Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JVC 707/909

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 7708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לפני כחודשים בערך הד יוניד של JVC 707 במקום הפיוניר 7400 ואם אתם זוכרים התלוננתי שהיצאה של הסאב נמוכה מאוד (אני צריך להגיע כמעט עד למכיסמום כדי להנת מבאס טוב) אז לקחתי את ההצע של איל להלמיך את הגיין של הקומפוננט קצת ואז בעצם לגרום לזה שאני יגיע לווליום יותר גבוהה במכשיר ואז המגבר שמגביר את הסאב יקבל מתח יותר גבוהה מהרדיו דיסק... טוב אז אחרי בדיקות רבות וכיוונים רבים הגעתי למסכנה שזה עדיין לא זה... בפיוניר אם הייתי סאב את הסאב על יותר מ +2 הוא היה כבר מתחיל לעוות...

עוד משהו שהטריד אותי זה שהסאב נשמע לא משהו במכשיר הזה כאילו אין לו עומק... ניסתי לכוון את האקולייזר (שמתי 70HZ 150 על -5) וגם זה לא עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לפי מה שידוע לי היציאה של הסאב נמוכה בהרבה מכשירים מפני שמגברים בלבלCLASSD נוח להם יותר לעבוד עם SIGNAL נמוך, אבל בכל אופן גם עם 2 VOLT אתה אמור להרים מגבר בלי בעיות אלא אם המגבר חלש וזה כבר סיפור אחר.

על איזה מגבר מדובר???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא המגבר הבעייה כי היו לי אותם רכיבים לפני זה רק את הרדיו דיסק החלפתי.

נראה לי אני יקח את ההצעה של אייל ואני יחבר ליצאה רגילה וישתמש בקרוס של המגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אצלי גם הייתה הבעיה ועשיתי מה שאמרתי לך בהתחלה וזה פתר אותה. נאמר בווליום מקסינלי אני נכנס לקליפינג כשהסאב על רמה 5-6.

אבל תנסה את האופציה השניה רק שאיתה אתה מאבד את היכולת לשלוט עך עוצמת הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, קראתי את אותה הביקורת בדיוק גם בכמה אתרים בחו"ל

אנשים שהתלוננו שה-707 לא נותן באס מספיק ולפתע מרגישים כאילו חסר עומק

לא זוכר איפה, אבל נדמה לי שבאתר הבא:

http://pub131.ezboard.com/bhighwaymp3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...