Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בן שנתיים שנסע 10 אלף ק"מ זה בריא?

yaniv69
שימו לב! השרשור הזה בן 6399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הבעלים הם אישה שחיה את רוב השנה בחול.

כך שהרכב ישב כל הזמן בחנייה.

שלום רב,

הדגש הינו על כך שהרכב לא נסע "בממוצע"

הרכב מבחינתי אל-הפנים

הבעיה הינה יותר חמורה מגומיות.

מנוע ובכלל חלקי הרכב השונים מורכבים מהרבה גלגלי שיניים שמשולבים אחד בשני, אלו בעצם צינורות מתכת עם סיכוך של שמן ביניהם.

בשלב זה אתה צריך להבין כי נוצרת נקודת לחץ קבועה של גלגלי השיניים ולא "התפזרות טבעית" של המיקום והלחץ.

כלומר אי-תנועה של הרכב הינו חמור בהרבה מ"פיח" "גומיות" ושאר ירקות... שנה של רכב שלא נסע כלל יכולה לגרום לצרות בכל מרכב הרכב (גיר, מנוע וכו) לכל החיים, רכבים של פעם היו יכולים לעמוד בכך בכבוד אבל ברכבים העדינים של היום זה צרה מהסרטים.

אני באופן אישי לא הייתי רוכש במחיר מחירון רכב כזה אלא הרבה מתחת למחירון (אם בכלל)

בברכת שבוע טוב ובהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה דיבורים על כלום - קח את הרכב לבדיקה, יצא טוב, תקנה. אם זו באמת מיאטה, אנשים מחפשים כזו, ומוכנים לשלם מעל גם לרכב עם הרבה יותר קילומטראג.

יניב69 - באמת נראה לך שהמוכר צריך לבקש פחות מהמחירון?על רכב שנסע הרבה פחות מהממוצע? ועוד איך מעל. אם בבדיקה יהיו ריגקטים, אז יהיה לך על מה להתווכח.

לא יאומן איך אנשים מנסים לחפש כל תירוץ לשלם מתחת למחירון.

לגבי היסטוריית טיפולים - תצטרך לגשת עם בעל הרכב למוסך. לא ניתן לעשות זאת בטלפון. עוד אופצייה היא שבעל הרכב יוציא את ההיסטוריה ויפקסס לך.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור לאן הגענו.

רכב שנסע 10 אלף בשנתיים עשיתם ממנו גוויה, עדיף כבר למכור אותו חלקים למגרש גרוטאות.

לא להאמין.

ועוד מתחת למחירון...אוי ואבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור לאן הגענו.

רכב שנסע 10 אלף בשנתיים עשיתם ממנו גוויה, עדיף כבר למכור אותו חלקים למגרש גרוטאות.

לא להאמין.

ועוד מתחת למחירון...אוי ואבוי.

עוד מעט יתחילו סוחרי רכב חסרי לב לזייף קילומטרז' כלפי מעלה בעקבות השרשור הזה ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה. אם הייתם קוראים את השירשור הייתם רואים שהוא שייך לבחורה שחיה רוב השנה בחו"ל.

ככה שהוא לא נוסע כל יום 13 ק"מ זה בטוח.

אני הייתי שוקל לקנות בהנחה שהמחיר סביר, כיוון שמיאטות בדרך כלל נמכרות מעל המחירון אז יש סיכוי שההפרש עלויות לא יהיה 7% כמו בלוי יצחק אלה כמעט זהה למחיר המכירה של רכבים אחרים דומים.

כמובן לבדוק במכון בדיקה ולהקפיד על בדיקת גומיות פלסטיקים וכו. בעיקר לשם לב לגג. לא יודע איפה הרכב חנה אבל גג ויניל שחנה רוב הזמן מתחת לשמש וללא טיפולים יכול לדהות. לא נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיאטה (ובכל רכב למען האמת) יש עניין של טיפולים - או זמן או קילומטראז'.

עושים טיפול כל שנה או 15,000.

המיאטה שלי עשתה לפני שקניתי אותה שני טיפולים כשהיא בקושי הגיעה ל15,000 !

לגבי המיאטה הספציפית הזו - בשביל האחריות אתה חייב לוודא שנעשו טיפולי זמן, אחרת היא לא שווה הרבה (האחריות, לא המיאטה).

יש לבדוק בדיקה במכון בדיקה ויש לשים לב היכן היא חנתה - גג, גומיות הגג, גומיות חלונות, וכו' - הן עסק לא זול במיאטה.

דבר איתי בפרטי לגבי זה, אני יכול לקפוץ איתך לראות את האוטו.

לגבי שאר העסקים המיכניים - אני לא ממש מבין בזה, אני מניח שקיבלת כבר תשובות ראויות.

עכשיו יש רק לבדוק את מה שיש לבדוק ספציפית במיאטה ולהגיד "מאברוק" ו"מזל טוב" אם זו תהיה הכלה.

בברכה, מר תעלול.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיש כאן היסחפות פראית מצדם של מספר חברים.

חברה - הרכב בן שנתיים!!!

גם אם עמד רוב הזמן - אז מה???

לרוץ ולהספיד אותו???

ידידי - אם לא תקנה אותה - יבוא מישהו אחר ויחטוף אותה!

ואז תצטער...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שנראה לי שכבר היא נמכרה.

תתעורר כבר משנת היופי.

מציאה כזאת לא מוצאים כל יום.

גם ואפילו אם הרכב עמד שנה שלמה בלי לזוז, עדיין הוא בונבוניירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ואפילו אם הרכב עמד שנה שלמה בלי לזוז, עדיין הוא בונבוניירה.

באמת שאני לא מבין מה "בונבוניירה"???

אתה ראית את הרכב? בדקת אותו? נסעת עליו?

באמת מעניין אותי לדעת לפי מה אתה קובע שהוא "בונבוניירה".

אגב, ק"מ לא אומר הרבה על מה הרכב עבר, בנאדם יכול לקנות רכב חדש שעשה 0 ק"מ ובדיוק שהוא יצא מהחברה מישהו נכנס בו מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...