Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיתובים לא מובנים על צג לוח המכוונים בגולף.

silver.d
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

כדוע יש לי גולף דור 4 ועל לוח המכוונים יש צג שמראה את מד האוץ', כל פעם לפני שהייתי מניע הוא היה כותב OIL SERVICE, התקשרתי לחברה ואמרו לי שזה לא בגלל שחסר לי שמן(כי בדקתי והיה מפלס כמעט מקסימלי) אלא פשוט צריך טיפול.

אתמול נכנסתי לרכב ואחרי שהנעתי שמתי לב שהוא כותב כבר משהוא אחר במקום OIL, עכשיו הוא כותב SERVICE INSP.

הייתי רוצה מאוד לדעת מה אומרת המילה INSP? האם זה מסוכן לסוע כך?

תודה מראש.

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש פרוע (אך הגיוני :]) אולי:

SERVICE INSPECTION?

או בתרגום חופשי: אני רוצה את המוסכניק שלי!!!!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוכן? פשוט אין לי זמן להגיע למוסך רק עד השבוע הבא, והולכים לעבור על הרכב עוד איזה 400 ק"מ בערך.

יש עוד אנשים שיכולים לעזור?

בברכה

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שזה אומר שזה חרטה...זה סתם שעון קילומטרים שמודיע לך על טיפול כמו המפתח פתוח הזה במד אוץ של ה206

מה שאתה עושה : מכניס מפתח לסוויץ' (לא מסובב!!) לוחץ על הכפתור של האיפוס קילומטרים...מסובב (לא עוזב) עכשיו זה יהבהב לחיצה קצרה תוביל אותך להודעה לחיצה ארוכה תאפס אותה

סלמאט כל טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, זה לא באמת מציין מתי הטיפול ומתי לא, זה עובד לפי קילומטראז' ושעתון שלא בדיוק מובן לי, לדוגמא לפעמים זה נדלק איזה אלף חמשמאות קילומטר אחרי הטיפול שקבע היבואן, ולפעמים זה נדלק 2000 קילומטר לפני המועד לטיפול, אז מה עדיף ללכת לפי השעון קילומטרים בהתאמה ? 10 אלף קילומטר....או ללכת לפי החווי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית כותב לו שעליו לעקוב ולגשת לטיפול אחרי 10K ק"מ - לא הייתי מעיר לך.

בצורה שכתבת זה עשוי להתפרש כאילו ניתן לאפס את החיווי ולהתעלם ממנו בלי להגיע לטיפול עצמו.

אל תיקח כמובן מאליו שכל מי שקורא אותך יודע שכל 10K (לצורך העניין) צריך לעשות טיפול.

יש מספיק אנשים (לאו דווקא פותח השרשור) ואינם יודעים איפלו היכן ידית פתיחת תא המנוע , וקוראים את מה שאתה כותב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, ע"פ דברייך - המחשב אצלנו באוטו חולה :wink:

בפביה ההתרעה הנ"ל מופיעה בזמן קבוע - כל שנה בחודש פברואר (האוטו עלה לכביש במרץ).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה ? שאם אתה עושה יותר קילומטרים מהזמן הוא לא יודע להתחשב בזה...ואז הוא מתחיל לתת התראות חופפות של קילומטרים וזמן

שמר - צודק...אני מתנצל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר להכניס את הרכב לטיפול (עברו 10K ק"מ)

אתה יכול לדחות את זה בשבוע אבל אל תדחה את זה יותר מידי.

כל 10K קילומטר המחשב אוטומטית מודיע לך.

ככה זה גם בפולו 16V שלי.

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...