Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לי לחנות את הרכב בחנייה של בניין מגורים אם אני לא גר בבניין?

Ronithen
שימו לב! השרשור הזה בן 656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשאלה אם הוא יכול לחנות - התשובה היא כן. למה, כי הוא רוצה. שוטר כנראה לא יגיע. מצד שני אם יהיה לו מזל ללמוד את כל הנושא בשיעור אחד , זה יהיה שיפגוש בחנייה מורה "מקרר"  שיוציא לו חשבונית במקום.

פשוט מקומם ששאלות כאלה עולות מידי פעם, לא שונה במהות ממבצעי עבירות תנועה מובהקות שמעלים תירוצים הזויים ואחרים שמחפשים שגיאות בדוח כדי להחלץ מהקנס ושאר התוספות און זה האאוס שהוענקו להם בצדק.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Night Driver כתב:

אתה הולך להיבט החוקי ואני למוסרי התנהגותי.

פות"ש שאל שאלה מאוד ברורה - "אני רוצה לדעת שאי אפשר להזמין פיקוח ולתת לי דו"ח תודה חברים יקרים"

אני יוצא מנקודת הנחה שפיקוח ומשטרה עובדים על פי החוק ולכן מתייחס להיבט החוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה אפשר להבין את השאלה של פות"ש    "אני רוצה לדעת שאי אפשר להזמין פיקוח ולתת לי דו"ח " גם כך, לומר אני אחנה במקום של אחר ביודעין , אבל רוצה להיות בטוח שלא אקבל דוח.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם התשובה שלי תהיה אותה התשובה. דוח אולי הוא לא יקבל (וגם זה לא בטוח כי אתה לא יודע מה מוצמד למי וגם לועד הבית  יש זכות עמידה לגבי הרכוש המשותף) אבל עדיין מי שעושה דבר כזה במודע הוא הישראלי המכוערבמלוא הדרו ולא יכאב לי אם ייתקל בשכן כמוהו שיודע שלא ייתפס אם יחרב לו את האוטו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Night Driver כתב:

וגם זה לא בטוח כי אתה לא יודע מה מוצמד למי וגם לועד הבית  יש זכות עמידה לגבי הרכוש המשותף

אני מניח שלא קראת את התקנה שצטטי בעמוד הראשון של הדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, תיקון לשוני:

הסגת גבול, ב-ס'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Boltik כתב:

עבירת הסגת גבול קיימת רק אם הכניסה לנכס נעשתה לצורך ביצוע עבירה.

מה?

אז אני יכול להיכנס אליך הביתה, לפתוח את המקרר, ולאכול מה בא לי, ואז להיכנס לשירותים ולהוריד את מה שאכלתי?

הרי זה לא שנכנסתי לצורך ביצוע עבירה, נכנסתי כי הייתי רעב, ואז הייתי חייב נמבר 2.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vadim6385 כתב:

מה?

אז אני יכול להיכנס אליך הביתה, לפתוח את המקרר, ולאכול מה בא לי?

הרי זה לא שנכנסתי לצורך ביצוע עבירה, נכנסתי כי הייתי רעב.

הסגת גבול כדי לעבור עבירה
אני מניח שבדוגמה שלך העבירה היא גניבה.

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך גניבה? 

אכל והחזיר במצב צבירה מחורבן. 

אבל כל ההתפלפלות הזו של שני העמודים האחרונים היא קשקוש.

אני ממליץ לפות"ש לחנות איפה שהוא רוצה, לאורך זמן, ולחזור לדווח כאן מה היה. האם היה צריך להמתין שיורידו לו תפרים או שהשברים יתאחו, סתם שיחה לא נעימה, הזמנה ללון בדירתה של בעלת החניה, סטודנטית ליחסים בינלאומיים בבין תחומי + חתונמי, וכד' 

• אהבתי 3
  • מצחיק 5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Boltik כתב:

עבירת הסגת גבול קיימת רק אם הכניסה לנכס נעשתה לצורך ביצוע עבירה.

עצם זה שנכנסת לשטח פרטי בלי רשות זה עבירה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...