Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S2000 - מסתבר שהיא עגלה...

Kundason
שימו לב! השרשור הזה בן 6246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3376904,00.html

כי 240 כ"ס ממנוע 2 ליטר אטמוספרי - כנראה שזה לא מספיק... :roll:

בברכה, מר תעלול.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רגע, מה היא לא עגלה ? :)

גם ככה עד 5.5-6 אלף היא בערך מיאטה משודרגת.. רק אח"כ המנוע מפיק מספיק רעש בשביל להעיר את הגמדים הקטנים.. :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ככה עד 5.5-6 אלף היא בערך מיאטה משודרגת

משודרגת אולי מיבחינת כמה סמ'קים, אבל מיבחינת ביצועים גם עד הסלד הזה היא יותר ביצועיסטית ממיאטה.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי מהנהיגה שלי בS2000, עד איזור ה5.5-6 אלף סל"ד לא היה מה לדבר בכלל מבחינת ביצועים..

כמובן שהיא "סחבה" ואפילו הייתה זריזה.. אבל לא בצורה מיוחדת.. כאשר עוברים את הסל"ד הזה אז משהו נפתח שם והיא מתחילה להשתגע.. :)

ולגבי סמ"קים - לא נראה לי.. הרי גם המיאטה (החדשה) וגם הS200 בעלות מנוע 2 ליטר (אטמוספירי).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה פשוט רוצים להוכיח נקודה, זה הכל.

הנקודה היא שהם יצרן המנועים היחיד שמסוגל להוציא כזה הספק ממנוע 2 ליטר אטמוספרי שמיועד למכונית (ולא אופנוע) ועדיין לשמור על אמינות ומרווח טיפולים סביר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק האוטו קיצוני וקשה לנהיגה, להוריד משקל ולהוסיף כוח? בשביל מה זה טוב? סתם טיפשי לדעתי.... :screwy:

רק תנו לי לנגב את הריר שמסתיר את הפנים שלי.... :-D

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בילוי של שעה וקצת על S2000 מהדגם האמריקאי בנפח 2200 סמ"ק

אני יכול לומר שזאת מכונת נהיגה מדהימה

ויש להוריד את הכובע לחברת הונדה שייצרה מכונית כזאת לכבוד חגיגות היובל שלה

הנדסה טהורה

ובדיוק בגלל זה עלינו להתייפח - כל חובבי המכוניות

מכוניות כה טהורות כנראה שכבר לא ייצורו יותר

הנעה אחורית כמו שצריך בלי שום "מלאכים" בדמות בקרות אחיזה משיכה וכו'

מכונת נהיגה נטו.

הדבר היחיד שאמרתי אחרי המבחן שעשיתי , חבל שהיא לא סגורה

ועם משהו כמו 300 כוח סוס ומומנט יותר הגיוני בסל"ד נמוך

לפורשה בוקסטר זה עשה רק טוב אחרי שפורשה בנו דגם קופה מוקשח טבעית מהבוקסר

ועם הגדלה משמועתית בנפח ובהספק

הקיימן מכונת נהיגה משובחת מאוזנת ברמה גבוהה יותר מכל רכב אחר שנהגתי

(יצא לי לנהוג עליה שבועיים אחרי התחת שיווקה)

לכן לטעמי מה שהונדה עושה עכשיו לא ממש מעניין

תוספת של 20 כוח סוס - זניח ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש באלומיניום והפחתת משקל משמעותית הינם פרטים מאוד רלוונטיים.

לעניות דעתי הפחתת המשקל היא העיקר ולא ההספק בכ"ס.

הערת אגב - אני אומנם לא נהגתי בס2000 אבל כן נהגתי בצעירותי על אלפתא 2 ליטר (כשהייתי נהג חדש) לא שעה וחצי כי אם שנה וחצי.

גיר מאחורה לאיזון ולמרות זאת היתה לה נטיה מאוד ברורה לכשכש בזנבה. הייתי מכשכש בזנבה הרבה לפני שהגו את המושג דריפטינג אז אני יכול, בהחלט, להבין את כוונת המשורר.

יחד עם זאת זו לא מכונה לכל אחד והיום, מה לעשות, כל אחד רוצה לקנות ס 2000.

לפחות בארה"ב.

לכן, סירסו את היכולות וכיום ישנן מערכות שונות אשר באות למנוע מהזנב לכשכש באוטו.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הS2000 כבר בת כמה, 6? 7? המתחרות שלה (למרות שהן לא ממש מתחרות ישירות כמו שהן מתחרות בין עצמן), הבוקסטר, Z4, SLK וכו' כבר הלכו הרבה קדימה.

שיעדכנו, למה לא. היא לא מרגישה מיושנת, הS2000, אלא כמו כלי תחבורה חייזרי מהעתיד שבא להשמיד את כולנו. או לפחות, את זה שנוהג בה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-S 2000 כבר כמה שנים מחזיקה שיא עולם(כך לפחות ספרי גינס) בהוצאת הספק הכי גדול בנפח מנוע הכי קטן ללא מגדש טורבו! כך שלדעתי הם פשוט עושים את זה כדי להחזיק עוד כמה שנים בתואר, שזה לדעתי השג גדול.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תוספת כוח מבורכת באוטו - לא מרגישים כאילו יש יותר מדי. לא קל להציא מהאוטו את מה שהוא יכול (והשינוי הנ"ל לא יעזור), אבל זה חלק מהכיף. מה שהאוטו באמת באמת צריך זה עוד מצב למערכת בקרת האחיזה - משהו בין הנאצי הלא צפוי (ולעיתים מסוכן) ולבין המוות הבטוח שיופיע בכל העיתונים למחרת.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...