Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

....

האם מחיר דמי החבר מונעים ממך הגדלה זו?

1. כן

2. לא

לא מדובר על הוצאה של אלפי שקלים, החברות אינה שמורה למליונרים בלבד.

לא על מאה שקלים לכאן או לכאן לא יפול דבר.

אני מניח כי מספר המתעניינים שהחליטו שלא להצטרף למועדון רק מטעמי העלות, הוא נמוך.

גלעד

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי שוב

כן אילן,במידה כזו או אחרת כחברים במועדון החמש על כולם להרתם בצורה כזו או אחרת להוביל את העגלה קדימה ,להטיח עלבונות והאשמות לא עוזר לאף אחד,דברים לא יעשו מעצמן ןאני מניח שוועד המועדון עושה ככל שיכולתו על מנת לתת את המענה בכל היבט,

אז אני קורא פה ושם ואני חושב שכך או אחרת על כולנו לקחת חלק יותר פעיל ומי שחושב שדברים לא נראים לו כך או אחרת מכל הייבט שיבקש להיות נוכח בישיבות של המועדון.

אז לכל אחד יש זכות לומר את אשר על ליבו,אולי אפילו לבקש התכנסות של הוועד עם נציגים של חבריי המועדון וללהעלות את כל מה שייש למישהו לומר,להביא דברים ליידי החלטות וליישם בשטח,אולי למצוא מקום מיפגש אחר שצר מלהכיל את כל מכוניות החברים,לעשות יותר טיולים,מיפגשים חברתיים,טיולים משותפים לחול,עד היום עושה לי רושם שלכל אחד נוח לתת ביקורת ולא לעשות דבר,אז אפשר לקדם דברים לגופו של עניין על מנת שכולנו יחד נהנה

יום טוב

עופר, מה קרה ?

קיבלת ה"פ כועסת ממישהו ?

העלית בתגובה הקודמת משהו טוב, מה פתאום הקוצי מוצי הזה ? אמרת בצדק: אז לכל אחד יש זכות לומר את אשר על ליבו,אולי אפילו לבקש התכנסות של הוועד עם נציגים של חבריי המועדון וללהעלות את כל מה שייש למישהו לומר אני מבין שהתכוונת לדבר שביטא מצויין קובי מילוא: על הוועד מוטלת החובה להיות "קשוב לרחשי העם", כלומר לנסות ולמצוא את הפשרה בעלת המכנה המשותף הגדול ביותר. יתכן שצריך להפעיל כלים נוספים כדי מצוא את המכנה המשותף הזה, כמו שאלוני שביעות רצון, סקרים וכו' . והנה תשובתו של בני הספל: יש התכנסות כזאת לפחות פעם בשנה. היא נקראת "אסיפה כללית".-תשפוט אתה לבד מה הולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם

אילן בוקר טוב מה שלומך ידידי?

אני בסדר תודה:) לא לא קיבלתי הודעה פרטית כועסת מאף אחד להפך הודעה פרטית ממישהו שהמועדון נוגע לליבו,לא אומר כרגע מי הוא בלי אישורו כמובן,איין פה קוצי מוצי מאף אחד ואיני חושב שצריך להיות.

התחביב שלנו הוא רכבים קלאסיים מכל סוג שנוסע,מכוניות בנות 30 שנה ומעלה,אופנועים,טנדריםמשאיות

שללא מועדון החמש כמועדון הן לא היו קיימות כלל,נושא יבוא מכוניות אספנות לארץ בזכות המועדון,ביטוח מוזל לרכב אספנות,מודעות הציבור לנושא אספנות שימור,פרסום באמצעיי התקשורת עד כמה שזה ניתן.

לאן הולכים מכאן?אני חושב שרק קדימה,מיפגש של המועדון בעיני וגם נסיעות וטיולים הם חויה מכל היבט.

למשל במיפגש ברחובות היינו 12 חברים אבל נהנתי מכל רגע והגעתי למרות הגשם מירושליים,כך שאני חושב שמי שבאמת רוצה לקחת חלק תמיד יכול,לגבי מה שהמועדון יכול לתת זה בא כפידבק ממה שהוא מקבל על מנת להתקיים,לשלם להפקת עיתון,חיבלול בתערוכות,שכר דירה של מישרד+מיים חשמל.

