Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו''ח נסיעה בנת"צ

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח על נסיעה בנת"צ במחלף מוצא לכיוון ירושלים.

קשה לזכור מה בדיוק היה, כי זה לפני חודשיים, אבל בוודאות אני לא נוסע שם בנת"צ בשום אופן, מה שכנראה קרה שהגעתי על נתיב שמאלי וכשהתחיל הנת"צ היה מישהו לימיני ולא איפשר לי לרדת לנתיב הרגיל, אותתי ימינה והאטתי לאפשר לו לעקוף וברגע שהוא עבר אותי ירדתי ימינה.

כפי שניתן לראות בתמונות הייתי עם איתות ובאמצע מעבר לנתיב ימני, ניתן גם לראות את הרכב שנמצא 20/30 מטר לפני שכנראה חיכיתי שהוא יעבור אותי ואז התחלתי לעבור נתיב

השאלה היא כמה המרחק בין תחילת הנת"צ לבין מצלמת האכיפה, והאם מישהו מכיר מקרים דומים אם יש סיכוי לערעור או להישפט, או שעדיף לשלם ולשכוח

דו''ח נתצ.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה מצב השילוט שם שקדם לנת"צ (גוגל סטריטוויו לא מעודכן), אבל לפי תצ"א יש כ-80 מטר מסימון 3 חצים הראשון (כפול 3 כאלו) להשתלבות ימינה (סגירת נתיב) לפני שהנת"צ נפתח במלואו (מסומן אדום) ועוברים מתחת לגשר השילוט שאני מניח שכנראה כולל גם את המצלמה. 

חוץ מזה, אם היית בנתיב השמאלי, אתה היית זה שאמור לעבור את הרכב מימינך, לא להפך.

לא רואה איך אפשר לסתור את הדו"ח, אבל אולי חכמי הפורום ידעו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיו בריאים עם איכות הצילום...

לפני 9 שעות, chezik כתב:

כפי שניתן לראות בתמונות

לי ממש קשה לראות את זה. לא בטענה שאתה משקר, פשוט קשה להבחין.
אין לי מושג איפה ממוקמת המצלמה, להערכתי לא מאוד קרוב להתחלה, אחרת חצי מהנהגים היו טוענים שלא הספיקו לעבור... אבל צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Tom_22 כתב:

לא יודע מה מצב השילוט שם שקדם לנת"צ (גוגל סטריטוויו לא מעודכן), אבל לפי תצ"א יש כ-80 מטר מסימון 3 חצים הראשון

80 מטר לא תמיד מספיקים להשתלבות כשמדובר על נסיעה מהירה בכביש צפוף

לפני 6 שעות, Tom_22 כתב:

חוץ מזה, אם היית בנתיב השמאלי, אתה היית זה שאמור לעבור את הרכב מימינך, לא להפך.

נכון בד"כ, זה מה שתכננתי לעשות, אבל כנראה הנהג שמימיני האיץ גם הוא מיד אחרי הסיבוב ובדשביל לעקוף אותו הייתי צריך ליסוע במהירות מוגזמת, אז האופציה שנשארה היא להאט ולהשתלב, אבל לא תמיד הנהגים האחרים מאפשרים בשמחה להיכנס לנתיב שלהם, זה יכול לקחת כמה שניות שבהם עוברים הרבה יותר מ-80 מטר

לפני 4 שעות, Be roo כתב:

לי ממש קשה לראות את זה. לא בטענה שאתה משקר, פשוט קשה להבחין.

את האיתות הדולק קל מאד להבחין אם מכירים את הפנס הזה, למעלה בצד שמאל של הפנס הימני יש קוביה קטנה נוספת דולקת שלא נמצאת בפנס השמאלי, זה האיתות

את המעבר לנתיב הימני אפשר לזהות לפי המרחק הגדול מאד שיש בין הרכב לבין קו ההפרדה של השוליים, ניתן לזהות שהרכב שלי כבר ירד מהנת"צ חלקית

דו''ח נתצ.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, chezik כתב:

80 מטר לא תמיד מספיקים

בוודאי, ולכן התייחסותי לשילוט הלא ידוע שאני מניח (או לפחות מקווה לטובת הציבור) שקדם גם לחצים על הכביש. 

אולי פניה לעירייה עם הטענה כלפי האיתות וסימוני הדרך שמעידים על מעבר נתיב תעזור, אבל אני לא אופטימי. בעיקר אם המצלמות הן לא ממש בהתחלה (צביעה באדום על הכביש) לפי הערכתה של Be roo. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, chezik כתב:

אם מכירים את הפנס הזה

תצטרך לספק תמונות והסבר אם תרצה ללכת על הטענה הזו.

לפני 9 שעות, chezik כתב:

אפשר לזהות לפי המרחק הגדול

אכן, אבל ״ברור״ זה לא. גם פה, יעזור וידאו להמחשה של מה המרחק ה״רגיל״ של רכב שנוסע בנתיב.

אתה זוכר שהבחנת בחצים או שקלטת שאתה בנת״צ רק בגלל הסימון האדום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה את אותו הדבר בדיוק לפני כמה חודשים ולא יכולתי לברוח מהנת''צ בגלל מה שאמרת

שלחתי עירעור לעיריית ירושלים עם ההסבר הזה בתוספת כמה שאני שומר חוק וכו'

ביטלו את הדו"ח כלאחר יד בס''ד.

בהצלחה ותעדכן.

עריכה אחרונה על ידי אוריס 2015
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...