Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגיפה

Lior_Volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 7867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חובבנים לי יש מתחת לכיסא סכין קומנדו (בתור צוללן חייבים אחת :wink:), אורך הלהב שלה 18ס"מ! :twisted:

ומה תגיד אם שוטר יעצור אותך לבדיקה שגרתית ??

אדוני השוטר אני צייד ערסים ? :?::roll:

תאמין לי שאני לא שולף אותה על שוטרים :wink: , ואין שום חוק נגד אחזקת סכין כזו, אצלי זה "פק"ל כיסים" (קניתי אותה עם שאר ציוד הצלילה...).

תגיד, גם בים יש קבצנים? :roll:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף פתח את הדלת :2gunfire: !

ולא מדובר על טרמפיסט אלא אחד חצי מסומם חצי קבצן, התחלתי לנסוע באדום שהתחלף אחרי שניות לירוק כשהוא תלוי על הדלת.

מאז הדלתות נעולות והחלונות עולים לפני כל צומת (חבל לבזבז מזג אויר יפה כזה עם מזגן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - יש לי חבר, שכל פעם שהוא עובר בגהה ליד בר אילן ורואה את הדוסים שתופסים טרמפים הוא עוצר, וכשהם קופצים לחלון ושואלים לאן מגיע הוא אומר: לבקו"מ!

ואזהרה - עצרתי איזה יום בסיירים לתדלק ובא אלי איזה בחור והתחיל לבכות לי שהכרטיס אשראי שלו לא עובר במכונה, וזאת התחנה האחרונה דרומה והוא צריך להגיע לאשקלון, הוא עם אשתו ותינוק בן 3 חודשים במיצובישי והוא אפילו כיבה את המזגן ונוסע עם תינוק קטן בחום שלא ייגמר הדלק. בקיצור - מסמך אנושי מזעזע.

מה שנראה אמין זה שהוא כל הזמן הצביע על מיצובישי לאנסר עם אישה שחנתה ליד הקיוסק.

אמרתי לעצמי - נו, נעשה מצווה. נתתי לו 10 ש"ח. איזה צדיק אני?

ואז מה אומר החוצפן? - "זה לא יספיק, אני צריך להגיע עד אשקלון"

אמרתי לו - אז תבקש גם מאחרים. זה מה יש. וממש התעצבנתי.

עשה פרצוף והלך לכוון המיצובישי.

ואז מה אני רואה? המנייק מדבר עם האשה במיצובישי (שחשבתי שהיא אשתו) והיא נותנת לו 20 שקל והוא עובר לעוד מכוניות!

נרקומן בן זונה!

המתדלקת אמרה לי בשקט שהוא כל הזמן מסתובב שם עם אותו סיפור אבל המתדלקות מפחדות להסתבך איתו.

בקיצור - אפילו שחברה שלי ואמא שלי היו באוטו וצעקו עלי לעזוב. הלכתי אחרי המנייק לקיוסק שיש שם. נכנסתי בדיוק כשהוא עומד מול בעל הקיוסק ומחליף את הכסף לשטרות גדולים! בן אלף זונות!

הוא קלט אותי (ואת אחי שאמא שלי הריצה כי היא פחדה שאני אלך מכות) והתחיל לברוח. עצר אחרי איזה 10 מטר וצעקתי לו - "יא נרקומן אפס מסריח, אותי הוצאת פראייר, ותשמור את ה10 שקל המסריחים לתרופות" או משהו כזה. :evil:

רציתי להשאר שם עוד קצת ולהזהיר אנשים, כי המתדלקות מפחדות. אבל כל הנשים באוטו לא הסכימו.

ולכן אני קורא - לדרוס נרקומנים לאלתר! תאמינו לי הפגיעה לא תעשה נזק לאוטו - הם מתפוררים מהחרא שהם מזריקים.

זה לא בני אדם - זה אבק, בוץ, זבל. אל תסתכלו עליהם בתור בני אדם. הם לא שווים את האוויר שהם נושמים. אין להם נשמה. כל מה שמזיז אותם זה הסם. והם יפרצו למכוניות, ישקרו, יגנבו מזקנות בשביל המנה שלהם.

