Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם הראשונה שלי או איך נהגתי ברכב אספנות בפעם הראשונה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 5882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תזכירי לי ביום שישי הבא (ולא להתבייש...), ונוכל להראות לך עוד וורסיות של החגיגה, כאלו בלי גג.

זה ממש לא הוגן

לכולן אתה נותן, רק לא לי, ואני נתתי לך, ואפילו נהנת למרות שהיא רק בת 7 חודשים

אני דורשת גם!:wink:

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אירית - אין מה לעשות - אין כמו קובי שיעיף משקפיים מהראש בנסיעה רגועה (יחסית :) )

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול 26-1-07 המשכתי את החגיגה:lol: כפי שחן הבטיח. וקיים!!!

קיבלתי נסיעה "בצוללת הצהובה".

ושוב פעם אותה הרגשה, הרגל רועדת (למזלי הפעם הרכב אוטומט ולא כבה), הלב פועם בחוזקה, וחיוך מאוזן לאוזן...

התיישבתי מאחורי ההגה, הורדתי את בלם היד והתחלתי לגלוש לנסיעה איטית בכבישי האוניברסיטה.

הפעם היו 2 קולות שדרבנו אותי ללחוץ על הגז.

למרות הצורה החיצונית הגדולה, הנסיעה חלקה וההגה יותר עדין מכל הגה כח שנתקלתי בו עד היום.

חן תודה רבה על השאלת הרכב לנסיעה, היה מהנה ביותר.

ל'

ראיתי את המחזה ואני מודה שקינאתי קצת, {הלכתי לשוודית הצעירה שלי להתנחם}

לי לא יצא עוד לינהוג על רכב אספנות כלשהו,

אבל לי יש חוויה מהפעם הראשונה כנוסע ברכב אספנות,

הצליל של המנוע-זה מה שזכור לי בעיקר, בנוסף לא היו חגורות והמושב היה נמוך ולא תומך ביכלל {מוס בוס 302 לא מיזמן}.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

זה התחיל במקרה עם הרכב של אלעד redroze נמשך עם הרכב של חן פרחי, ואתמול המסורת נמשכה עם רכבו של Koby Millo

MGB 1969 8) .

קובי מוביל אותי אל הרכב, ובמיומנות וזריזות מוציא את הרכב מהחניה לכיוון הכביש.

קיבלתי הסברים על הרכב, על החלקים השונים בו, וכמובן נהיגת התרשמות בה קובי הפגין את כישוריו בנהיגה ואת ביצועיה של הנסיכה שלו. :mm_yeah:

קובי מתחיל את הנסיעה ולאט לאט מאיץ...אני במחשבות :roll: של "זה רכב אספנות, זה לא אמור להתנהג ככה על הכביש..."

כמו שנאמר החיים מלאי הפתעות ואני הופתעתי לטובה, הרכב מאיץ, המנוע משמיע מוסיקה נעימה לאוזן, המושבים נוחים, בדיוק כמו שרכב צריך להיות.

קיבלתי זכות לנהוג על הרכב, אך לומר את האמת העדפתי לשבת לצד הנהג שמכיר את הרכב טוב ממני ולהנות מהסיבוב הקצר שלי כאשר הוא נוהג. :-D

שוב המון תודה לכל מי שסמך עלי

ונתן לי לנהוג ברכב היקר לו.

עם המון הערכה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אהההם אהההההם

עבר די הרבה זמן מאז נסעתי ברכב אספנות, והחוייה הזו מאוד מצאה חן בעיני כפי שניתן לקרא מהשרשור, הייתי מאוד מעוניינת לחזור עליה שוב פעם.

יש מתנדבים נוספים?

8)

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד לא ממש זכיתי לעשות סיבוב ברכב אספנות :cry:

הטריומף שלי מלבד העובדה שהיא אצלי כבר הרבה שנים ועברה שיפוץ עוד לא הצליחה לקחת אותי לאף מקום.

אני מקווה מאד שבקרוב אמצא את הזמן והתקציב לסיים אותה (אולי בעזרתו של בני ל').

השנים שעברו מאז נעצר השיפוץ לא ממש עשו לה טוב, מסתבר.:loco:

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים החשובים שלמדתי במשך השנים בפורום ומחברי הפורום על רכבי אספנות הוא שצריך הרבה מאוד סבלנות וזמן, לא ממהרים לשום מקום, ובסופו של דבר יש תוצאות.

שיהיה בהצלחה עם שיפוץ הרכב, תהיה בטוח שאני אהיה חמושה במצלמה כאשר הוא יהיה מוכן לנסיעה.

:-)

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שאני אהיה חמושה במצלמה כאשר הוא יהיה מוכן לנסיעה.

ל'

יותר דירבון מזה אני לא צריך:multi::lol:

יאללה לעבודה

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח חובה לרכב בדרך כלל באספנות למי שמעל גיל 24.

א) לביטוח חובה אין הגבלת גיל, אתה כנראה מתכוון לביטוח צד ג'.

ב) אתה קובע איזה נהגים יוכלו לנהוג ברכב כשאתה עושה את הביטוח.

בזמנו אני הוספתי את אחי לביטוח של האסקורט (נהג חדש), הנזק היה 50 ש"ח, חשבתי שהסוכנת ביטוח צוחקת עליי ולכן בקשתי לפרוס ל-12 תשלומים :-)

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהההם אהההההם

עבר די הרבה זמן מאז נסעתי ברכב אספנות, והחוייה הזו מאוד מצאה חן בעיני כפי שניתן לקרא מהשרשור, הייתי מאוד מעוניינת לחזור עליה שוב פעם.

יש מתנדבים נוספים?

8)

ל'

הממםם.... את מוזמנת לסיבוב עם המשאית, רק צריך מקום- במפגש אני לא הייתי עושה את זה...:roll:

אגב- אם מסתכלים על השרשור הזה מלפני שנה- אפשר לראות כמה דברים, שהשתנו מאז לפני שנה, ולאו דווקא לטובה, והמבין- יבין...:cry: (ללא כל קשר, או עם קשר, איך שמסתכלים על זה, לרכב אספנות)!:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גינדי תודה על ההזמנה לנהוג במשאית אך מכיוון שאין לי רישיון על משאית זה יהווה מעט בעיה.

(אל תחשוב שויתרתי על הנושא בקלות :wink: וששללתי את ההצעה על הסף, שוחחתי עם מספר מורים לנהיגה כדי לבדוק האם זה חוקי ומותר לאדם ללא רישיון לנהוג כאשר מורה לנהיגה מלווה אותו ויושב עימו ברכב, לצערי הדבר אינו מתאפשר).

בינתיים נמתין עם הנהיגה במפלצת שלך. 8)

אכן היו מספר שינויים עם הזמן שחלף, אך דבר חשוב הוא שחייבים להיות אופטימיים ולקוות לטוב אולי דברים ישתנו שוב לטובה עם קצת עזרה חיצונית.

:-)

חג פורים שמח לכל באי הפורום והגולשים בו.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...