Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח פנסים

פוסטים מומלצים

עשיתי תאונה קלה באשמתי המלאה.

הפחח טען שבמקרה כזה, הביטוח לא משלם, תחושתי שהוא מקשקש.

אני צודק?

תודה רבה.

שאלה נוספת, במקרה ואכן הביטוח מחויב לשלם, אני יצטרך לספק לו פרטים והוכחות שאני אשם וכדומה, (אין לי, שילמתי לו מזומן וזהו), או שמספיקה הצהרה שלי?

עריכה אחרונה על ידי ירון דורפמן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא ברורה. בכותרת פנסים, בגוף ההודעה פחח.

פירוט ותמונות יועילו.

מה גובה הנזק? מה ההשתתפות העצמית שלך?

אאל״ט אם יש נזק שאינו רק הפנסים הרי שהם מכוסים במקיף.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. אני אפרט.

עשיתי תאונה קלה באשמתי, נזקי פחחות ופנסים קדמיים שנשברו, אין לי ביטוח מקיף ובכל מקרה הנזק לא הצדיק הפעלת ביטוח.

כיוון שהבנתי שהפעלת ביטוח פנסים לא מעלה את הפרמיה, אני רוצה להפעיל ביטוח על פנסים.

הפחח שתיקן את הפח, טען שהביטוח לא משלם במקרה של תאונה, וזו בעצם השאלה שלי האם הוא צודק.

והאם אני נזקק לתת פרטים כלשהם, או פשוט להגיד שנשברו הפנסים ואני רוצה להפעיל ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בפוליסה שלי (ביטוח ישיר, מקיף) - ההגדרה היא שניתן להחליף את הפנס בלי לפרק חלקים נוספים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...