Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות בגוון לבן לאאוטלנדר

שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. ברשותי מיצובישי אאוטלנדר 2021 instyle (הצורה הישנה),  רציתי לדעת האם יש אפשרות להחליף את הנורות מקדימה מנורות ההלוגן בגוון הצהוב לנורות אחרות בגוון לבן מרשים שלא יסנוור ויהיה חוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ניתן. לא חוקי ברמת החוק היבש, אך היום כולם עושים את זה ואם עושים את זה ברמה טובה - כנראה שלא יזהו אותך.

ממליץ בחום על הדר מסדנת "HI-LED" בכפר סבא - נורות איכותיות ועבודה נקייה שלא תסנוור ותאיר לך טוב.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סדרות של אור דרך חוקי (הלוגן) גם של פיליפס וגם של אוסרם (OSRAM)
תוודא שאתה בוחר את הסוג הנורה המתאים לך.

דוגמאות: 

725500_COOL BLUE INTENSE.jpg

WVH4.jpg

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Super_T כתב:

יש לך סדרות של אור דרך חוקי (הלוגן) גם של פיליפס וגם של אוסרם (OSRAM)
תוודא שאתה בוחר את הסוג הנורה המתאים לך.

דוגמאות: 

725500_COOL BLUE INTENSE.jpg

WVH4.jpg

ממש תודה, זה מומלץ? לא מתחמן יתר על המידה או משהו בסדנון? איפה אני יכול להשיג כאלה? חנות לאביזרי רכב?

ראיתי גם את זה:

https://www.aliexpress.com/item/1005002229049440.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.18cf72a86nM9kX&algo_pvid=9790bc36-293d-4d5c-8da6-de874e1d0605&algo_exp_id=9790bc36-293d-4d5c-8da6-de874e1d0605-3&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000019438278844"}&pdp_pi=-1%3B27.99%3B-1%3B231%40salePrice%3BUSD%3Bsearch-mainSearch

אני אוכל להרכיב בעצמי? מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, עמוס. כתב:

ממש תודה, זה מומלץ? לא מתחמן יתר על המידה או משהו בסדנון? איפה אני יכול להשיג כאלה? חנות לאביזרי רכב?

ראיתי גם את זה:

https://www.aliexpress.com/item/1005002229049440.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.18cf72a86nM9kX&algo_pvid=9790bc36-293d-4d5c-8da6-de874e1d0605&algo_exp_id=9790bc36-293d-4d5c-8da6-de874e1d0605-3&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000019438278844"}&pdp_pi=-1%3B27.99%3B-1%3B231%40salePrice%3BUSD%3Bsearch-mainSearch

אני אוכל להרכיב בעצמי? מומלץ?

אם הנורה זהה לנורה שמותקנת ברכב לא תהייה לך בעייה בהחלפה.

התחממות יתר גם לא.

לא! ממליץ לך לרכוש נורות מ aliexpress כיוון שיש שם המון זיופים- כן גם של פיליפס ואוסרם ואתה לא יודע מה תקבל.

יש כמה אתרי נורות טובים באירופה (אתה מקבל גם אחריות) וזה שווה. למשל זה

יום טוב

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע דיברתי עם חנות לאביזרי רכב, הוא אמר לי שההלוגן ה"לבן" של פיליפס whith vision הוא לא באמת לבן, ואין דבר כזה הלוגן לבן וזה לא נראה כמו קסנון או משהו דומה לזה אלא זה עדיין צהוב רק טיפה יותר לבן

עוד עדכון: 

הוא אמר לי שהנורות האלו:

https://www.alexsander.co.il/cat/824/sparco

הכי קרובות לאור לבן ונימק:

אור רגיל צהוב הוא 3800K

הנורות האלו הם 5000K

אור לבן ממש (שלג אם לדייק במילים שלו) 6000K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עושה רושם (מהאתר של Sparco) שיש לנורות האלו תקן ECE, משמע אינן חוקיות לכביש.

וככלל, נורות עם ציפוי כחול אכן ישנו את הגוון מעט, אבל יפחיתו מן העוצמה, ועשויות שלא לעבור טסט מהסיבה הזו (ובגלל הציפוי בפני עצמו אם בולט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל העזרה, שאלה נוספת.. אם הלכתי על ההלוגן עם הגוון הלבן, מספיק לי זוג אחד או שצריך גם אורות חנייה או משהו כזה? (אני לא מבין בזה ולא יודע מה יש בתוך הפנס, אני רק רוצה שיהיה 100% לבן ולא תערובת של לבן וצהוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2022 בשעה 15:52, Tom_22 כתב:

לא עושה רושם (מהאתר של Sparco) שיש לנורות האלו תקן ECE, משמע אינן חוקיות לכביש.

וככלל, נורות עם ציפוי כחול אכן ישנו את הגוון מעט, אבל יפחיתו מן העוצמה, ועשויות שלא לעבור טסט מהסיבה הזו (ובגלל הציפוי בפני עצמו אם בולט).

הנורות של פיליפס ואוסרם שספציפית העליתי עוברות בוודאות טסט, גם אם יש להם "ציפוי" כחול,

העברתי איתן טסט בשלושה רכבים אישיים בעבר (לא ב5 שנים האחרונות כי אני עם רכבים חדשים עם תאורת FULL LED) וחברים שלי העברו עשרות רכבים (עד לימינו אנו).

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן כתבתי שזה רק עשוי להכשיל, ושהציפוי צריך להיות בולט (כך שיראה ממש כחול כאשר הנורה כבויה).

הנורות של פיליפס ואוסרם, שבדגמים המדוברים בעלי תקן ECE, הן עם ציפוי עדין או חלקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתדרתי, אכן ברכב  יש DRL לד, ונראה לי שאלך בסוף על פיליפס דיימונד ויז'ן שהם כמו הספארקו 5000K רק של פיליפס.. לגבי הטסט.. הרכב חדש 2021 עד 2024 אני לא צריך להעביר אותו טסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמלבד מבחן רישוי שנתי, יש גם שוטרים שיכולים לעשות לך על זה בעיות. אבל אם אתה לא בן 17 עם איביזה שזה נראה בה עקום לגמרי, אז אתה תהיה בסדר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...