הרצאות,וכל דבר אחר ןתתקנו אותי אם אני טועה י שמקבל שכר עבור תיפקודו זו רק המזכירה כך נראה לי.דובר בזמנו על לשכור מקום שבו חבריי המועדון יוכלו לטפל ואו בעליי מקצוע בסכום סימילי(בגדול לשפץ רכב)נראה לי הנושא נעצר במקום מסויים אז מפאת חוסר התעניינות של החברים,אז כל אחד יכול להעלות כאן את רצונותיו אני למשל חושב שכל אחד מהכותבים כאן בפורום למשל יכול לחשוב על אייך הוא יכול לתרום מעצמו ולו קצת,חבריי הוועד כולם מנסים בסהכ' לשמור על הקיים,והם כן הם עוששים זאת בהתנדבות מזמנם הפרטי או הפנוי ואני מניח שמכל הלב.חילוקיי דעות זה דבר טיבעי ועל מנת לפתור חילוקיי דעות דנים בזה בהתכנסות קרי אסיפת חברים העלעת נושאים הצבעה ועל ידי כך הסכמה.

אני כותב את כל זאת כי אני מרגיש חלק ממועדון שאני חבר בו 20 שנה כבר,המועדון ידע ימים קשים

ידע להתמודד איתם ולשמור על הקיים.אז בואו כולנו יחד נפיק את המרב מכך ואף ניקח בכך חלק.

בידידות עופר

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם

אילן בוקר טוב מה שלומך ידידי?

אני בסדר תודה:) לא לא קיבלתי הודעה פרטית כועסת מאף אחד להפך הודעה פרטית ממישהו שהמועדון נוגע לליבו,לא אומר כרגע מי הוא בלי אישורו כמובן,איין פה קוצי מוצי מאף אחד ואיני חושב שצריך להיות.

התחביב שלנו הוא רכבים קלאסיים מכל סוג שנוסע,מכוניות בנות 30 שנה ומעלה,אופנועים,טנדריםמשאיות

שללא מועדון החמש כמועדון הן לא היו קיימות כלל,נושא יבוא מכוניות אספנות לארץ בזכות המועדון,ביטוח מוזל לרכב אספנות,מודעות הציבור לנושא אספנות שימור,פרסום באמצעיי התקשורת עד כמה שזה ניתן.

לאן הולכים מכאן?אני חושב שרק קדימה,מיפגש של המועדון בעיני וגם נסיעות וטיולים הם חויה מכל היבט.

למשל במיפגש ברחובות היינו 12 חברים אבל נהנתי מכל רגע והגעתי למרות הגשם מירושליים,כך שאני חושב שמי שבאמת רוצה לקחת חלק תמיד יכול,לגבי מה שהמועדון יכול לתת זה בא כפידבק ממה שהוא מקבל על מנת להתקיים,לשלם להפקת עיתון,חיבלול בתערוכות,שכר דירה של מישרד+מיים חשמל.

הרצאות,וכל דבר אחר ןתתקנו אותי אם אני טועה י שמקבל שכר עבור תיפקודו זו רק המזכירה כך נראה לי.דובר בזמנו על לשכור מקום שבו חבריי המועדון יוכלו לטפל ואו בעליי מקצוע בסכום סימילי(בגדול לשפץ רכב)נראה לי הנושא נעצר במקום מסויים אז מפאת חוסר התעניינות של החברים,אז כל אחד יכול להעלות כאן את רצונותיו אני למשל חושב שכל אחד מהכותבים כאן בפורום למשל יכול לחשוב על אייך הוא יכול לתרום מעצמו ולו קצת,חבריי הוועד כולם מנסים בסהכ' לשמור על הקיים,והם כן הם עוששים זאת בהתנדבות מזמנם הפרטי או הפנוי ואני מניח שמכל הלב.חילוקיי דעות זה דבר טיבעי ועל מנת לפתור חילוקיי דעות דנים בזה בהתכנסות קרי אסיפת חברים העלעת נושאים הצבעה ועל ידי כך הסכמה.

אני כותב את כל זאת כי אני מרגיש חלק ממועדון שאני חבר בו 20 שנה כבר,המועדון ידע ימים קשים

ידע להתמודד איתם ולשמור על הקיים.אז בואו כולנו יחד נפיק את המרב מכך ואף ניקח בכך חלק.

בידידות עופר

עופר ידידי

מה שאני אומר: תגובותיך הן הרבצת "ציונות", פילוסופיה "לעוסה", חזרה על דברים שנאמרו כבר פעמים אינספור, ומכח מה שנאמר, מיותרות ובס"ה מוסיפות דלק לגורם הניוון של שרשור זה.

