Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם הראשונה שלי או איך נהגתי ברכב אספנות בפעם הראשונה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 5883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליטל, את מה שעברת עם האסקורט שלו- אני עברתי לפני יותר מ- 13 שנה עם האסקורט שלי- בפעם הראשונה, אחרי שנהגתי ברכבים עם הבוסטר, ניסיתי לעצור אותה!:shock: אבל לא נורא- פעם הראשונה תמיד גרועה... אחרי זה זה משתפר בד"כ!:wink::-):twisted:

בשביל חוויה המושלמת- את מוזמנת לנסות לנהוג במשאית אספנות כמעט בת-40! מבטיח חוויה, שלא תשכח!:lol::-D

בטוח לא תשכח,אחרי לילה במעצר על נהיגת משאית מעל 15 טון ללא רשיון,נכון רן?ערב טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

:shock::roll::?: -חס וחלילה! אני מכחיש כל קשר לנאמר כאן, ומרגע הזה מבקש לדבר אך ורק עם הע"ד שלי!:wink::lol:

וברצינות- משאית מעל 15 טון ממש לא רכב אספנות הראשון, שנהגתי בו (לכאורה)! :-P

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מוזמנת יום שישי להמשיך את החגיגה..מבטיח לך סיבוב ארוך וממצה,והפעם במכונית עם בלמים ראויים!

אל תאמיני לו,גם לי הוא הבטיח...לפני 8 חודשים!:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה כמה...8)

רק עד היום לא יצא לה לנהוג :oops:

אלעד קבל ח"ח על האומץ...בכל זאת זו נהגת שודים :lol:

ג.

מחכה לנסיעה האמיתית, ברכב

LIRON YARIV

אני קיבלתי כאן הבטחות בכתב:grin:

מתכוונת לממש את כולן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אף פעם לא יצא לי לומר את זה אבל רכב האספנות הראשון שנהגתי בו היה גם כן של אלעד - המנטהA הזהובה שלו.

חוויה של פעם בחיים :)

תודה רבה אלעד!!

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט חוויה בלתי נשכחת. רכב האספנות הראשון (וכרגע היחיד) שנהגתי בו היה MGB, וזה היה בהחלט ממכר. מי שלא נהג ברכב ישן מעולם לא יוכל להבין ממילים את ההרגשה. אין מילים שיכולות לתאר את הצליל, התחושה, הריח... מחסור במראה ימנית זה באמת הדבר האחרון שחושבים עליו. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות פניות חוזרות של חברי פורום שונים ומשונים, האסקורט תהיה זמינה היום לכל מי שמעוניין לעשות סיבוב ברכב "אספנות" (למרות שהאסקורט שלי לא במצב מדהים).

אני גם מזמין את כל מי שמעוניין "להוריד את אהבת האספנות לעם" להצטרף אליי מכיוון שאני (ואני מקווה שאני לא היחיד) תמיד שמח לקרב אנשים לתחביב או אפילו סתם להעלות חיוך.

ד"א, אני אגיע היום למפגש עם האסקורט, יהיה עליה שלט למכירה (שעדיין לא הורדתי) עם הטלפון שלי למי שירצה ליצור קשר (אותו טלפון שגם מופיע בחתימה שלי) במקרה שאני לא אהיה ליד הרכב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסקורט שלך היא האדומה שהיתה אצל בני לפני שבועיים?

אם כן - מדובר ברכב יפה! אמנם ניכר שיש עוד עבודה קוסמטית לבצע, אבל היא עדיין נאה עד מאוד.

בהצלחה בשיפוץ.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, האסקורט עמדה אצל בני בגלל החלפת דיפרנציאל.

הרגע חזרתי מהמפגש, היה שומם משהו. מצטער על האכזבה, לצערי 2 רמזורים לפני הכניסה למפגש יצאה השתחררה הידית הילוכים (זה כבר קרה לי בעבר). במזל הצלחתי לשלב לשני ולהגיע למפגש (וגם כל הדרך הביתה לר"ג עשיתי על הילוך שני). אם שבוע הבא לא יהיה גשם אני מקווה להגיע ולתת סיבוב לכל מי שהבטחתי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
את מוזמנת יום שישי להמשיך את החגיגה..מבטיח לך סיבוב ארוך וממצה,והפעם במכונית עם בלמים ראויים!

אתמול 26-1-07 המשכתי את החגיגה:lol: כפי שחן הבטיח. וקיים!!!

קיבלתי נסיעה "בצוללת הצהובה".

ושוב פעם אותה הרגשה, הרגל רועדת (למזלי הפעם הרכב אוטומט ולא כבה), הלב פועם בחוזקה, וחיוך מאוזן לאוזן...

התיישבתי מאחורי ההגה, הורדתי את בלם היד והתחלתי לגלוש לנסיעה איטית בכבישי האוניברסיטה.

הפעם היו 2 קולות שדרבנו אותי ללחוץ על הגז.

למרות הצורה החיצונית הגדולה, הנסיעה חלקה וההגה יותר עדין מכל הגה כח שנתקלתי בו עד היום.

חן תודה רבה על השאלת הרכב לנסיעה, היה מהנה ביותר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראי הוזהרת זה מדבק . עכשיו תרצי גם שיהיה לך בחניה רכב אספנות

רן אל תדאג, עכשיו אני מבינה את המשפט שלירוי כתב...עוד תראו אותי הרבה.

כן חברים אני מודה אני מכורה (לרכבי אספנות).

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל

הבעיה היא לא את, אלא רן שפשוט לא מגיע.....

ובהזדמנות זאת, הייה יופי להכיר ולשבת ביחד, ועכשיו שנדבקת, נשאר רק להצטרף כאן

שבוע טוב

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול 26-1-07 המשכתי את החגיגה:lol:

תזכירי לי ביום שישי הבא (ולא להתבייש...), ונוכל להראות לך עוד וורסיות של החגיגה, כאלו בלי גג.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...