Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור זכויות בתאונה

פוסטים מומלצים

עשיתי תאונה עם רכב שנתון 2016 נראה לי נגרם לו עיקום קטן וקילוף קטן מתחת שלחתי אותו למוסך שאני מכיר באיזור שלו הוא לא רוצה לסדר כי הוא לא אהב איך שהוא דיבר אליו והוא לא סומך שיבצע תיקון טוב  מדובר תיקון קטן של פחחות צבע אמרתי לו שיחפש מוסך אחר אין לי בעיה לשלם הוא מתעקש ללכת למוסך של החברה שמסתמא יגידו לי להחליף את כל החלק מה אפשר לעשות ( הייתי בלי ביטוח ) אין לו הרבה פרטים עליי אבל בתור בן אדם הוגן אני לא רוצה להיעלם לו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי תמונה קשה להעריך את הנזק - וזה שאתה אמרת שמדובר בתיקון קטן לא אומר שזו בהכרח האמת.

בקש ממנו הצעת מחיר מהמוסך שבו הוא רוצה לטפל, אם הצעת המחיר תהיה סבירה בעיניך אז הכל טוב, ואם זה לא יראה לך תמיד תוכל להגיד לו שאתה רוצה לראות הערכת שמאי של הנזק (כמובן שהוא ידרוש ממך תשלום גם על שכ"ט של השמאי). בכל מקרה, אתה גרמת נזק לרכוש שלו, זכותו לתקן את זה במקום שהוא סומך עליו, אבל זכותך כמובן לודא שהוא מתקן את הנזק עצמו ולא מעבר לכך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו לתקן את הרכב כרצונו, היכן שהוא יבחר.
אין לך ביטוח ? תאלץ לשלם. במידה ותבחר שלא, זכותו לתבוע אותך.  מה יקרה הלאה לא ניתן לחזות.

זה באשר לשאלה שלך לגבי זכויות. 
כל השאר לשיקולך האישי. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, zaf כתב:

זכותו לתקן את הרכב כרצונו, היכן שהוא יבחר.

אם אפשר לתקן את המכה בפחחות ומוסך של החברה יאמר להחליף תחלק עדיין זכותו?  ( מדובר במכה של 10סמ על 10סמ ) 

לפני 20 דקות, Fazer כתב:

בלי תמונה קשה להעריך את הנזק - וזה שאתה אמרת שמדובר בתיקון קטן לא אומר שזו בהכרח האמת

עם תמונה יהיה אפשרי לקבל פה הערכה ?

עריכה אחרונה על ידי נהוראי תימני מתימן
טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של הנפגע לתקן לפי בחירתו ורצונו. כל מוסך שהוא יבחר, זו זכותו. 

מה שאתה תבחר לעשות זו בחירה שלך. 

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, נהוראי תימני מתימן כתב:

אם אפשר לתקן את המכה בפחחות ומוסך של החברה יאמר להחליף תחלק עדיין זכותו?

מוסך החברה הוא לא שמאי רכב, אבל בדר"כ המוסכים יודעים מה השמאים יגידו, ובכל מקרה אם מוסך החברה יגיד X, ולדעתך המוסך טועה, זכותך לבקש ששמאי מטעמך יבדוק את הרכב לפני התיקון ויתן את חוות דעתו - אתה תצטרך לשלם את עלות השמאי כמובן. קח בחשבון שאתה חסכת על ביטוח לרכב, אבל אתה הולך להיכנס כאן להוצאות נוספות של חוות דעת וויכוחים משפטיים.

אם אני הייתי במקומך הייתי, לפני הכל, מבקש ממנו שיביא הצעת מחיר מהמוסך שלו, ולפי הצעת המחיר חושב איך להתנהל הלאה. בעיני זה הגון לשני הצדדים.

לפני שעה, נהוראי תימני מתימן כתב:

עם תמונה יהיה אפשרי לקבל פה הערכה?

אולי - אף פעם לא מזיק לראות תמונה.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...