה מה שהוא רוצה, והוא נהנה מכל רגע שהוא שומע מוסיקה ברכב. בשבילי? המידים טובים,

אבל אני לא מסוגל לסבול את הטוויטרים.

בשבילך מידן, הדוטק/ הייבריד נשמעים מעולה!( ועוד די הרבה אנשים), אבל מנגד, לפי דעתי( ושוב, גם הרבה אנשים) להייבריד, ולדוטק חסר משהו במיד, שמאוד מפריע.

את הסופרימו של מורל אף פעם לא שמעתי, אבל את האלייט כן. סט מעולה, מבחינתי נשמע פשוט. מעולה! מידים חזקים שאתה מרגיש שמתפוצצים עליך מתוך הדלת, חיים! מפורטים מאוד! טוויטר טוב מאוד! באמת סט שנותן את כל מה שאני ( שאין לי ממש דרישות גבוהות יותר מידי) מחפש.

כל הדגמים בין הפולס לאלייט, לי, לא שווים את ההשקעה. או האלייט! או שאני נשאר עם פולס:)( שאני מרוצה מהם עד הגג!, המידים נשמעים אצלי יחסית חזק מאוד לפולס).

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה פשוט מושפע מהמחיר , וזהו.

.

איך אני מושפע מהמחיר הגבוהה תגיד לי? אם המחיר הוא ברצפה?!

1800 ש"ח 2 חלקים היי אנרג'י 2500- ש"ח 3 חלקים.

מיילה 2 חלקים עולה סה"כ 5000-6000 ש"ח באמת נראה לך שהמחיר הנ"ל עושים עליי רושם?

זאת תמורה מדהימה לכסף!

היי אנד בארץ נקבע לפי שביעות רצון בחו"ל כנראה? = כמו מאזדה רכב שלא מתקלקל!

זאת מילתי האחרונה בנושא!

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mrsub

"כל הדגמים בין הפולס לאלייט, לי, לא שווים את ההשקעה. או האלייט! או שאני נשאר עם פולס:smile:( שאני מרוצה מהם עד הגג!, המידים נשמעים אצלי יחסית חזק מאוד לפולס)."

שמח שהגעת להבנה הזאת, אני אומר את זה כבר זמן מה

מידן, הסגנונות שבדקת אכן נשמעים טוב במורל, נסה משהו מהיר ותבין איפה הבור נמצא

הטוויטר של הדוטק וההיבריד לטעמי לא מפורט מספיק, אולי זה בגלל שאני רגיל לטוויטר של הפוקל שאפשר להגיד עליו המון לטובה ולרעה.

אבל, בפירוט עדיין לא מצאתי טוב ממנו

נ.ב

לטעמי ג'אז ופינק פלוייד שומעים בצורה מדהימה בפוקל והרץ

באלקטרוני, אין תחרות אפילו, המורל נמצא הרבה אחרי סטים זולים מאוד 500-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב

לטעמי ג'אז ופינק פלוייד שומעים בצורה מדהימה בפוקל והרץ

באלקטרוני, אין תחרות אפילו, המורל נמצא הרבה אחרי סטים זולים מאוד 500-

אבנר,אם אני אוהב את מורל, את הצליל שלהם, אז תאמין לי שאני יאהב גם איך שנשמעים פינק פלויד ואלקטרוני בדוטק שלי מאשר ב-K2P של מנואל! ואצלך זה אחרת, ואין סוף לויכוח הזה, אז תרדו מזה בבקשה.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבנר,אם אני אוהב את מורל, את הצליל שלהם, אז תאמין לי שאני יאהב גם איך שנשמעים פינק פלויד ואלקטרוני בדוטק שלי מאשר ב-K2P של מנואל! ואצלך זה אחרת, ואין סוף לויכוח הזה, אז תרדו מזה בבקשה.

אם תאהב אלקטרוני בדוטק יותר מאשר בK2P כנראה שאתה נעול מאוד

תאמין לי, אם לא שמעת אלקטרוני בK2P באמת חבל על הוויכוח

יש מפגשים שהאוטו שלי הופך לתחנת רכבת מכמות האנשים שיוצאים ונכנסים, גם בעלי מורל וגם בעלי הרץ ומה שתרצה, לא היה אחד שאמר שבאלקטרוני יש מעל הסט הזה

דוטק? אלקטרוני? לא, פשוט לא

ולמה שנרד מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אל מה כול המהומה אלו הם סטים שונים לחלוטין ומתנהגים שונה לחלוטין פוקל נישמע אחרת הרץ נשמע אחרת מורל נשמע אחרת וכו וכו.. אבל כול אחד יש לו אדיפות לסוג מוסיקה מסוימת ולכן לא תמיד ישמע ליציק טוב למה שישמע לדוד או לגרישה מצויין

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תאהב אלקטרוני בדוטק יותר מאשר בK2P כנראה שאתה נעול מאוד לא לא נעול פשוט אוהב את הסאונד של מורל. ואמרתיי נניח. אני אוהב את הסאונד של ההרץ גם.

תאמין לי, אם לא שמעת אלקטרוני בK2P באמת חבל על הוויכוח

יש מפגשים שהאוטו שלי הופך לתחנת רכבת מכמות האנשים שיוצאים ונכנסים, גם בעלי מורל וגם בעלי הרץ ומה שתרצה, לא היה אחד שאמר שבאלקטרוני יש מעל הסט הזה מאמין לך, אבל שוב אמרתי לך יש כאלה שהם חולי מורל ויגידו לך שה-K2P שלך ממש לא שווה באלקטרוני כמו איזה הייבריד (סתם אני אומר לדוגמא כי אתה אומר ככה יש שיגידו אחרת, זה הכל לפי טעם)

דוטק? אלקטרוני? לא, פשוט לא אני לא יודע מה זה אלקטרוני בשבילך אבל אצלי בדוטק אני שומע טראקים ופסיכודלי ושומעים נהדר.

