Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון ראלי 5.11.05

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הי ברוך...

איפה באתר, לא הצלחתי למצוא... המוח עדיין עייף :wink:

בברכה נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה בנושא וכמוכן תמונות כולל מסקנות באתר עמותת נהגי המירוצים

WWW.IRDA.CO.IL

העמותה מברכת את העוסקים במלאכה וכמו כן מכירה תודה למכובדים שהגיעו ובראשם ידידנו ח"כ אילן ליבוביץ (שינוי).

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה

סוף סוף שיתוף פעולה בין הגורמים שרוצים שכבר יהיה פה ספורט מוטורי ,דבר שמוכיח את עצמו ומביא לאירוע מוצלח

וקרדיט לח"כ אילן ליבוביץ שבא עם בנו לצפות באירוע

http://www.marshals.co.il/gallery16/images/DSC_5123.JPG

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקבתי אחרי ביקורו והוא לא הרשים אותי

אולי הוא עשה רושם טוב על שאר האנשים אבל אני לא התלהבתי מהביקור שלו

אותי יותר עינין לראות אם הארוע הולך בצורה חלקה ולראות את האחווה בין הנהגים שבאמת הרשימה

אותי לטובה למרות התחרות בניהם עדיין חייכו ולא נתנו לתוצאות להפריע.

בכל מקרה לא התכבנתי לתקוף או להעליב את כבוד ח''כ אלה רק לומר שלא היה ראוי לאדם במעמדו

להגיע בצורת לבוש שלפי החינוך שאני קיבלתי בבית אומרת במילה אחת: זילזול.

ותודה על התיקון.

דרך אגב נדב, ראיתי את ברוך צועק עליך (בלשון המעטה) על זה שלא עצרת בשלט

עכשיו בנינו למה לא עצרת... :wink:

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לא התכבנתי לתקוף או להעליב את כבוד ח''כ אלה רק לומר שלא היה ראוי לאדם במעמדו להגיע בצורת לבוש שלפי החינוך שאני קיבלתי בבית אומרת במילה אחת: זילזול.

אתה צוחק, נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב נדב, ראיתי את ברוך צועק עליך (בלשון המעטה) על זה שלא עצרת בשלט

עכשיו בנינו למה לא עצרת... :wink:

קודם כל, לא רק ברוך צעק עלי, אלא גם הצ'יף מרשל ואולי עוד משהו לא זוכר...

אני לא זוכר את זה כצעקות כאלו נוראיות אולי לא שמתי לב עם כל ההתרגשות! הסיפור היה כך...

אני לקראת סיום ראיתי מלא דגלים (פעם ראשונה בחיי חשוב לציין) כל מיני סימונים ולא יודע מה! שלש פעמים בערך הורדתי והוספתי גז (רובם לפני דגל הסיום ממש) כי לא ידעתי איפה לעצור! כשהגעתי לשלט STOP הייתי במהירות גבוהה למדי, ומי שראה אותי יכל לשים לב שהיה לי קשה אפילו לקחת את הסיבוב ימינה במהירות סבירה (רק שם הבנתי שבטוח סיימתי את הסטייג').

הגעתי לסרוויס וכולם שאלו אותי "מה הזמן שלך" ואני אמרתי "לא יודע"... שאלתי את ברוך או רמי (לא זוכר) וזה התחיל לצעוק עלי (אינני מאשים אותו כולם שם היו בלחץ הארגון!) באחת הצעקות משהו סינן "מזה צריך להיות מה אתה לא יודע מה זה ראלי, מזה" אני אמרתי בחזרה בטון תקיף "לא אין לי מושג, זו פעם ראשונה שאני משתתף באירוע שמאורגן בצורה זו, זו לא בושה! ואף אחד לא הסביר לי!!!"

כתשובה נאמר לי "מה צריך להסביר דברים כאלו זה מובן מוכר ובלה בלה בלה שיש סטופ אחרי הסיום" אני אמרתי טוב הפנמתי תודה רבה בפעמים הבאות אעצור בזמן.

עם סיום האירוע באתי למארגנים התנצלתי שוב, ועם הפוגת המתח קיבלתי התנצלות קלה "לא נורא לא נורא לומדים, התוצאות יפות זה מה שחשוב" או משהו בסגנון הזה...

בברכה נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לא רק ברוך צעק עלי, אלא גם הצ'יף מרשל ואולי עוד משהו לא זוכר...

אני לא זוכר את זה כצעקות כאלו נוראיות אולי לא שמתי לב עם כל ההתרגשות! הסיפור היה כך...

אני לקראת סיום ראיתי מלא דגלים (פעם ראשונה בחיי חשוב לציין) כל מיני סימונים ולא יודע מה! שלש פעמים בערך הורדתי והוספתי גז (רובם לפני דגל הסיום ממש) כי לא ידעתי איפה לעצור! כשהגעתי לשלט STOP הייתי במהירות גבוהה למדי, ומי שראה אותי יכל לשים לב שהיה לי קשה אפילו לקחת את הסיבוב ימינה במהירות סבירה (רק שם הבנתי שבטוח סיימתי את הסטייג').

