Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור יניקת אוויר

שימו לב! השרשור הזה בן 6267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רוצה להכין צינור יניקת אוויר כמו בקיט יניקה כי אין בארץ אחד כזה יעודי לרכב שלי,מאזדה 323F שנת 94.

אני יודע שניתן להכין כזה בהזמנה אצל בעל מקצוע אך אני כבר חודשיים מחפש ולא מצאתי אחד אפילו.

מישהו יכול להפנות אותי לבנאדם הנכון בבקשה?

תודה מראש

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צנרת לאוטו שלי,יש קיט יניקה מלא שעולה 180 דולר.

אני לא רוצה את כול הסיפור הזה כי אני אמרו לי שזה עבודה של 300 שקל בערך אצל בעל מקצוע.

אמרו לי שצינור יניקה של הונדה מתאים לי רק שאני יצטרך להלחים לו עוד צינור שהולך לנשם.

אולי בכול זאת מישהון מכיר מקום שמתעסק בזה?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אתה מאלה שאמרו להם... :roll:

אל תאמין למה שאתה לא רואה בעיניים שלך,

חוץ מזה עדיף לתכנן את הצינור מהתחלה אם אתה כבר מתחיל לקמבן ולהכין אחד בעצמך.

אבל זו רק דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, אני לא תחת איזה ערך ביצעת את החיפוש באיביי, אבל חיפוש הערך Protege intake מניב אצלי כרגע 72 תוצאות שמתוכן הרבה מערכות יניקה ייעודיות לאוטו שלך שמתחילות במחירים של מתחת ל-$20 (פלוס משלוח כמובן).

וודא היטב לגבי נפח המנוע והשנה לפני שאתה קונה.

אם תצלם את צנרת היניקה המקורית שלך ותעלה תמונה לכאן אפשר יהיה לקבל תמונה טובה של איך החלקים של מערכת היניקה יושבים במקומם.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי אני יודע שיש קיט ייעודי אבל אני לא רוצה לקנות אותו כי כבר יש לי פילטר פתוח של סימוטה שנקנה לפני חודש,וצינור יניקה אני יודע שניתן לעשות כי ראתי.

לדעתי לא הגיוני לשפוך אלף שקל על קיט.

גם לפי מה שבדקתי הזמנת צינור שצריך יהיה אחר כך להתאים אותו גם עולה על מחיר שאנמר לי בהכנה עצמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שתי הודעות כתבת שיש רק קיט יניקה ב-180 דולר בעוד שאני מוצא לך כרגע עשיריה על איביי בפחות מ-90 דולר אחרי משלוח :?.

אני לא יודע על כמה עומד שער הדולר בארץ כרגע, אבל לדעתי ישתלם יותר לקנות מערכת כזו מאיביי שיש בה את כל החלקים והמתאמים, בלי שום פתרונות "מהונדסים" מבין היוצר של איזה חאפר במוסך מדרכה, בלי ריצות (בזבוז זמן, כסף, דלק, וכאב ראש) ובסוף גם תעמיד את הפילטר של סימוטה שיש לך כרגע למכירה ועוד תחזיר לעצמך חלק מהכסף.

אבל זה רק אני, וזה מה שלי נראה הגיוני.

My two cents.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי מסכים איתך בכול מילה,אתה יכול לתת לי בבקשה לינק לקיט ?(MAZDA 323F-BG)

פשוט מקריאה בפורמוים של מאזדה ברחבי העולם הבנתי שיש רק קיט אחד של K&N והוא עולה 180 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ,אמרת שיש כ-70 התאמות,אבל אני לא יודע איזה מכול הצנרות האלה מתאימות לי.

בבקשה עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווו גיורא המלך גם פה.:lol:

אני לא רוצה להתעסק עם גרמנים ואוסטרלים כי הבתי שהם לא מקבלים PAYPAL והם יכולים לא לשלוח לי כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווו גיורא המלך גם פה.:lol:

אני לא רוצה להתעסק עם גרמנים ואוסטרלים כי הבתי שהם לא מקבלים PAYPAL והם יכולים לא לשלוח לי כלום.

לא תשאל לא תדע...

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גרמנים וגם אוסטרלים יכולים ומקבלים PAYPAL.

יש לי נסיון עם עשרות מוכרים גרמנים ומספר לא קטן של מוכרים אוסטרליים במגוון רחב של תחומים.

לשמחתי ומזלי, עוד לא קרה לי ששילמתי על משהו והוא לא נשלח.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...