Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר'ה שווה לקנות יונדאי אקסנט ?

kobi-3d
שימו לב! השרשור הזה בן 6413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

44000 ש"ח שנת 2001

יד ראשונה ליסינג יד שניה פרטי מנוע 1500

עשה 120000 ק"מ .

שמורה מתחייב בבדיקה למנוע גיר ושלדה טוען שלא היו תאונות

וכל החלקים ברכב מעולם לא הוחלפו - מקורי לחלוטין

טופל במורשה ...

הרכב בעיקרון לאישתי והיא צריכה לנסוע מקסימום אשדוד רחובות .

אז מה אתם אומרים כדאי ? מה לגבי המחיר ?

זה בערך גם התקציב שלי אז אשמח לעזרתכם בעניין. תודה !

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה היא?

אבל בכלל לא נראה לי שזה אוטו טוב אני אישית לא אוהב יונדאי ויש להם גם מנוע חלש והאוטו לא זז...

כמובן שתקבל עוד תגובות אני לא מתכוון להרוס ציפיות או משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד דרישותיך הם צנועות יחסית,האקסנט מהווה תמורה נאותה לכסף,ובנוסף היא מכונית אמינה מאד וזולה יחסית לתחזוקה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-44K ש"ח אפשר לקנות רכב טוב. פנק את אשתך.

למה להסתפק באקסנט ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחותי יש אקסנט ותיקה יותר ולאשתו של חבר שלי יש כזו משנת 2001 (יד ראשונה).

חוץ מאמינות לא ניתן להגיד כלום טוב על הרכב זה. הוא לא נוח, הוא מכוער מבפנים ומבחוץ (לדעתי) לא כיף לנסוע בו ולא כלום. אבל, אחותי מאוד מרוצה מהאמינות ולא אכפת לה כלום.

כפי שאמרו לך מעליי - אם אשתך יקרה לך רכוש לה רכב אחר מבחינת "רכב", אבל אני רוצה להוסיף - גם מבחינת בטיחות. היונדאי קיבלה כוכב וחצי (!) בלבד במבחני ריסוק. אני לא זוכר אם מדובר בדגם הזה או הקודם, אבל רנו/פורד זה לא. הייתי מציע שתבדוק את הנושא משום שאשתך הולכת לעשות שימוש בנתיבים בין עירוניים, ושם המהירות עשויה להביא לתאונות קשות (לאו דווקא באשמתה, כמובן).

אבל מדוע לקנות רכב שהיה בליסינג? האם המחיר מייצג הורדה משמעותית מתחת למחירון? אני לא מכיר את המחירון של הדגם אבל נראה לי שלא... מדובר על רכב ליסינג + הרבה מאוד ק"מ... לשיקולך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...