Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכשלתי טסט שני באופנוע עד 500, האם לוותר.. לא יודע מה לעשות

Shayvidas
שימו לב! השרשור הזה בן 609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 דקות, tinoki כתב:

אוקיי.

בתור אחד עם רשיון A ללא הגבלה שלא רוכב ביומיום, ממליץ לך לנסוע למקומות קרובים. לאילת? סתם תסבול.

אם מדובר על השכרה מסודרת הרי שיש הגבלת ק"מ יומית די רצחנית.

אני חייב לעשות את הנסיעה הזאת...

זה הסיבה היחידה שעושה את הרשיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 59 דקות, Shayvidas כתב:

זה יצחיק אותך... 

אבל הרשיון זה היה חלום של אבא שלי רשיון לאופנוע כבד, וליסוע מתל אביב לאילת
הוא נפטר לצורך העניין, אבל הרשיון הזה אני עושה בשביל החלום שלו
אני ישכיר אופנוע כבד... ויסע פעם אחת מתל אביב לאילת.. וזהו 

יש לי רכב פורד חדשה שאני מאוהב בה ..אני לא מתכוון לקנות אופנוע. אני מאוד אוהב את הרכב שלי

אותי ריגשת.

לפני 59 דקות, Shayvidas כתב:

זה יצחיק אותך... 

אבל הרשיון זה היה חלום של אבא שלי רשיון לאופנוע כבד, וליסוע מתל אביב לאילת
הוא נפטר לצורך העניין, אבל הרשיון הזה אני עושה בשביל החלום שלו
אני ישכיר אופנוע כבד... ויסע פעם אחת מתל אביב לאילת.. וזהו 

יש לי רכב פורד חדשה שאני מאוהב בה ..אני לא מתכוון לקנות אופנוע. אני מאוד אוהב את הרכב שלי

אותי ריגשת.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתייאש, על אופנוע עברתי רק טסט שביעי!,  תיהיה חזק ותתעקש לברר על מה ניכשלת ואיך לשפר זאת, היזדמנות שבקושי הייתה לי מתוך ה6 אני יודע את הסיבה רק ל2 מהם, השאר לפי המורה... אם הטסטר רוצה הוא ירשום משהו גם אם הוא לא נכון (לא שהוא יותר מדי עזר).

לגבי המחיר כשאני עשיתי המחיר היה בשמיים (לא 1000 אבל יקר) אני יודע זה כואב אבל לעזוב (אחרי השני עזבתי לשנה) יהיה יותר יקר וקשה אם תרצה שוב לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף למה שכבר אמרו.
פתח ספר תאוריה תעבור על כל סוגי הפניות עם אופנוע, ותראה שאתה יודע טוב טוב איך לעשות כל פניה.
פניות באופנוע זה שונה מרכב, יש מלא שטח בנתיב יש מלא איפה לעמוד, לאן ולאיפה לפנות, ולכן קל מאוד להתבלבל בטח בטסט עם כל הלחץ.
זה לא כמו ברכב שאין לך ממש הרבה ברירות.

נכשלתי בטסט ראשון בעד 500, חזרתי כמעט 20 שנה אחורה וכמו ילד טוב לפני תאוריה עברתי על כל הפניות בספר. עברתי את הטסט השני.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים נכשלתי בראשון על הורדת רגל שלא זכורה לי בשום שלב מהמסלול בחוץ אבל, הבנתי ממכרים שנכשל בטסט ראשון הוא סוג של must עבור גילאי 40- 

לטסט השני לא עשיתי הכנה כלל ופשוט הגעתי אחרי שבועיים שלא רכבתי,  חצי שעה חימום שמיניות ולדרך - עברתי. 

תברר על איזה אופנוע אתה לומד,  יש לזה המון משקל במיוחד בשמיניות,  אני למדתי על crf250l. 

הקטע שחגי מחייב שעתיים מאוד מעצבן ואין סיבה שזה יהיה ככה,  תנסה לדבר איתם מה שיוזיל לך את העלות של הטסט הנוסף. 

שים לב לתגובה מעלי, לטסט השלישי תדאג להגיע כשאתה יודע בדיוק לאיזה צד של נתיב לפנות וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע זה כיף ואני מאוד נהנתי גם מהתהליך של הוצאת הרשיון אבל רשיון A1 לא מכין אותך לנסיעה לאילת ואפילו לא מלמד אותך לקחת פניות במהירות בינעירונית. לא על אופנוע קטן, בטח שלא על אופנוע כבד ובטח ובטח שלא על אופנוע כבד מהשכרה שאתה לא מכיר.