אתה בעצמך אמרת שצריך להתקדם, אז מה אתה נתקע בכלליות ישנה ?

אינני מקל ראש בכללי האספנות, ודאי לא לא במתנדבי המועדון ולבטח לא בביצועי המועדון, שכבר בעבר אמרתי, ואני מניח, שכל החברים תמימי דעים עימי, שהם טובים, ומוערכים כראוי.

אבל, אם שמת לב, יש התקדמות בדו-שיח, אנשים התחילו להכנס לפרטים ולבקש תשובות לבעיות לא כלליות שקיימות, ולנושאים האלה אתה צריך לכוון את התגובות, ולא לדבר היסטוריה והטפת מוסר.

אף אחד אינו מטיח עלבונות, לפחות לא בהקשר השרשורי הנוכחי, והעובדה שאתה מזכיר זאת, בתגובתך לא מובנת לי, ואשמח אם תוכל להביא ציטוט בענין זה (לא חשוב של מי, וללא ציון שם), לביסוס הענין.

בברכה

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו - מלא ידידים יש פה

האם יש כאן גם חברים (אחד של השני) או שזה לא מעניינו?

tazio ידידי

כל עוד לא מדובר ביזיזים אתה יכול להיות רגוע.....או שלא?.....

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אילן

לי איין את התשובות,אני כותב את מה שאני מרגיש,ול2 התגובות האחרונות משקפות במלו מובן המילה את הלך הרוח השורר במועדון כך או אחרת,לכן כל מילה שאוסיף תהיה מיותרת בעניין

אז יום טוב וסופש נעים לכולם

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך עכשיו אני מבואס
רנצ'וק וטזיו

תתפלאו יש במועדון גם נאהבים....:wink: אפילו בין אילו שלכאורה משתלחים פה אחד בשני/ה.

קצת אתנחתא מנהלים לא לכעוס!!!

זה אפילו קצת מזכיר לי את התכנית האגדית "כן אדוני השר" כמובן לא בתכנים אלא בתארים, מה שחסר פה זה הטון בו הם נאמרים.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?????????? אף אחד לא שומע את המבטא האוקספורדי שלי בפורום???????????????????

אולי בעיה במחשב?.....

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנצ'וק וטזיו

תתפלאו יש במועדון גם נאהבים....:wink: אפילו בין אילו שלכאורה משתלחים פה אחד בשני/ה.

קצת אתנחתא מנהלים לא לכעוס!!!

זה אפילו קצת מזכיר לי את התכנית האגדית "כן אדוני השר" כמובן לא בתכנים אלא בתארים, מה שחסר פה זה הטון בו הם נאמרים.

אירית

אני מציע תהליך outing גורף זה יוסיף עניין ועסיסיות

וישפר את תזרים הרכילות

whenever I see an Alfa I tip my hat

H. Ford

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע תהליך outing גורף זה יוסיף עניין ועסיסיות

וישפר את תזרים הרכילות

פה לא, כי זה לא ישרוד שנייה ובצדק, אבל בפורום הסגור של המועדון כן.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה - אולי שקלתם את העניין שאולי יש דברים שאף אחד מאיתנו לא רוצה לדעת? :D

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אילן

לי איין את התשובות,אני כותב את מה שאני מרגיש,ול2 התגובות האחרונות משקפות במלו מובן המילה את הלך הרוח השורר במועדון כך או אחרת,לכן כל מילה שאוסיף תהיה מיותרת בעניין

אז יום טוב וסופש נעים לכולם

עופר שלום

לא התייחסת למה ששאלתי, וגם לא ענית, למרות ששאלותי נגעו לתגובותיך, ותרשה לי לומר לך ולכולם: זה קורה הרבה בפורום הזה, מה שנקרא דו שיח של חרשים, ובגלל זה לא מגיעים לשום דבר.

אינני חושב ששירשור זה אמור (וזה בהתאם לכללי הפורום) להיות חוג לשיחות נפש (למרות, שבהחלט אפשר לפתוח כזה-אני מניח שיהיה פופולארי) אלא הערות על תפקוד המועדון, ואם תגובותיך הן כפי שאתה אומר, הן מנוונות את השירשור ועוצרות כל התקדמות, אם הייתה כזו, כמו ההתחכמות של טזיו, שהיא מיותרת.

לצערי, לא מצליחים להגיע למהות מכיוון שכל השטח מתבזבז על פילוסופיות, התחכמויות וקלוצקעשס'. וזה חבל.

קדימה תתנפלו עלי

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...