Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מעצבנת אצלי בשכונה ילד משחק עם לייזר

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

תראה, אני מוטרד מאד מעניין הנזק הקבוע לעין. אבל גם בלעדיו הסינוור מביא עמו פוטנציאל לתאונה, ואפילו אם מדובר בתאונת חנייה עם נזק קטן זה דבר שלא צריך לקרות. צריך למנוע מהילד הזה את האפשרות לגרום נזקים. הבעיה היא, כמובן, לזהות את הילד.

אין לי מושג אם זה פגע לי ברשתית כי הקרן עברה פיזור שפגע בשמשה ראו כתם דהוי אדום חלש מה שאומר סבירות נמוכה לנזק. 

לגבי הילד צריך לאתר אותו הבעיה אני לא יודע אם הוא גר באחד הבנינים שלי או במקום אחר ופשוט מסתובב באזור ומכוון על רכבים.

לתפוס אותו זה רק לערוב לו פשוט הערב ולצלם את הפנים שלו עם עדשת המצלמה של הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פגיעה - יהיה עליך להבדק על ידי רופא עיניים.

והערה טכנית - בפורום הזה אין צורך לצטט כאשר אתה מגיב להודעה האחרונה. זה מכביד ומיותר כי ההתייחסות ברורה מאליה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר שזה לא רק ילד אחד עושה את זה אלא אם הוא ירד מהבניין לאיפה שאני גר,  היה עוד ילד שקלטתי את הבניין במצלמה רואים אור לייזר שמסנוור נהגים אני לא שמתי לב לזה בנהיגה כי לא הסתכלתי לכיון אבל זה היה מבניין שסנוור נהגים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לבן משפחה לצאת 10 דקות לפני שאתה מגיע לתצפת על האזור.

כשאתה תכנס לחניה כשהלייזר מופנה אלייך, אותו בן משפחה ינסה לאתר מאיפה זה מגיע.

וההמשך זה לרדוף\ לתפוס ביד את אותו ילד, ולא לעזוב עד להגעת משטרה.

או לזכור את הפרצוף שלו, ולהמתין לו יום למחרת לשיחה עם ההורים.

עריכה אחרונה על ידי rsm130d
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על צילום האירוע קלטתי עוד לייזר כנראה סגול מקוון לעברי לשמשה מצרף צילום: 0__06231d67e7b3cf.jpg

במצלמה רואים שבהתחלה אין אור איך שהוא נדלק רואים סימנים על השמשה של האוטו. 

ככל הנראה מדובר בכמה ילדים. 

היום אני הולך לבדיקות אצל רופא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קצת נסחפתם עם השרשור הזה.. ללכת למיון?.. כולה לייזר של ילד, עשיתם ממנו צלף Seal Team עם בארט.

דבר שני - "לתפוס ביד את הילד" - לא חוקי בעליל. אני רוצה לראות אותך נוגע בילד ולא חוטף תלונה או לפחות אגרוף מהאבא.

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בטוח ילד יכול גם להיות אדם בן 18-19 שמשחק בדבר הזה. 

ולא נראה לי נספחו אבל אם לייזר פוגע ברשתית זה יכול לשרוף לך את קולטני האור ולגרום לצלקת ונזק, בלתי הפיך בראייה,  כאן בישראל אין אכיפה על ייבוא לייזר מסוכן כל אחד יכול להזמין לייזר ואיזה דרגת סיכון שרוצה גם 500mw העיקר שהיה לזה מפתח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.3.2022 בשעה 14:35, Liquidator כתב:

כאן בישראל אין אכיפה על ייבוא לייזר מסוכן כל אחד יכול להזמין לייזר ואיזה דרגת סיכון שרוצה גם 500mw העיקר שהיה לזה מפתח. 

אין אכיפה? הזמנתי מד טווח לייזר עם טווח כמה עשרות מטרים בשביל מדידות בבית. Class 2 שעקרונית היבוא שלו חופשי.הייתי צריך למלא טפסים ולצרף מסמכים כאילו זה שינוי תב"ע, ובסוף התברר שבאישור שקיבלתי היתה שגיאה של ספרה אחת באחד הסעיפים, ואי אפשר לתקן בלי להגיש בקשה מחודשת. ויתרתי על הכלי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד לייזר נמצא בקטגוריה אחרת שככל הנראה יש עליה אכיפה,  גם סורקי ברקוד של חנויות יש אכיפה מותר להם לייבא עד class 2.

כאן מדובר על לייזר פנס על זה ספציפית לפי מיטב ידעתי אין פיקוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה בגלל בעיית הפיקוח על הדואר. ההזמנה שלי היתה מעלי, ואצלם כל מוצר מדווח לפני המשלוח, כנראה שעם קוד מכס שמרים את הדגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חזרתי מהעבודה הורדתי סך שמש פתאום לשנייה קולט סינוור קטן בעין,  מסתכל במצלמה לייזר ירוק כוון לעבר השמשה שלי לא ראיתי מאיפה הקרן הגיעה. 

לא יודע מה לעשות אם התופעה הזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תדפיס כמה דפי A4 שכתוב בהם באותיות גדולות משהו בסגנון:

"לידיעת תושבי שכונת X
לאחרונה התקבל מידע על חשוד בפדופיליה המשוטט באזור זה
שיטת פעולתו היא הקרנת לייזר ירוק על ילדים ששוהים ברחוב ממקום מסתור כדי למשוך אותם אליו
כל היודע על התרחשויות דומות בשכונה או מקום הימצאו של החשוד מתבקש ליצור קשר עם משטת ישראל."

תוסיף לוגו של המשטרה למעלה בדף.
תתלה את הדפים בשכונה בלוחות מודעות.
יהיה מעניין.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

"לידיעת תושבי שכונת X
שיטת פעולתו היא הקרנת לייזר ירוק על ילדים ששוהים ברחוב ממקום מסתור כדי למשוך אותם אליו
כל היודע על התרחשויות דומות בשכונה או מקום הימצאו של החשוד מתבקש ליצור קשר עם משטת ישראל."

יהיה מעניין.

הפעם פגע במצלמה:

https://i.imagesup.co/images2/0__0623cc900ae9b9.jpg

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

"לידיעת תושבי שכונת X

יהיה מעניין.

https://i.imagesup.co/images2/0__0623cc9e1b7f8e.jpg

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...