גם אחרי שתקנה אופנוע ותשקיע את מה שצריך בשביל ללמוד לתפעל אותו בצורה מספקת (עניין של לא מעט שבועות), נסיעה לאילת על אופנוע תהיה תענוג מאוד מפוקפק, שאני אישית לא מוכן לעשות אפילו עם נסיון של שנים ובעלות על אופנוע אדוונצ׳ר כבד ונוח (החום, היובש המתיש, שלוליות הזיעה, השעות הארוכות והמשעממות, האבק והרוח...).

אני מאמין שאבא שלך אהב אותך לפחות כמו שאתה אוהב אותו ולכן חראם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם למדתי בזמנו באחד מבתי ספר המפורסמים שנמצאים באזור גני יהושע - נכשלתי 4 טסטים כולם עם אותו טסטר - 3 מהם עם סיבות הזויות (את הראשון כל מורה היה מכשיל אותי).

עברתי למודיעין (שם אני גר) ואת הטסט הבא עברתי בקלות.

בדיעבד הסתבר לי שהטסטר הזה עבד בעבר בבית ספר נהיגה הזה - מפה תסיק מסקנות לבד.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן עברתי טסט המרה עברתי בטסט שני והראש היה אני הולך עד הסוף אז רשיון יהיה לי בטוח השאלה רק מתי. תחליט או שאתה הולך עד הסוף או לא מתעסק בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נזהר מאוד מלעשות נסיעה ראשונה לאילת לבד. מעבר לכל מה שאמרו כאן, יש לפעמים מתפרעים (בנהיגה) בכבישים לשם, אז אפילו אם תנהג סבבה, יש סכנה מנהג אחר.

לא הייתי מוותר על הרישיון עצמו.

עריכה אחרונה על ידי Lior_Django
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד מבין את הרצון לעשות את המסלול לאילת לזכרו של אבא, אך לנסוע טירון על כלי כבד, בדרך שהיא ממילא מסוכנת ומתישה - זה מתכון לאסון.

לא צריך להכיר את אבא שלך כדי לדעת שהוא מעדיף אותך בחיים ולא מת תמורת נסיום להגשים את החלום שלו.

גם אם תעבור את הטסט אתה רחוק מאד מהיכולת הנדרשת לצורך הנסיעה הזו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, rev-Match כתב:

לפני כמה חודשים נכשלתי בראשון על הורדת רגל שלא זכורה לי בשום שלב מהמסלול בחוץ אבל, הבנתי ממכרים שנכשל בטסט ראשון הוא סוג של must עבור גילאי 40- 

לטסט השני לא עשיתי הכנה כלל ופשוט הגעתי אחרי שבועיים שלא רכבתי,  חצי שעה חימום שמיניות ולדרך - עברתי. 

תברר על איזה אופנוע אתה לומד,  יש לזה המון משקל במיוחד בשמיניות,  אני למדתי על crf250l. 

הקטע שחגי מחייב שעתיים מאוד מעצבן ואין סיבה שזה יהיה ככה,  תנסה לדבר איתם מה שיוזיל לך את העלות של הטסט הנוסף. 

שים לב לתגובה מעלי, לטסט השלישי תדאג להגיע כשאתה יודע בדיוק לאיזה צד של נתיב לפנות וכו'

הי, איפה למדעתעל הכלי הזה ? באיזה עיר ? מורה ?

וכמה עלה לך העמדת אופנוע לטסט ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר חברות שמשכירות אופנועים בנפח 500 ומעלה

למשל: https://motorisrael.com/bikes/

וריגשת גם אותו שכתבת שזה עבור אביך ז"ל ומאחל שתעבור מהר את הטסט ותגשים את הנסיעה שתיזכר אתלך לכל החיים.

🙏

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.8.2022 בשעה 12:51, fatboy1340 כתב:

החלפתי לdr350, ופתאום הכל זרם בצורה חלקה

גם אני למדתי על dr350, ואומנם אין לי מקום להשוואה אבל מבחן השליטה במגרש לא היווה קושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, kobi_g כתב:

יש מספר חברות שמשכירות אופנועים בנפח 500 ומעלה

למשל: https://motorisrael.com/bikes/

אתר עילג להפליא, ומחירים שגורמים לי לתהות על איזו פלנטה הם חיים. איכשהו נדמה לי שאופנועים הם לא מקור ההכנסה העיקרי של העסק הזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...