Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מעצבנת אצלי בשכונה ילד משחק עם לייזר

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אולי האטיופים עברו לפעול בשיטה חדשה.

• מצחיק 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.3.2022 בשעה 08:10, sperial כתב:

והערה טכנית - בפורום הזה אין צורך לצטט כאשר אתה מגיב להודעה האחרונה. זה מכביד ומיותר כי ההתייחסות ברורה מאליה.

אבל אז לא מקבלים התראה שהגיבו לך.
אני רואה את זה ככה: אין צורך לצטט אם מגיבים לפותח הנושא, כל השאר אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Albetx כתב:

0__0623cc900ae9b9.thumb.webp.bfcb03b8b28e5a6a78b05e6f0f6f1dd4.webp

לפי התמונה זה הכפתור של הוינקרים משתקף לך בחלון, כבה אותו.

הינה תמונה ברורה:

https://i.imagesup.co/sz/200x-/images2/0__0623d23d2f1feb.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע אבל בוודאות ילדים שיחקו עם לייזר היה נקודה אדומה על העצים במצלמה ראיתי זאת חוץ מהאור הזה שתיעדתי לא יודע אם מדובר בלייזר כי זה שני ילדים שמשחקים אך זה האור שסינוור אותי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הבוקר כנראה שם על חצובה את הלייזר במשך 20 דקות הוא כיוון את הלייזר על שמשת רכב חונה שנכנסתי לרכב היה אור נסעתי לא הרגשתי סינוור מהצד. 

https://i.imagesup.co/images2/0__062400e5e05a53.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.3.2022 בשעה 10:12, Liquidator כתב:

על הבוקר כנראה שם על חצובה את הלייזר במשך 20 דקות הוא כיוון את הלייזר על שמשת רכב חונה שנכנסתי לרכב היה אור נסעתי לא הרגשתי סינוור מהצד. 

https://i.imagesup.co/images2/0__062400e5e05a53.jpg

באיזו שעה? נראה כמו השתקפות של השמש בזריחה.

יש סיכוי שאתה קצת לחוץ יותר מדי, צבי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

הינה מהערב המצלמה שלי זבל אך תראה בדוק זה לייזר:

0__062420642d16f1.jpg

אני פשוט לא יודע מאיפה כיונו את זה אך ממקום קבוע הם מכוונים בעיקר בערב שני ילדים לא אחד, לא כל הזמן. 

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

בדוק לייזר כי בשמשה היה השתקפות של אור בצבע אדום חזק כמו של לייזר זה לא של שמש,  שמש לא אדומה אבל המצלמה שלי דפוקה,  הוספתי תיעוד שמכוונים על בנינים יש לי גם צילום שמכוונים לא כזה ברור אך אני יודע שזה 2 ילדים, בינתיים אני אוסף תיעודים שיהיו ברורים. 

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.3.2022 בשעה 22:02, Liquidator כתב:

הינה מהערב המצלמה שלי זבל אך תראה בדוק זה לייזר:

אני פשוט לא יודע מאיפה כיונו את זה אך ממקום קבוע הם מכוונים בעיקר בערב שני ילדים לא אחד, לא כל הזמן. 

בדוק לייזר כי בשמשה היה השתקפות של אור בצבע אדום חזק כמו של לייזר זה לא של שמש,  שמש לא אדומה אבל המצלמה שלי דפוקה,  הוספתי תיעוד שמכוונים על בנינים יש לי גם צילום שמכוונים לא כזה ברור אך אני יודע שזה 2 ילדים, בינתיים אני אוסף תיעודים שיהיו ברורים. 

אל תעלב, אבל אני הייתי מפסיק לאסוף תמונות מטושטשות ועולה אל הילדים האלה גם אם צריך להשתמש בכח.

ייתכן שייבהלו רק מהעובדה שהגעת אליהם.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי ליידע פיקוח עירוני ואם יש קבוצה של שכנים, שכונה אזור או עיר, כדאי לכתוב על הנושא שם וככה תושבים יגלו מי אלו שצריכים וישתפו במידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון אתמול תפסתי על חם יצא מהחלון כיוון לעברי לייזר כחול במטרה לסנוור אותי כרגע אני יודע שמדובר בילד קטן לא נער סביבות גיל 8-12 יודע גם איפה הוא גר,  לא מדובר על נער כמו שחשבתי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיע הזמן להבהיר להורים שלו שהבן שלהם מסכן אנשים, ושבבקשה יקחו ממנו את הצעצוע המסוכן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...