Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת בולמי זעזועים למיאטה NA

drugstore
שימו לב! השרשור הזה בן 6350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטער להקפיץ שרשור מהאוב אבל מסקנות ישימות עוד לא יצאו לי מהשרשור.

האוטו יצא מהשיפוץ ועכשיו החלפת המיתלים רלוונטי ביותר.

למכונית שרואה רק שימוש כביש ולא מיועדת לגלח את מאית השניה האחרונה בין הקונוסים, הסט-אפ המועדף עליי יהיה 1 או 2 בבטחה.

האוט שלי הוא לשימוש כביש נטו כך ש-1 ו02 אמורים להיות הבחירה שלי. אז מה הבעיה, תשאלו.

יש לי חבר עם מיאטה ויש לו את הסטאפ הבא:

קוני צהוב וחבילת ההתנהגות של RB (קפיצים ו-SB).

הוא מאוד לא מרוצה מהתנהגות הבולמים, לדבריו.

גם אני, כמו ניב, החלפתי עד היום את הבולמים לקוני צהובים והיה בסדר.

הוא אמר לי לא לחשוב ולקנות בילשטיין, אחרי שהיו לו על הרכב הקודם (נראה לי שאתם יכולים

לנחש באיזה חבר פורום מדובר... :-P ). הבעיה מתחילה בכך שבילשטיין B6 עולים פי 1.5 מהקוני הצהוב.

האם הבילשטיינים שווים את ההפרש המשוגע הזה?

לגבי השאר, הבעיה עם RB שהם לא ממש מוכרים. יש לי אפשרות להביא את ה-sway bars שלהם

ואני תוהה לגבי איכותם ואיכות הקפיצים שלהם. האם הם טובים בהשוואה למתחרים (ST, eibach)?

דניאל, צריך בולמים. נקודה. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, המיאטה שלי הרגישה נהדר עם הקוני :!:

שאל את בן, את הטל"ש, את רוני והרבה אחרים שנהגו עליה - קוני + איזון פרונט = חבילת התנהגות נהדרת.

בקשר לבילשטיין. אני יכול לארגן לך B6 של ה NC , אני לא יודע אם זה יתאים ל NA ...

עצתי - אם הקוני עושים את העבודה, והם עושים, חבל להתנסות במשהו שאיינו וודאי. חבל לשלם יותר ולהסתכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ניב.

מוטי, ראיתי שדי הרבה מיאטות בארה"ב מצוידות בבולמים

של KYB (בולמי גז - AGX, שמוגדרים כדגם הספורטיבי שלהם)

או Tokico (דגם illumina המתכוונן או HP הקבוע).

יצא לך לנהוג על כאלו?

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את מוטי בפרטי אבל הוא כנראה מתעלם ממני בנימוס.

אני עומד בפני התלבטויות דומות בNB שלי עכשיו.

יש לי את קפיצי ההנמכה שניב קנה (Ground Control) ואני חושב להביא סט של קוני צהוב להשלמת החבילה.

או

להמשיך לחכות לחבילת המתלים שמוטי מנסה לארגן.

הבעיה היא שאני מאבד את הסבלנות שלי אבל אני ממש לא רוצה לפספס דבר טוב.

מה לעשות?

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתעלם ממך בנימוס אלא במודע, אני בטוח ששמת לב לחתימה שלי והתעלמת ממנה :idea:.

לגבי המיתלים, אני אצלצל לבחורצ'יק ונראה מה הצפי, עד אז החילזון מן השפן :lol:..

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי אני יודע מצויין לא לשאול אותך שאלות טכניות מסובכות בפרטי. אני יודע את זה מניב.. ף-)

זה אולי היה נשמע טכני אבל בס"ה רציתי לדעת האם לחכות או לא תוך כדי שסיפרתי לך את הרקע.

טוב קדימה BABY WORK YOUR MAGIC

:lol:

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תום, מה גובה ההנמכה של ה-eibach שיש לכם?

מוטי, לשימוש כביש האם הנמכה של 40 מ"מ על הנייר תהרוס לי את איכות החיים?

יש לי אפשרות לקנות סט שלם שכולל קפיצים עם drop של 40 מ"מ.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות קלה על השרשור מכיוון שגם אני ממתין לבולמי מוטי...

קפיצים מאיכות גבוהה בסט אפ נמוך (שינמיכו 30 - 35 מ"מ) יותר מהמקור על בולמים מקוריים - שילוב מוצלח / אפשרי?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכלו להסביר בקצרה מה חשיבות ה באמפסטופים בבולמים?

והאם אפשר לוותר עליהם לנסיעות כביש?

תודה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפיצים של גראונג קונטרול יכולים להנמיך עד 6 ס"מ ויכולים לא להנמיך בכלל. אפשר לכוון אותם גם שהם על הרכב לפי רצונך:

http://www.ground-control-store.com/products/description.php/II=44

קונדסי אני לא מבין למה לשם את הקפיצים על בולמים מקוריים. הקוני טובים יותר והם מתכווננים לפי רצונך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים מתכווננים צהובים של קוני, קפיצים של Racing Beat, כריות בולם ובאמפסטופים של FCM שעוד פרטים עליהם תקבלו בימים הקרובים ונארגן לכל בעלי המיאטות המעוניינים בארץ חבילה מיוחדת :-)!

הסט-אפ הנ"ל מבצע כמו ענק ושומר על איכות נסיעה גבוהה מאוד, למעשה, יש הטוענים כי איכות הנסיעה אפילו גבוהה יותר מהמקורית בזכות החלקים של FCM.

מוטי, היכן ניתן להשיג את החלקים של FCM ?

תודה,

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסי אני לא מבין למה לשם את הקפיצים על בולמים מקוריים. הקוני טובים יותר והם מתכווננים לפי רצונך.

הקוני מתכווננים רק ברמת הקשיחות שלהם, לא?

לא בגובה...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוני מתכווננים רק ברמת הקשיחות שלהם, לא?

לא בגובה...

נכון מיתכווננים קושי ע"י ברז חיצוני

וניתן לכוונם בכל מצב נתון ע"י חיבור ברז לפין בבולם וסיבובו ימינה (הקשחה) או שמאלה (ריכוך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...