Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נכנס בי ברוורס

שימו לב! השרשור הזה בן 321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, עמדתי ביציאה מחניון, רכב מסחרי שהיה לפניי התחיל לנסוע רוורס. צפרתי וצעקתי מהחלון אבל הוא לא שמע והמשיך.. שפשף לי את כל הצד השמאלי של הרכב שלי, עם הצד הימני שלו.

ברגע שיצא מהרכב אמר שהוא לא ראה אותי, נתן פרטי ביטוח והכל היה בסדר.

אחרי שיחה בטלפון הוא התחיל לטעון שאני נכנסתי בוא והוא לא לוקח אחריות.

אין מצלמות באיזור, אין עדים ואין כלום. מילה שלי נגד מילה שלו.

העברתי את הדיווח לחברת הביטוח... 

למה לצפות? אם זה הולך לבית משפט, מה צפוי לקרות? יש אפשרות להוכיח איכשהו מה קרה באמצעות מיקום של הנזקים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Sparrow420 כתב:

יש לך תמונות של הנזקים ושל הרכבים במקום התאונה?

יש תמונות אבל לא ממקום התאונה.... הזזנו את הרכבים לפני התמונות

https://ibb.co/gtBLNSQ
https://ibb.co/cYvGRCy

עריכה אחרונה על ידי David111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפן אליו ותקליט.

מקווה שהוא לא ישקר במצח נחושה וכך תוכל להוכיח כי הוא נסע לאחור ולא התנגשת בו.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במאה ה 21 אין מצב שנוסעים בכביש (להל"ן גן חיות) בלי מצלמה, המהדרין יוסיפו גם אחורית.
2. ברגע שיש תאונה, לפני שיצאת מהרכב, אתה מפעיל מצלמה על וידאו בטלפון ורק אז יוצא, כולל תיעוד תגובת הנהג וכול המקום והנזק וסביבתו

מה יקרה במקרה שלך... אם הוא לא יודה ואין תיעוד... אני יכול לנחש שבית משפט יפסוק אחריות ומשותפת וכל צד ישלם את נזקיו
בלי הוכחות יהיה קשה מאוד לבית המשפט לפסוק מי אשם, גם אם הנהג השני משקר, לבית המשפט אין תמיד את הכלים לזהות את השקר והכי גרוע, אין לו את הזמן והסבלנות והוא יפסוק על דרך הפשרה.

להקליט אותו, רעיון נפלא, אני בספק אם הוא יודה בטלפון, לנסות לא עולה כסף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tinoki כתב:

טלפן אליו ותקליט.

מקווה שהוא לא ישקר במצח נחושה וכך תוכל להוכיח כי הוא נסע לאחור ולא התנגשת בו.

בדיוק.

אם תפעל בחוכמה אולי תצליח לגרום לו להודות בכך שנסע לאחור, זה סוגר אותך ב-99%, כי עצם הנסיעה ברוורס מטילה את רוב האחריות עליו.

נסה להיות חכם ולמשוך אותו בלשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...