Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש יבואן להרץ או שהכל יבוא פרללי?

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יהודה, וכל השאר, הויכוח פה הוא לא על דוטק בתור היי הנד או היי אנרג'י בתור היי הנד. הויכוח פה הוא על הדוטק שהוא סט איכותי ו-SQ (כמובן שלדרגה שלו) לדעתי ולדעת חלק מחברי הפורום, ומנגד כאלה שטוענים שהוא ממש לא SQ ואנמי,ושהאנרג'י של הרץ יותר טוב. זהו. לא היי הנד ולא סקיי הנד.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם כל הכבוד לכל הסטים שנאמרו פה, יהודה אכן צודק כל סטים טובים אבל אינם יכולים להתחרות בדרייברים של חברות גדולות.

אני אישית מחזיק כרגע בדרייברים של CDT AUDIO שנחשבת לחברה של אודיופולים ברמות של סקאן ספיק ופירלס, ותאמינו לי שאני שמעתי את הדרייברים האלו כמובן גרסות יותר ישנות אמרתי שזה הדבר הבא אצלי ברכב.

רק לידע אותכם הם אלו לי 1200 שקל אז תבינו שמחיר אינו קובע איכות. ועם אתם רוצים עוד הוכחה הסט שכרגע יש לי XR של JL AUDIO עולה בסביבות ה2100 ואינו נחשב לסט איכותי כמו שהרבה טוענים ולצערי אני הבנתי את זה מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, חוסר הבנת הנקרא?! תקרא את מה שרשמתי בהודעה אחת לפנייך ותבין כבר שזה לא קשור ממש מה שאמרת. זה נכון, אבל לא קשור!

איזה לחץ דם?! :-)

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...