Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אני חופר לא עובד?

לירון .ה.
שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, לא שזה משנה לי הרבה, אבל שמתי לב שבימים האחרונים אין עידכון של "הניקוד" זאת אומרת כותב וכותב, ועדיין נשאר על אותם נקודות.

• רעיון טוב! 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לכמה אני חופר..

שם זה נשאר אותו הדבר כבר כמה ימים

Screenshot_20221104-085646_Chrome.jpg

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנשים אוהבים את התוכן שאתה כותב הם מסמנים לייק ואתה מקבל נקודה. אם מס' הנקודות "תקוע" כנראה שהבעיה היא בתוכן שאתה כותב, לא במערכת...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה טוב

דווקא סימנו לי הרבה בשבוע האחרון.

לא קריטי.

רק תהיתי

אפשר לנעול

תודה

• אהבתי 1

יאריס 2005, כמו חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, zvit כתב:

אם אנשים אוהבים את התוכן שאתה כותב הם מסמנים לייק ואתה מקבל נקודה. אם מס' הנקודות "תקוע" כנראה שהבעיה היא בתוכן שאתה כותב, לא במערכת...

פבל אמר שאסור לבעס!

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, לירון .ה. כתב:

אה טוב

דווקא סימנו לי הרבה בשבוע האחרון.

לא קריטי.

רק תהיתי

אפשר לנעול

תודה

עכשיו הבנתי מה אתה שואל.

הדירוג הזה לא קשור לכמה לייקים סימנו לך (תפרסם עוד כתבות על נורבגיה, יסמנו לך הרבה 😁 )

אלא הוא קשור לכמות (מספרית) של הודעות שפירסמת, כאשר מסורתית אצלנו הודעות בפורום אוף טופיק לא נספרות.

כנראה בגלל זה אתה רואה שפירסמת הרבה אבל מונה ההודעות לא התקדם.

רשום לך שם "עוד 27 נקודות עד לדרגה הבאה".

תפרסם 27 הודעות בפורומים שאיכשהו קשורים לרכב (זאת אומרת  לא באוף טופיק), תקודם לדרגה הבאה שזה "נהג שודים" או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Buki כתב:

עכשיו הבנתי מה אתה שואל.

הדירוג הזה לא קשור לכמה לייקים סימנו לך (תפרסם עוד כתבות על נורבגיה, יסמנו לך הרבה 😁 )

אלא הוא קשור לכמות (מספרית) של הודעות שפירסמת, כאשר מסורתית אצלנו הודעות בפורום אוף טופיק לא נספרות.

כנראה בגלל זה אתה רואה שפירסמת הרבה אבל מונה ההודעות לא התקדם.

רשום לך שם "עוד 27 נקודות עד לדרגה הבאה".

תפרסם 27 הודעות בפורומים שאיכשהו קשורים לרכב (זאת אומרת  לא באוף טופיק), תקודם לדרגה הבאה שזה "נהג שודים" או משהו כזה.

@לירון .ה. בערך זה.

באחד העדכונים האחרונים עשו שינוי באיך מחושבת ה"דרגה" שלך. 

פעם זה היה אחד לאחד - כלומר כל הודעה שפרסמת, הוסיפה לך נקודה אחת (להוציא באוףטופיק, פורום מכירה ועוד כמה). 

היום זה לפי חוקי "ניקוד על השתתפות" שאמורים לאפשר למנהלי הפורום לתת ניקוד על כל מיני אינטראקציות. נגיד, נתת למישהו לייק? קיבלת נקודה. פרסמת מאמר? קיבלת 5 נקודות. פתחת שרשור? 3 נקודות. מישהו בחר בתגובה שלך כ"פתרון לשרשור"? 10 נקודות וכו'. 

בגלל שזה, יחד עם המוניטין ויחד עם המספור של תגובות והוותק, הייתי חייב לבנות את המערכת המטופשת החדשה באופן קרוב ככל האפשר לאותה "נקודה על כל הודעה", אבל עדיין יש שם כמה אי תאימויות שאין לי איך לתקן. 

אז בגדול, מה שבוקי כתב. בקטן, זה לא עובד בדיוק ככה כל הזמן. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...