Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם 3,000 סל"ד במהירות 100 קמ"ש זה נורמלי ?

sksb
שימו לב! השרשור הזה בן 6690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למצב המנוע או הקלצ' אין השפעה על הסל"ד במהירות מסוימת

היחס בין מספר הסיבובים שהמנוע מסתובב למספר הסיבובים של הגלגלים מסתובבים קבוע עבור כל הילוך והילוך .

מנוע "מת" שמסתובב ב3000סל"ד מניע את הגלגלים באותה מהירות כמו מנוע חי ובועט שמסתובב במהירות זהה

הכוונה בקלצ' מחליק היא לא שבאופן קבוע אחת הדיסקיות מסתובבת במהירות שונה מהשניה בעת שהקלצ' מחובר - מצב כזה היה שורף את הקלצ' בתוך דקות. בקלצ' מחליק התופעה הזו קוראת לעיתים ,כאשר מופעל כח גדול מהכח החיכוך בין שתי צלחות הקלצ'. מהרגע שהצלחות מחליקות כח החיכוך בניהן פוחת בדומה לגלגל מפרפר לעומת גלגל בנסיעה רגילה. התופעה מלווה באובדן כח משמעותי באותם רגעים.

התופעה של פותח השירשור כנראה נובעת ממד סל"ד או מהירות "מזיפים" או משינוי ביחס ההעברה בגיר כפי שהוא עצמו כתב - בדוק האם יש כפתור OVERDRIVE בגיר - יכול להיות שהגיר לא עובר ליחס העברה הסופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה טוב לא עד 3000 סל"ד 130 ?
זה נחמד מאד ונותן להגיע למהירות סופית גבוהה יותר וזה כנראה מתאפשר הודות לנפח המנוע שלך (2.2)

(גם חיסכון בדלק בשיוט על 100 -110..)

אולי זה פוגם במהירות מ0 ל100 כי הגיר ארוך אבל כנראה כך תוכנן הרכב שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה

גם אצלי זה ככה 3000 סל"ד ב100 בהילוך חמישי.. ידני

מאזדה 323f 92'

זה נורמלי?

זה יכול ליהות בגלל שהאוטו ישן?

כן זה בסדר גם אצלי באפלאוז 92 וגם ב ניסן סאני 92 זה אותם יחסי העברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי תהיו רצינים בא נעזור לבן אדם. תשמע בכל רכב שאני מכיר כאשר הוא קר הוא מושך את ההילוכים עד הוא מגיעה לטמפרטורה מסויימת ואז ההילוכים עובדים כמו שצריך. גם לי ברכב אם הרכב קר אז הוא לא יורד להילוך האחרון הזה שאתה מדבר עליו אז תשמע. תבדוק טרמוסטט\ חיישן טמפרטורה אני בטוח שמשם הבעייה שלך .

צונזר.... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נחמד מאד ונותן להגיע למהירות סופית גבוהה יותר וזה כנראה מתאפשר הודות לנפח המנוע שלך (2.2)

(גם חיסכון בדלק בשיוט על 100 -110..)

אולי זה פוגם במהירות מ0 ל100 כי הגיר ארוך אבל כנראה כך תוכנן הרכב שלך...

תלוי בשאר ההילוכים, תאוצה מ0 ל100 לא עושים בהילוך חמישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בידני , אבל זה לא העניין

ובעניין הקוואליר ניתן להביםן את הסל"ד במהירות שיוט זו , זה רכב שנבנה ע"מ לספק שיוט נוח , לא על מנת להיות אוטו עירוני זריז נגיד , כי אם כך אז היו לו יחסי העברה קצרים יותר ומהירות סופית נמוכה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בקסנטיה יש 'בעיה' דומה, היה שרשור שלי בנושא לפני כמה ימים.

עכשיו אני בודק אפשרות של החלפת ההילוך החמישי לארוך יותר, קיבלתי הצעה של 700 ש"ח כולל עבודה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בשאר ההילוכים, תאוצה מ0 ל100 לא עושים בהילוך חמישי

כמובן. אבל כשהחמישי ארוך כנראה כל הגיר בנוי כך (גם הרביעי למשל ארוך יותר אחרת תהיה ירידת כוח רצינית בהעברה לחמישי...) וגם ההילוכים הנמוכים ארוכים ולכן האוטו פחות זריז בפתיחות...

מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי במוסך על אחד שהתלונן שסל"ד בשיוט גבוה מידי(רכב אוטומטי), והתברר שזה ממיר מומנט תקול, שלא ננעל לגמרי.

(אני לא מבין בגירים אוטומטים יותר מידי.)

אבל יכול להיות שזה הכיוון.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו שלך יש נעילת ממיר מומנט במהירות של כ- 80 קמ"ש. בעת הנעילה יורדים סיבובי המנוע בערך של "חצי הילוך" שזה בדיוק הפסד הכוח בגין ממיר המומנט.
סגרת לי הרבה פינות עם ההודעה שלך.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...