Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה על מדרכה בזמן שאני חוסם חניה פרטית שלי

פוסטים מומלצים

אהלן,קיבלתי דוח חניה של 500 ש"ח( 4 גלגלים)
בעוד שאני חוסם חניה פרטית שלי(חניה סגורה עם שער) ,מדרכות מונמכות מכל כיוון.
המדרכה היא לא ממש מדרכה זה מקטע קטן של אבנים משתלבות,4 מטר אורך בלחץ שנועד למנוע מאנשים אחרים לחסום לי את החניה,אם לא הייתה לי חניה פרטית פשוט היו מורידים אותו וממשיכים עם חניות.
נשאר 2.3 מטר רוחב גם אחרי שחניתי על המדרכה לכאורה.
למה הקנס הוא רלוונטי לכמה גלגלים על המדרכה אם נשאר מקטע כ"כ רחב של מדרכה?
מצורפת תמונה להמחשה.
תודה.

dsBuffer.bmp.png

• רעיון גרוע 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הגלגלים רלוונטי רק כאשר מותרת חניה על מדרכה (יש תמרור המתיר חניה עם 2 גלגלים בלבד). אם אין תמרור כזה, אז מדובר על עבירת חניה על מדרכה, 500 ש"ח. עצם החניה על המדרכה מהווה עבירה, לאל קשר האם נגרמה הפרעה כלשהיא.

תקנה 72

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, fatboy1340 כתב:

עניין הגלגלים רלוונטי רק כאשר מותרת חניה על מדרכה

יש סעיף בחנ״א שמתייחס לחניה עם שני גלגלים והשארת מעבר, במקום שלא הוסדר כלל לחניה על המדרכה (גם לא עם שני גלגלים).

ויש סעיף נפרד כללי.

למה שני הסעיפים האלה? אלוהים יודע. הרי למה זה משנה אם השארתי מעבר ברוחב מסויים, אם חניתי על המדרכה עם 1-4 גלגלים?

בכל מקרה, הסעיף הזה לא רלווטי למקרה של פות״ש, כי זה לא מקום שבו מותר לחנות על הכביש.

פות״ש, לפי החוק היבש, עברת עבירה. אתה יכול לנסות לכתוב לעיריה שמדובר על מצב שבו המדרכה הורחבה בין שני מפרצים, כדי לאפשר כניסה לחצר שלך, כך שלמעשה לא הפרעת לאיש.

אולי יבטלו.

image.thumb.png.865cbdd05ef70183e316bb0780925c02.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון נראה די פשוט: ס"ס 6658 במקרה ה"קל" בו החניה על הכביש מותרת והחריגה למדרכה לא גורמת הפרעה. ס"ס 5953 בכל מצב אחר. גם הקנס כפול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2024 בשעה 20:30, ArikC כתב:

אהלן,קיבלתי דוח חניה של 500 ש"ח( 4 גלגלים)
בעוד שאני חוסם חניה פרטית שלי(חניה סגורה עם שער) ,מדרכות מונמכות מכל כיוון.
המדרכה היא לא ממש מדרכה זה מקטע קטן של אבנים משתלבות,4 מטר אורך בלחץ שנועד למנוע מאנשים אחרים לחסום לי את החניה,אם לא הייתה לי חניה פרטית פשוט היו מורידים אותו וממשיכים עם חניות.
נשאר 2.3 מטר רוחב גם אחרי שחניתי על המדרכה לכאורה.
למה הקנס הוא רלוונטי לכמה גלגלים על המדרכה אם נשאר מקטע כ"כ רחב של מדרכה?
מצורפת תמונה להמחשה.
תודה.

dsBuffer.bmp.png

קודם כל לשלוח מכתב ולבקש ביטול לא יזיק, אם כי הסיכוי קלוש גם כי הם בכללי לא נוטים לבטל וגם כי אסור לך לחסום את עצמך. זה שיש שכונות שלא אוכפים זה לא משנה את זה. 

מה שאתה יכול לעשות לעתיד זה לבקש שיורידו את המדרכה וישימו מעטפה. זו עדיין תהיה עבירה אבל כשיש מעטפה זה קצת יותר "סימן ידוע" של בתים פרטיים שבהם פחות אוכפים. שוב, להדגיש שזו עדיין תהיה עבירה, אבל אולי פחות תקבל קנסות כך. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה
צילמתי בסרטון וידאו 17 רכבים (עם לוחית מטושטשת) שעושים בדיוק את אותה העבירה למחרת ברחוב ראשי בישוב
טענתי לאכיפה בררנית, טענתי לחוסר מדיניות מוצהרת של העירה בנושא אכיפה, טענתי למצוקת חניה וחוסר האכפתיות של העיריה לבעיה שאנשים לא חונים בחניות שלהם אלא הפכו אותם למחסנים, מגרשי כדור-סל, בריכות וכד...
עשיתי קצת (הרבה) רעש וביטלו את הדו"ח
אם יש מדניות אכיפה לעבירה הנ"ל אז שהמועצה תטפל במצוקת החניה
ואם אין לה דרך לטפל בזה, אז שתרד לנו מהגב, במיוחד בעבירות לא מקפחות זכות של הולכי רגל.

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...