Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף עידן ה-DVD ברכבים

SuRuK
שימו לב! השרשור הזה בן 6329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Volk, אולי כדאי למנוע את התאונות עקב דיוידי? ולא לתת לסטטיסטיקה לגבות זאת?

אני לא מבין למה הרבה ממכם כל כך מתנגדים לחוק הזה, מה הבעיה לא להפעיל את הדיוידי מקדימה כשאתם בנסיעה? הנוסע שלידכם יסתדר מצוין בלי לראות סרט ובמקרה הכי גרוע יעבור לשבת מאחור.

גם אני אתנגד לחוק נחרצות אם הוא ינוסח בסגנון של אסור להתקין מכשיר צפייה (או איך שלא תקראו לזה) בחלקו הקדמי של האוטו, אך אתמוך בו אם הוא ינוסח בסגנון החוק הנוגע לסלולאר, שאסור להפעיל בזמן נסיעה.

מייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנגדים כי רכב בסופו של דבר זה הרכוש שלי ולא של המדינה. חוק נגד זה ונגד זה ונגד......זה כבר יותר מדי. מה גם שיש כל כך הרבה דברים אחרים שאני לא מבין למה נטפלים דוקא לזה. בכל רכב שני היום אני רואה מסך שמודבק לשימשה הקידמית(!!!) עם מפה(gps או משהו). זה מפריע פי כמה וכמה מאיזה מסך דיוידי מקדימה מול הנוסע! אני יכול להמשיך עם עוד 1000 דוגמאות שונות פשוט אין טעם. אתה גם יודע טוב מאוד שרוב האנשים שיש להם היום דיוידי ברכב וששילמו על התקנה וכו' לא יסירו את המסכים מקדימה בגלל החוק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב ש GPS מפריע פי כמה וכמה מאשר סרט דיוידי?

אתה מסוגל להיות מרוכז בנהיגה 100% ולא להביט אפילו למסך ה GPS שמותקן בצד השמשה, ניווט קולי...

סרט זה סיפור אחר לגמרי, מה הטעם לראות סרט אם אתה מרוכז בכביש? זה או לראות את הסרט או לראות מה קורה מעבר לשמשה.

אני לא אומר להעיף את המסכים, אני אומר למנוע הפעלתם בזמן נסיעה.

מייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאתם יוצאים לטריפ מצפון לדרום אמריקה 3 שבועות ומזל שלקחתם את הסרט האהוב עליכם? רבאק, אתם לא נמצאים ברכב יותר משעה גג, אין לכם דיוידי בבית? לא עדיף לראות כמו בני אדם?

אתם מזכירים לי אנשים שקונים פלאפון דור שלישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט זה יותר לפוזה למרות שיש כאלו שנהנים מקליפים

וג'י פי אס זה דבר שימושי אבל כמו שאנחנו יודעים משהו פה מוזר כי תמיד יהיה שוטר שיעצור אותך ויתן לך דוח על שימוש במסך אפילו אם ראית בו את המפה של הג'יפיאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UNIX, בדיוק. סרט זה לפוזה, וגם קליפים, אין טעם לראות סרט בזמן נהיגה, סתם מסיח את הדעת.

GPS לעומת זאת יכול לתרום אפילו. קרה לי לא פעם שהיתי צריך לחפש בשלטים הרבים לפני הצומת לאן לפנות במקום להיות מרוכז 100% במה שקורה בכביש מולי.

הקול הנשי המתכתי ב GPS יאמר לי לפנות שמאלה ונגמר הסיפור.

אני לא חושב שאם יעבור החוק אז שוטר יקנוס אותך על מפה שמוקרנת על מסך ה GPS, ניתן להבחין בקלות בין סרט/קליפ/מצגת לבין מפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאתם יוצאים לטריפ מצפון לדרום אמריקה 3 שבועות ומזל שלקחתם את הסרט האהוב עליכם? רבאק, אתם לא נמצאים ברכב יותר משעה גג, אין לכם דיוידי בבית? לא עדיף לראות כמו בני אדם?

אתם מזכירים לי אנשים שקונים פלאפון דור שלישי.

וואי הוצאת לי את המילים מהפה!!

סרט תראו בבית!

אנחנו לא בארה"ב ששם הנסיעות אורכות לפעמים גם 20 שעות! ובזמן הפסקה של 2-3 שעות בא לכם לקבל קצת בידור בלב מדבר או לפחות לבדר את הילדים מאחור כדי שיהיו יותר שקטים ושלבים בנסיעה המייגעת , גם בכי של תינוק לא פעם גרם לתאונות אז מה נאסור להכניס תינוקות מתחת לגיל 3 לרכב? שטויות לא?? אז באו נחשוב שנייה ונראה מה אנחנו מרווחים מהחוק? חיים! מפסידים? פוזה!!!

ולא שאני לא אוהב פוזה אני כולה בן 19 בקרוב ולא שאני נשוי ++

אבל לפעמים גם הצעירים מגיעים למצב בו הם צריכים לחשוב על החיים ועל ההורים המודאגים ועל הילד הקטן שנכנסנו בו כאשר הוא רכב על אופניים ולמה? "וואיי איזה מעניין לראות קליפים של 50 סנט ברכב וואיי תראה איזה כוסיות, אחי כמה באס יש לך באוטו!!"... ובום! גזלתם חיים.

תחשבו

בברכה מנואל.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא בארה"ב ששם הנסיעות אורכות לפעמים גם 20 שעות!

...אני כולה בן 19 בקרוב ולא שאני נשוי ++

תתפלא אבל ילדים יכולים להטריף גם בנסיעה של 30 דקות. האפשרות לראות סרטים בנסיעה היא תוספת נהדרת למכונית משפחתית, אבל אין שום סיבה לאפשר צפייה במושב הקדמי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שעדיף שמסכים יותקנו מאחור לילדים הקטנים שיהיה מה שיעסיק אותם בנסיעה!

אבל מעבר לזה אין סיבה להתקנת מסכים בחלק הקידמי של הרכב, גם אם הנהג אומר לעצמו שהוא מתרכז בכביש הוא יסתכל על המסך מידיי פעם והמידיי פעם הזה יכול להפוך לאסון!

ועוד משהו שכבר אמרו פה...אפשר לחשוב כמה זמן מכונית בארץ ישראל נוסעת נסיעה ישירה רצוף!!!

הכי הרבה שמכונית יכולה לנסוע רצוף זה מהצפון לאילת ולהיפך וזה נראה לי סך הכל 7 שעות! ואני לא יודע אם יש אנשים שבכלל עושים את הנסיעה הזו! לכן אין בכלל הצדקה להתקין מסכים מקדימה של לדבר על הפרעה לנהג!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...