Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לי לחנות את הרכב בחנייה של בניין מגורים אם אני לא גר בבניין?

Ronithen
שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 45 דקות, SlowRide כתב:

סעיף 29 לפקודת הנזיקין.

זאת עילה להגשת תביעת נזיקין (במקרה של הסגת גבול צריך להוכיח "נזק ממון"), אבל לא עבירה פלילית. עבירות פליליות מוגדרות לפי חוק העונשין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח שיש נזק ממון, אתה רוצה להשתמש לי בחניה? תשלם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היי פותש, אני דייר בקומפלקס בניינים שחצי מהנגב עושה לו את מה ששאלת.

התוצאה - לדיירי הבניינים אין חניה להגיע אליה, כי אתה לא רצית לחנות ברחוב (30 מטר משם), או לשלם על חניה במעוז חפצך שהייתה עולה לך בלחץ 15 שקל ליום (אפילו כולל כניסה ויציאה למיטב זכרוני).

אצלנו אפילו לקחו את זה חצי צעד קדימה - חונים בצורה לא חוקית בין שני טורי חניות מאונכות, וחוסמים רכבים - רק כי לא רוצים להיכנס עוד 40 מטר לתוך החנייה איפה שגם כך יש חניה בשפע.

בהתחלה התעצבנתי, אחר כך התחלתי לחנות ברחוב. הלב שלי יותר בריא היום.

ועדיין - זה חרא טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש אצלנו תחלופה יחסית גבוהה של דיירים וכמה בניינים שצמודים לקומפלקס חניות הזה, אין לי מושג מה הרכב של מי*.

לגבי החניות המפריעות באמצע - באיזשהו שלב פשוט חילקו שם מלא דוחות עד שהתופעה פחות או יותר נפסקה (לפחות כתופעה רחבה).

דרך אגב, אני הפסקתי לחנות בתוך הקומפלקס הזה מסיבות אחרות, ושלוות הנפש הייתה תופעת לוואי של זה.

לא שמתי לב שלא ציינתי את שני הדברים האלה בהודעה המקורית (המחיר של הודעות בלילה).

* לפני שזה עולה, איך אנחנו יודעים שמי שחונה זה לא רכבים של הבניין אם אני לא מזהה רכבים של הבניין? אז קודם כל, רואים לאורך היום מי נכנס ויוצא מהרכבים, וגם יש ממש נקודת זמן שבה זה התחיל, כשחניון באזור נסגר לטובת שיפוצים ואז החנייה שלנו פשוט התפוצצה ברכבים. שנית, לחלק ניכר מהדיירים של הבניינים בקומפלקס אין בכלל רכבים, אז אף פעם לא היה עמוס (סטודנטים שגם לא ממש צריכים רכב בשוטף). שלישית - אם מגיעים בלילה יחסית קל למצוא חניה כי רק המקומיים נשארו. דבר אחרון - כולם בקבוצות של הבניינים שמו לב לעניין הזה, אז זה כנראה לא בראש של אף אחד. זה עקרונית פתיר יחסית בקלות, אבל לך תגרום לבעלי הדירות להוציא על זה כסף.

עריכה אחרונה על ידי daniel.asu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, daniel.asu כתב:

היי פותש, אני דייר בקומפלקס בניינים שחצי מהנגב עושה לו את מה ששאלת.

התוצאה - לדיירי הבניינים אין חניה להגיע אליה, כי אתה לא רצית לחנות ברחוב (30 מטר משם), או לשלם על חניה במעוז חפצך שהייתה עולה לך בלחץ 15 שקל ליום (אפילו כולל כניסה ויציאה למיטב זכרוני).

למה לא להשקיע פעם אחת לשים מחסום ולהתראות?

לפני 6 שעות, laplug כתב:

שקיע איזה 120 ש"ח, תדביק 50 כאלה על השמשות- https://kerenorsigns.co.il/index.php?page=product&prod_id=84

צריך לבדוק את החוקיות של זה, שלא יואשמו בהשחתת רכוש.
זה כמו העניין שאסור לך לחסום מישהו שתפס לך חניה. מדינה מוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

למה לא להשקיע פעם אחת לשים מחסום ולהתראות?

א) זה דורש שיתוף פעולה של כל השכנים, ותמיד יהיה איזה nimby שלא יהיה מוכן לשלם כי תירוצים.

ב) באיזשהו שלב ישברו אותו. יכול להיות מישהו שחונה שם לא חוקית, יכול להיות שכן שסירב לשלם, לא קיבל שלט, ועכשיו המחסום מפריע לו, יכולה להיות משאית הובלה כלשהי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, Boltik כתב:

מה הנזק שנגרם לך? אתה נותן שירותי חניה בתשלום?

אם על חניה ברחוב בכחול לבן משלמים, קל וחומר על חניה מקורה, שבעליה משלם עליה ארנונה, ואם מישהו אחר פולש לשם הוא מונע ממנו להשתמש בה, ומאלץ אותו לשלם על חניה ברחוב/בחניון בתשלום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש שאני חי בעולם אחר.

