Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על נתיב שמאלי

שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יצאתי ביום שישי 14/01/2022 מאלעד לכיוון ירושלים, יצאתי לנתיב השמאלי, אחרי קילומטר בערך ברמזור הראשון, עוצר אותי ניידת, שואל אותי למה אתה נוסע על השמאלי לא עניתי לו, הוא הלך לניידת הוציא לי דוח ונקודות 
וכתב בדוח: סיבת הדוח  נסיעה בנתיב שמאלי, דברי הנהג: ללא סיבה.
1. היה אותו יום, יום גשום ככה שלא היה בינינו תקשורת טובה, השוטר רץ לניידת!
2. הדוח בכתב יד, וממש לא קריא.
האם יש אפשרות לבטול הדוח איכשהוא, כי לא באמת עשיתי עבירת תנועה שמסכנת חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל בכך שאתה מודה בביצוע עבירת התנועה, ואוסיף שזו אחת מהשנואות בפורום הזה. אם תרצה הסברים תוכל  לבקש.

העובדה שהיה גשם והשוטר רץ אינה מעלה ואינה מורידה דבר. כדי לקבוע האם יש בדוח פגמים צריך לקרוא אותו. על כן, לצורך קבלת ייעוץ, בבקשה העלה סריקה של הדוח (בסריקה טשטש פרטים מזהים שלך ושל הרכב).

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן העתק פחם באיכות ירודה, על המסך בטלפון בקושי רואים משהו. המתן למומחים שיסבירו אם וכיצד אפשר לקבל העתק יותר קריא (צילום של המקור שכתב השוטר).

לגבי הסבר העבירה: בישראל חובה לנהוג בנתיב הימני ביותר הפנוי, והשמאלי משמש לעקיפה או לפניה שמאלה. נהיגה בנתיב זה שלא לצורך מפריעה לתנועה - מונעת מאחרים לעקוף אותך, או, לחליפין, גורמת להם לבצע עבירה "משלימה" ומסוכנת - עקיפה מימין, כאשר שדה הראיה של הנהג הנעקף מוגבל לעומת מצבו בעקיפה משמאל. אם פנית ימינה נוספה לכך עבירה של פניה שלא לנתיב המיועד (הימני), אם פנית שמאלה היה עליך לעבור לנתיב הימני כאשר הדבר אפשרי מבחינת התנועה. ציינת שנסעת קילומטר בנתיב השמאלי בכביש ריק - די והותר כדי לעבור לימני.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לקרוא כמעט כלום שם, חוץ מכביש 444.

בינתיים אין לך שום טיעון שמחזיק מים.

אולי אם נצליח לקרוא משהו יהיה ברור יהיה איזה קצה חוט

ננסה לקרוא ל @ישה @אביG ו- @fatboy1340 צוות פענוח כתבי החרטומים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Boltik כתב:

אאל"ט יש מרחק מסוים לפני/אחרי צומת או רמזור שאין אכיפה על נסיעה שלא בנתיב הימני

לפני 10 שעות, זאבי טבריה כתב:

יצאתי לנתיב השמאלי, אחרי קילומטר בערך ברמזור הראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.4 קילומטר בין היציאה הדרומית של אלעד ועד הצומת של כביש 444 עם 465 (שמוביל בין היתר לבית אריה)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין שוטרים רבים כמוהו

ועמדתי בפינה כי עברתי על חוקי הפורום

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיעון שלך שזו עבירה למסוכנת ממש לא מדוייקת. לא סתם התחילו לאכוף את זה.

נסיעה בנתיב שמאלי גורמת לקונפליקט בין נהג שנוסע מהר לנהג שנוסע לאט ובלימות מיותרות במיוחד שהרבה מהנהגים שנוסעים לאט הרבה פעמים דופקים ברקסים חדים.

חוץ מעניין עקיפה מימין שהזכירו לעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, David2540 כתב:

הטיעון שלך שזו עבירה למסוכנת ממש לא מדוייקת. לא סתם התחילו לאכוף את זה.

נסיעה בנתיב שמאלי גורמת לקונפליקט בין נהג שנוסע מהר לנהג שנוסע לאט ובלימות מיותרות במיוחד שהרבה מהנהגים שנוסעים לאט הרבה פעמים דופקים ברקסים חדים.

חוץ מעניין עקיפה מימין שהזכירו לעיל.

אני נהג חדש ולא עושה שטויות בכלל, וכמעט שלא נוסע בשמאלי בכלל, פה ספציפית יצאתי מהנתיב השמאלי ונשארתי בשמאלי פיחדתי לעבור לימיני (כמו שציינתי למעלה) היה גשום וסוער!! ואז הוא הגיע ברמזור של בית אריה שמאלה, אני באמת תמים קיבלתי דוח על התנהגות זהירה והכי הגיונית.
(גם לא היה מי שיעקוף כי היה כביש ריק, בימיני קצת מאחורי היה משאית שזה יותר מובן למה לא חזרתי לימיני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, זאבי טבריה כתב:

אני נהג חדש ולא עושה שטויות בכלל, וכמעט שלא נוסע בשמאלי בכלל, פה ספציפית יצאתי מהנתיב השמאלי ונשארתי בשמאלי פיחדתי לעבור לימיני (כמו שציינתי למעלה) היה גשום וסוער!! ואז הוא הגיע ברמזור של בית אריה שמאלה, אני באמת תמים קיבלתי דוח על התנהגות זהירה והכי הגיונית.
(גם לא היה מי שיעקוף כי היה כביש ריק, בימיני קצת מאחורי היה משאית שזה יותר מובן למה לא חזרתי לימיני)

אני לא דיברתי עליך או על מקצועיות הנהיגה שלך אלא על מסוכנות הנושא.

אם היתה לך משאית בימין מדוע לא הסברת לשוטר שלא חזרת לימין בגללה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, זאבי טבריה כתב:

אני נהג חדש ולא עושה שטויות בכלל,

תגיד שאתה לא מודע לשטויות שאתה עושה. כולנו טועים על הכביש, מי פחות ומי יותר. אחרי 45 שנות נהיגה ברור לי שאני עושה טעויות לא מעטות, ועוד יותר מכך - שאני עושה לא מעט טעויות שאיני מודע להן. השוטר פשוט הביא לידיעתך ששגית בנהיגה.

דרך אגב - מזג אויר גרוע הוא סיבה טובה להקפיד הקפדה יתרה על הכללים, ובמקרה שלך (איני מכיר את הכביש הספציפי) אני רואה רק 2 סיבות לא לחזור לימני: ביצוע עקיפה או מצב טכני בעייתי של הנתיב הימני, כמו הצפה או בורות. במצבים האלה כנראה שהשוטר לא היה עוצר אותך, ובדוחות שהועלו על ידי חברחי פורום בנסיבות דומות השוטרים טרחו לציין שהנתיב הימני היה במצב תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל צריך לנהוג בשמאלי בצורה ממש בולטת ויוצאת דופן כדי לקבל דו"ח כזה.

שלם ולמד לקח.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...