ולמה שנרד מזה? בגלל שהיו על זה ויכוחים בעבר,ובגלל כל מה שרשמתי לך למעלה במיוחד בקטע השני, אחרת לא יהיה לזה סוף. מסכים?

ההערות והארות באדום :-)

בידידות,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה , נדמה לי שאני בפורום הלא נכון , כי עוד מעט יגרשו אותי

ההרץ נעשה פה משהו ואני חושב שהאופנה הזו תעבור ותשאיר אחריה המון מסכנים . כי מה נעשה , יש עוד אודיופילים בעולם , ועוד אודיופילים שמתחרים בתחרויות SQ , ושם מורל נמצאת ביחד עם סקאןספיק גנסיס וכו , את ההרץ לא רואים שם בכלל .

אז מי שיכול לומר שגנסיס וסקאןספיק וסיז ומידבאסים של פוקאל(זה למנואל שיצרח פחות:lol: ) הם ברי השוואה להרץ ?!!! כנראה שלדעתי יש לו עוד המון ללמוד על לשמוע דרייברים

ולגבי האודיסון . נו אף אחד לא ישכנע אותי לזרוק על אודיסון כסף , אף פעם בחיים , גם אם זה יהיה המגבר היחידי שיהיה אפשר לרכוש בארץ .

אז תמשיכו לחיות בסרט שלכם , ואני אחיה בשלי

וד"א מיד של סיז וסופרימו פיקולו (עולה 1200 ש"ח אם אנני טועה) יעלו יחד 2400 ש"ח ויאכלו את ההי אנרגי (בלי שאטרח לשמוע) בלי מלח

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש היכן החנות ממוקמת

תודה לכול העוזרים\ עונים והמשך שבת שלום

מישהו יכול לענות על השאלה הזו במלואה?

מי היבואן?

איפה הוא יושב?

טלפון?

כתובת?

תשובות לדוגמא מחברות אחרות:

מורל, מורל נס ציונה,המזמרה 17 טלפון : +972-8-9301161

SG אלקטרוניקה , פייז, מק אודיו , מגנט , אדוונט , קלריון , פרמייר : פינסקר 59 ת"א 03-5265111

אלרון , פוקאל , ז'בוטינסקי 168 בני ברק 97235704949

רדיו מילאנו , DLS, JL AUDIO , וכו.. רחוב הקישון 12 בני ברק (מול קניון איילון) , 03-6164748

אז מישהו יכול סוף סוף לענות מיהו הנעלם שיצר פה כזה ספין על מוצרי הרץ, אודיסון , ואקליפס ?

אגב לא באתר של הרץ (שזה גם אודיסון) וכמו כן גם אקליפס , לא בשום שפה או משהו כתוב שיש יבואן בארץ הקודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אני אוהב את מורל ואני מאוד אוהב איך שהמורל שלי דופק, והוא דופק יותר טוב מכל דוטק ששמעתי.

אבל הK2P ליגה אחרת לגמרי בדפיקות. צר לי להודות:)

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין עם התגובות של יהודה וזה וזה וזה.

אני לא יודע מאיפה הרץ צצה כך פתאום בכזו המולה, אך המחירים שלה בארץ מופרזים וכך גם המיתוג שלה.

נכון שהם רמקולים טובים ונחמדים, אך המחיר גבוה בעשרות אחוזים ממחירם באירופה הנאורה (ולא שאירופה זולה).

לכולם כאן בפורום נכנס לראש שאקליפס זה היי-אנד. אקליפס היא היי אנד בדיוק כמו שקלריון ואלפיין הן היי-אנד. יש מכשירים איכותיים יותר ויש כאלה שפחות. אנשים מוכנים לשלם אלפי שקלים יותר ולקבל את אותם הפיצ'רים שיש ב 9855 +-. מישהו בדק כמה עולה ה 7100 בארה"ב? זה מחיר של מכשיר היי-אנד? ממש לא. (ואם מישהו מתעצל לבדוק, אז מחיר ה 7100 שנתפס כאן בארץ כסופר-דופר-היי-אנד עומד על אותו מחיר שעלה ה 9855 בזמנו. סתם נקודה למחשבה)

לצערנו אנחנו ניזונים משמועות, "עדר" ותגי מחיר. מה שנראה לנו יקר המוח מפרש מיד כ "זה חייב להיות משהו טוב".

איתמר, שמצטער לראות איך אנשים זורקים אלפי שקלים על מה שנתפס להם בראש כאקזוטי.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אני אוהב את מורל ואני מאוד אוהב איך שהמורל שלי דופק, והוא דופק יותר טוב מכל דוטק ששמעתי.

אבל הK2P ליגה אחרת לגמרי בדפיקות. צר לי להודות:)

אמיר

חבל לא שמעת את הדוטק של אחי בזמנו (לפני חודש,כשעוד המערכת שלו הייתה מותקנת). באמת חבל. אחרי זה היית מדבר אחרת על הדוטק והפולס.

ומי מדבר על דפיקות? מה קשור דפיקות? אני הולך לפי איכות של סט ולטעמי הדוטק סט איכותי וטוב על רמה.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...