הגעתי לסרוויס וכולם שאלו אותי "מה הזמן שלך" ואני אמרתי "לא יודע"... שאלתי את ברוך או רמי (לא זוכר) וזה התחיל לצעוק עלי (אינני מאשים אותו כולם שם היו בלחץ הארגון!) באחת הצעקות משהו סינן "מזה צריך להיות מה אתה לא יודע מה זה ראלי, מזה" אני אמרתי בחזרה בטון תקיף "לא אין לי מושג, זו פעם ראשונה שאני משתתף באירוע שמאורגן בצורה זו, זו לא בושה! ואף אחד לא הסביר לי!!!"

כתשובה נאמר לי "מה צריך להסביר דברים כאלו זה מובן מוכר ובלה בלה בלה שיש סטופ אחרי הסיום" אני אמרתי טוב הפנמתי תודה רבה בפעמים הבאות אעצור בזמן.

עם סיום האירוע באתי למארגנים התנצלתי שוב, ועם הפוגת המתח קיבלתי התנצלות קלה "לא נורא לא נורא לומדים, התוצאות יפות זה מה שחשוב" או משהו בסגנון הזה...

בברכה נדבכן אני בדיוק הייתי לידך כשברוך אמר לך: מה אתה לא יודע מה זה ראלי!

ואתה כזה תמים בתול (ראלי כמעט בן 30 :wink:) עונה לו: לא אין לי מושג, זו פעם ראשונה שאני משתתף

העיקר שכל ניגמר יפה ולא בריב

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב,אתה לא היחיד שלא שם לב שצריך לעצור :-) .

האימפרזה הראשונה העיפה אבן ישר לחלון של הפולו קלאסיק שעמדה שם בצד,לחלון שלום :wink: .

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת הצעקות משהו סינן "מזה צריך להיות מה אתה לא יודע מה זה ראלי, מזה" אני אמרתי בחזרה בטון תקיף "לא אין לי מושג, זו פעם ראשונה שאני משתתף באירוע שמאורגן בצורה זו, זו לא בושה! ואף אחד לא הסביר לי!!!"

נדב

אין מה להתרגש ,בשביל זה נועד האימון הזה ,כדי שכולם ילמדו ,כולל -המארגנים,הנהגים ,המרשלים,הקיצר כולם לומדים באימון כזה

את הצעקות של ברוך אף אחד לא ישנה ,ככה הוא לטוב ולרע

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה כזה תמים בתול (ראלי כמעט בן 30 :wink:) עונה לו: לא אין לי מושג, זו פעם ראשונה שאני משתתף

העיקר שכל ניגמר יפה ולא בריב

לא ממש הבנתי את הסוגריים אבל לא חשוב...

עם כל ההתלהבות, כמעט ושחכתי לציין את הנווט שלי אורי כהן שהשקיע הרבה במירוץ הזה, ולמעשה ללא ההתעקשות שלו לתקן את הנוטס לפני הזינוק השלישי, לא הייתי מצליח לקזז את השניות היקרות הללו!!!

אז תודה רבה וכמו שאומרים פה תמיד, נווט שווה במשקלו לנהג (למרות שבמקרה שלנו הנווט שוקל איזה 20 קילו יותר :wink: )

בברכה נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי העצלן הזה חכו שאני אתפוס אותו,

רציתי לבוא אבל העצלן הזה לא רוצה לנסוע לראלי!

אני רואה באמת שהפסדתי הפעם,

בכל מקרה, עם מעט טיפה הקשר, אנשים פה עשו לי חשק להביא לכם

סרטונים שאני עכשיו מוציא (מעביר למחשב) מקלטות וידיאו ישנות, של מירוצים

מפעם.. ח'ברה אני רואה סרטונים לא תמונות, ומה שהיה פעם ומה שיש היום, 2 עולמות שונים..

איזה מחזה מרהיב, קריין מקריין ל10אלף איש במירוצים כ"כ מתוקשרים וכ"כ מלהיבים..

וקטעים שירגשו אנשים אף היום, לראות 205T16 של ברונו נוסע ושובר את שיא מסלול אשקלון.

איזה נסיעה מדהימה, כל המסלול על הצד.. איזה התרגשות זה עשה לי צמרמורת.. ;-)

טוב אני אשתדל להכין את זה תוך כמה ימים ולארגן סרטונים קטנים של HIGHLIGHTS בשביל כולם לראות! ;-)

כל הכבוד כל הח'בריוס בIRDA על עוד מרוץ מוצלח (וכמוכן ברוך שליט והחברמה "מהמועדון")

תודה והמשיכו ככה,

עמרי.

(דרך אגב, ראיתי פעם קטילות על החבר כנסת שהגיע לראות, אני לא מבין מה הבעיה, בן אדם הגיע בין אם להתרשם לטוב או לרע, כבדו אותו דבר ראשון, דבר שני, לדעתי זו יוזמה מבורכת וזה יתרום אם יגיעו עוד ח"כים ואנשים במעמד השפעה לטובת העברת החוק הספורט מוטורי...

יאללה אני מחכה גם לאירוע לעידוד החוק מס' 2!!!!!! קובי נו מה קורה עם זה??? ;-)

לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...