באמת שלא מצליח לרדת לסוף דעתו, עזבו סוף, לתחילת דעתו של פותח השרשור, ומי שמנסה לשחק במשחק הקיטבג. 

ואחר כך מתפלאים שיש פה שרשורים שרושמים כמה טוב להגר ולחיות במדינות אחרות, וכל ביקור פה עושה להם התקפי לחץ ופניקה.

ואאלה תנסו לחנות בארצות הברית בחניה של משהוא, גם אם אין מחסום/רשום.. אני מניח ששם הוא ישר יקח את הדו קני שלו לדיבור צפוף איתך.

מה זה?? מה אם להיות בן אדם??

איפה שאני גר בבנין, יש מחסום, נפתח עם הנייד. גם אם הוא לא עובד מסיבה מסויימת ונשאר פתוח, אף אחד מהרחוב לא נכנס פנימה. כל אחד יש את החניה שלו בטאבו וזהוא.

אם משהוא צריך חניה ללילה לאורך רושם בצוואפ של הבניין ומבקש רישות ומה פנוי.

אףאחד לא תופס כלום.

• אהבתי 4

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, vadim6385 כתב:

א) זה דורש שיתוף פעולה של כל השכנים, ותמיד יהיה איזה nimby שלא יהיה מוכן לשלם כי תירוצים.

ב) באיזשהו שלב ישברו אותו. יכול להיות מישהו שחונה שם לא חוקית, יכול להיות שכן שסירב לשלם, לא קיבל שלט, ועכשיו המחסום מפריע לו, יכולה להיות משאית הובלה כלשהי.

א) שאלות כאלה תמיד עולות בתשאל עו"ד, לפי מה שאני מבין יש דברים שאפשר להכריח לשלם, שווה לבדוק אם זה אחד מהם.
ב) זה מסוג הדברים שאני לא מבין. גם תמיד יהיו אנשים שינסו לשדוד, אז מה זה אומר שהמשטרה צריכה לוותר ולא לרדוף אחרי אף אחד?
עושים את זה בצורה מסודרת, כל אחד מהבניין מקבל את מה שהוא צריך וזהו. אם מישהו הזמין משאית הובלה ושבר את השער (יש מצלמות בימינו, לא תהיה בעיה לדעת מי זה היה), שיישא בעלות התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, vadim6385 כתב:

יכול להיות שכן שסירב לשלם, לא קיבל שלט,

אסור לך לא לתת שלט לאחד השכנים גם אם לא שילם. אתה פוגע בזכותו להשתמש ברכוש שלו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, לירון .ה. כתב:

תנסו לחנות בארצות הברית בחניה של משהוא, גם אם אין מחסום/רשום..

סביר להניח שבמקרה כזה לא תמצאו את הרכב כשתחזרו כי גררו אותו. בארה"ב מותר לבעל החניה להזמין גרר שיגרור את מי שחונה באופן לא חוקי. התשלום על הגרירה נעשה ע"י בעל הרכב שבא לשחרר אותו, כך שלבעל החניה זה לא עולה כלום. החובה היחידה של בעל החניה היא להציב שלט עם מספר הטלפון של חברת הגרירה. באזורים עמוסים גוררים גם מחניות של סופרמרקט מי שחונה שם מעבר לזמן המותר.

unauthorized-parking-sign-towing-enforce

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Mike808 כתב:

אני לא עושה לאנשים אחרים דברים שהיו מעצבנים אותי, אם אני מגיע למקום אני אשתדל מאוד שלא לחנות על כניסה לבית או במקום שנראה שאנשים חונים בו ביום יום. אם יש חניון ציבורי קרוב וגם אם הוא בתשלום אני אעדיף אותו. על אחת כמה וכמה לא אחנה בחניון פרטי של בנין. אבל אני זה אני, יודע את זה ולצערי רוב האנשים מתנהגים אחרת.

אני לא מתחשבן עם אף אחד שחונה בסביבת הכניסה לבית שלי. זה פחות נחמד ממה שהייתי רוצה אבל גם אני מתאר לעצמי שזה אורח שהגיע למקום פעם ראשונה וחנה אז הכל בסדר.

תודה לאל שזה אתה וכנראה די בודד בתפיסה הזו. מקום חניה ציבורי, בניגוד לפרטי, הוא כזה שכל אחד יכול להשתמש בו מבלי להתחשב ברגישויות, תסכולים, מצבי רוח משתנים, קירבה או ריחוק מביתו או כניסתו של מישהו וכיו"ב. ודווקא בגלל שאתה די מיוחד מבחינה זו, אני תוהה אם זה לא אתה שלפני שנים רבות קיפל לי את הוישרים כי חניתי סמוך לכניסה לביתו הפרטי והוא לא כל כך אהב את זה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...