Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ צמיגים בבקשה 🙏

RAZI1989
שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

היום בבוקר ניגשתי לעשות טסט לרכב והבוחן רשם לי החלפה של צמיגים קדמיים.

ואת האמת ממה שאני מבין אני לא רואה בצמיגים פגם כלשהו שדורש החלפה, אולי יש סדקים בקטנה אבל זה הגיוני במדינה חמה כמו שלנו. 

האם לדעתכם על פי התמונות מטה יש סיבה הגיונית להחלפת הצמיגים? 

הצמיגים יוצרו בשנת 2019 על פי התמונה מטה (תקנו אותי אם אני טועה).

חייב לציין שהתמונות מייצגות את כל שטח הצמיג ולא ראיתי מעבר איזה סדק או חריץ כלשהו.

תודה מראש.

4CD53388-52DE-47BD-A602-4B05F8347B0A.jpeg

A72BBC4F-DDC2-4978-8A98-94114FBBAD58.jpeg

8E09FC94-6B10-405C-BC0B-25EBE51BD083.jpeg

75589398-AF07-4D97-BC9D-84A225B83F55.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות הצמיג יבש מוות, מעניין  ש מישלין 2019 נראה כך. בלי קשר אם היית טורח לשטוף את הרכב לפני הטסט ולשים ספריי חידוש צמיגים הוא לא היה מכשיל אותך על זה, צד שני, הייתי מחליף אותם בלי שום קשר לטסט כי הם יבשים מאוד.

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי האנרגי סייברשל מישלין באמת הם לא מחזיקים הרבה וגם שלי התייבשו, הפרמסי 4 לעומתם בתנאים זהים לחלוטין מחזיקים כמו חדשים גם אחרי 4 שנים 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Sparrow420 כתב:

למי שהיה עם האנרג'י סייבר - זה לפחות תרם בצריכת דלק טובה יותר?

האנרג'י סייבר, מנסיון צמיג מאוד נוח ושקט לנסיעה, כן אפשר להגיד שהוא חסכוני כי אין לו הרבה התנגדות בכביש.

ובגלל זה האחיזה שלו שווה לתחת ובמיוחד בכביש רטוב הוא פשוט מחליק.

מחזק את מה שרשמו מעליי, אחרי כמעט שנתיים הוא פשוט מתייבש.

עכשיו אני עם פרימסי 4 כמעט חצי שנה, לפי מה שרשמו מעלי הוא לא אמור להתייבש מהר כמו האנרג'י סייבר, נקווה לטוב.

בכל מקרה צמיג מעולה בכל הפרמטרים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...