זה לא בני אדם. אולי הם היו פעם, אבל הם החליטו להפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצרתי איזה יום בסיירים לתדלק ובא אלי איזה בחור והתחיל לבכות לי שהכרטיס אשראי שלו לא עובר במכונה, וזאת התחנה האחרונה דרומה והוא צריך להגיע לאשקלון, הוא עם אשתו ותינוק בן 3 חודשים במיצובישי והוא אפילו כיבה את המזגן ונוסע עם תינוק קטן בחום שלא ייגמר הדלק. בקיצור - מסמך אנושי מזעזע.

הייתה על זה כתבה באמנון לוי פעם, גם בתחנת סיירים. איזה מצחיק: אתה רואה את הגנב מחנה את האוטו ביציאה מהתחנה, פותח את מכסה המנוע, מחליף לפרצוף עצוב, ויוצא ליום עבודה! נגמר היום? זמן לחזור הבייתה לאישה ולילדים? יש כדורגל? ה"מסכן" חוזר לאוטו ה"מקולקל", מתניע, ויאללה הבייתה.

בעצם אני עצוב בשבילך שנפלת בפח :( . ראו הוזהרתם :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצרתי איזה יום בסיירים לתדלק ובא אלי איזה בחור והתחיל לבכות לי שהכרטיס אשראי שלו לא עובר במכונה, וזאת התחנה האחרונה דרומה והוא צריך להגיע לאשקלון, הוא עם אשתו ותינוק בן 3 חודשים במיצובישי והוא אפילו כיבה את המזגן ונוסע עם תינוק קטן בחום שלא ייגמר הדלק. בקיצור - מסמך אנושי מזעזע.

הייתה על זה כתבה באמנון לוי פעם, גם בתחנת סיירים. איזה מצחיק: אתה רואה את הגנב מחנה את האוטו ביציאה מהתחנה, פותח את מכסה המנוע, מחליף לפרצוף עצוב, ויוצא ליום עבודה! נגמר היום? זמן לחזור הבייתה לאישה ולילדים? יש כדורגל? ה"מסכן" חוזר לאוטו ה"מקולקל", מתניע, ויאללה הבייתה.

בעצם אני עצוב בשבילך שנפלת בפח :( . ראו הוזהרתם :!:

הוצאת לי את המילים מהפה :lol::o

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיעבד עדיף לי לצאת פראייר עשר פעמים על פעם אחת שעזרתי לבן אדם במצוקה אמיתית.

אבל זה עדיין מעצבן לאללה שנבלות כאלו מסתובבות בחוץ ובגלל זה אנשים טובים לא מקבלים עזרה כי חושדים בהם.

לפחות נתנחם בזה שהמנה שהוא קנה על חשבוני קירבה אותו לקבר עוד קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה לך שהם נרקומנים? תאמין לי שלא צריך סיבות פיזיולוגיות כדי לגנוב במדינה הזו, גם אם זה מהאנשים הכי טובים בעולם ע"י אנשים שנראים הכי טובים בעולם. בושה וכלימה :? .

אגב גנבים, משהו אחר לגמרי:

מה הסיכויים לדעתכם שמכונית חדשה לגמרי תישאר כמו שהיא אם היא תחנה ראשון עד חמישי בנתניה 5 חודשים רצוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו הסטיגמה הזו על נתניה?????????

זה שרוב הBMW שנמצאות כאן שייכות למאפיה הרוסית\כנופיות נתנייתיות ומתפוצצות כל שני וחמישי...זה אומר שזו עיר פשע???? אם כן אני...טוב נו...זו עיר שיש בה קצת יותר פשע מהרגיל אבל עדיין....כל מכוניות שנכנסת לכן מקבלת כבוד...מספרה נרשם , מקום חנייתה נשמר וספויילרה נעלם :p

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה לך שהם נרקומנים? תאמין לי שלא צריך סיבות פיזיולוגיות כדי לגנוב במדינה הזו, גם אם זה מהאנשים הכי טובים בעולם ע"י אנשים שנראים הכי טובים בעולם. בושה וכלימה :? .

אגב גנבים, משהו אחר לגמרי:

מה הסיכויים לדעתכם שמכונית חדשה לגמרי תישאר כמו שהיא אם היא תחנה ראשון עד חמישי בנתניה 5 חודשים רצוף?

אם המכונית תחנה ראשון עד חמישי לשבוע אחד, כבר ביום שלישי של אותו שבוע המכונית תהיה בדרך לפירוק/בתהליכי פירוק... :twisted:

מהירים הערבים של ימינו!

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...