Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוחמזגן - פתרון לשלט מזגן טורנדו בר מינן

ALÞћÃ

פוסטים מומלצים

שלומות 🖖

היכן ניתן לרכוש שלט כמו זה שבתמונה (השלט לא מגיב להחלפת סוללות, פתרונות קומוניסטים) או האם קיים שלט אוניברסלי שיכול להחליף אותו שמנסיונכם יעשה את העבודה?

תודה מראש 🙏

IMG-20240126-WA0045.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך ליובל - בד"כ על גב השלט יש,קוד גגם, הרץ אותו בעליאקספרס. תקבל עשרות, אם לא מאות, תוצאות.

לי יש מזגני תדיראן שהם בעצם Gree הסינית. מופיעים אצל עלי כשלטי מזגני אלקטרולוקב. עוליב,סביב,20 ש"ח ליחיד. אני תמיד מחזיק 1-2 ספייר, בדיוק אתמול הגיע זוג אחרי שבועיים בדרך.

אגב, לפי זאפ, אותו שלט עולה סביב 150 ש"ח.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב K.S.P ב 40 שקל. אוניברסלי. אולי יש יותר איכותי. את זה אפשר לבדוק במקומות סיטונאים של מזגנים.

https://ksp.co.il/web/item/186122

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי עכשיו בעליאקספקס הצעה לשלט הזה ב-10 ש׳ח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי זול עלי אקספרס ובינתיים להסתדר עם אפליקציה בטלפון שלך. לכל מזגן (גם מאוד מאוד מאוד ישנים) יש אפליקציה של שלט אוניברסלי בסמארטפון. 

אופציה יותר חביבה של למצוא חנות טמבוריה קטנה בסביבה שלך ולקנות שם. יש סבא חביב על אבן גבירול עם טמבוריה קטנה, מאוד נחמד, מאוד שירותי, תמיד נותן להחליף מה שלא מתאים ותמיד מתעקש להוציא קבלות. אז אני קונה אצלו ופעם אחרונה שקניתי שלט למזגן ישן עלה לי אצלו 70 שקלים או 50 לא זוכר. 

ישנה האפשרות של שלט אוניברסלי ואז כאמור אתה מאבד כל מיני פונקציות לעתים. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשורת אינפרא אדום די נעלמה מטלפונים מודרניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, sperial כתב:

קיבלתי עכשיו בעליאקספקס הצעה לשלט הזה ב-10 ש׳ח.

ייקח בין שבוע לשבועיים. או יאבד בדואר. 

לפותח השרשור. אם בינתיים אתה רוצה להפעיל תמזגן. אם אין צג שמראה תתמפטורה על המזגן. אז הרם המכסה חפש לחצן.

לחיצה אחת קירור. שניה חימום. שלישית כיבוי. ככה אמור להיות.

אם יש תצוגה. הרם על הפנל של התצוגה יש כפתור. שהלחיצות עושות מה שכתבתי קודם. בשני המצבים המזגן יעבוד על 25 מעלות.

שכתבתי תצוגת טמפרטורה. התכונתי שהיא על הפנל שפותחים לניקוי הפילטרים.

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

תקשורת אינפרא אדום די נעלמה מטלפונים מודרניים.

נכון. בגלל זה אני שומר על טלפון תוצרת שיומי יישן מאוד המצוייד ב-IR+רדיו בילטאין למקרה חירום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במקלט שני מכשירי רדיו ״של פעם״ ועשיריית סוללות C כדי להזין אותם.

אולי צריך לבנות גם רדיו גביש, גל״צ מחזירו את שידורי הגלים הבינויניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ALÞћÃ כתב:

היכן ניתן לרכוש שלט כמו זה שבתמונה

היה לי כזה שלט שהתקלקל.

קניתי תחליפי שנראה זהה ועל פניו אמור להתאים, ביצעתי קידיד אבל הוא לא עבד. 

מכיוון שהיה צריך להשתמש במזגן הזמנתי מטורנדו מקורי ב 120 ש"ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...