Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקל כולל של רכבים פרטיים וגיפונים

אלישע-
שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

איפה אפשר באינטרנט למצוא נתונים של משקל כולל על רכבים פרטיים וגיפונים חדשים או משומשים? קטנות, משפחתיות, גיפונים קטנים, וגיפונים בינוניים (דומה לטוסון למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, אלישע- כתב:

איפה אפשר באינטרנט

בדיוק כמו שכתבת, באינטרנט😉

עשיתי עכשיו חיפוש ניסיון, כתבתי 'יונדאי טוסון 2017 משקל', בשלושת האתרים הראשונים שעלו היה מפרט טכני כולל נתוני המשקל לדגם ולשנתון הרצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על המשקל כולל דהיינו משקל כולל העמסה מקסימום ונוסעים, לא המשקל עצמי של הרכב. כשאני חיפשתי לא מצאתי.

לא באמת מעוניין בטוסון. הוא היה רק דוגמה בגודל הגיפון. אני רוצה להשוות בין יכולת העמסה של כמה רכבים ספסיפים וגם בין הסוגים שונים ברכבים.

עריכה אחרונה על ידי אלישע-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל הנתון הזה לא עוזר לי. אני רוצה לדעת כמה קילו אני יכול להעמיס בתוך כל רכב, לא בעגלת גרידה.

ראיתי שמישהו כתב רכבים היום בנויים לסחוב 75-85 קילו לכל נוסע פלוס עוד 50 קילו בתא מטען.

אבל נראה פשוט שקיים הבדלים בין רכבים קטנים ורכבים גדולים (אפילו שכולם מיועד לחמש נוסעים) ועוד גורמים שונים. 

עריכה אחרונה על ידי אלישע-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש 'מפרט טכני' + דגם ושנתון, בחלק מהאתרים מביאים את הפרט הזה בין שאר הנתונים.

בטוסון חדשה אפשר להעמיס 590-600 ק"ג, ובאקסטרייל לדוגמא אפשר 515-556 ק"ג, 

515-556

עריכה אחרונה על ידי chezik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, אלישע- כתב:

תודה אבל הנתון הזה לא עוזר לי. אני רוצה לדעת כמה קילו אני יכול להעמיס בתוך כל רכב, לא בעגלת גרידה.

ראיתי שמישהו כתב רכבים היום בנויים לסחוב 75-85 קילו לכל נוסע פלוס עוד 50 קילו בתא מטען.

אבל נראה פשוט שקיים הבדלים בין רכבים קטנים ורכבים גדולים (אפילו שכולם מיועד לחמש נוסעים) ועוד גורמים שונים. 

אין ברירה, תצטרך למצוא את המפרט הספציפי לדגם שמעניין אותך לשנה הספציפית (לא נפוץ, אבל קורה שמתיחת פנים לדגם תשנה את המשקל הכולל או העצמי). הכי טוב: חפש בלועזית את המושג Payload, שנותן את המשקל שמותר להעמיס -- אבל שים לב שבאופן הציטוט הרשמי של האיחוד האירופי, המשקל העצמי כולל נהג במשקל 75 ק״ג, כך שה-payload הוא מעבר לזה.
לגבי כלל האצבע שמישהו כתב לך -- בפירוש לא נכון, ואל תנסה להשתמש בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, PinkDolphin כתב:

אבל שים לב שבאופן הציטוט הרשמי של האיחוד האירופי, המשקל העצמי כולל נהג במשקל 75 ק״ג, כך שה-payload הוא מעבר לזה

תודה רבה. ראיתי את זה מוזכר במפרט תכני אחד ולא ידעתי עם זה סטנדרט או לא. יש"כ.

בכל אופן אני רואה שביד 2 יש את משקל כולל (לכל הרכבים שבדקתי בינתיים). עכשיו זה רק להחסיר את המשקל עצמי (שזה כבר מופיע בכמה וכמה אתרים. וזה כולל גם את המשקל של הנהג עד 75 קילו) ומה שנשאר זה היכולת העמסה. 

תודה רבה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...