Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת אסם ואיתה עוד חברות תעלה מחירים של מאות מוצרים

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזה אתמול מחדשות 13. מהדורת השבת.

רמי לוי מתנגד לחרם, קורא להפחתת המכסים ותוקף: "המדינה מתנהגת בכוחניות"

בצל חקירת תיאום המחירים, בעל רשת "שיווק השקמה" הכחיש בריאיון בחדשות 13 את החשדות נגדו. בנוסף, תקף את יו"ר התאחדות החקלאים וכינה אותו "שקרן ורמאי.

https://13tv.co.il/item/news/economics/consumers/rami-levi-902868276/

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעדיפים את רסק העגבניות של MUTTI? אתם משלמים עליו ביוקר

https://www.ynet.co.il/economy/article/sygm7l8kc

עריכה אחרונה על ידי car_me

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה ערוצים מסחריים אז לא ער לקמפיינים פרסומיים או לפרסומות שדוחפים דרך תכניות ריאליטי. אני לא יודע כמה גדל נתח השוק בגלל הקמפיינים האלה, אבל אין לי ספק שבמבחן טעימה עיוורת חלק לא מבוטל מצרכני מוטי לא היו מבדילים בין תבשיל שכולל מוטי מול המתחרים תוצרת הארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.2.2022 בשעה 08:32, save כתב:

עוד משהו פיקנטי על רוטב עגבניות של mutti , יצא לי לעבוד עם איזה בחור איטלקי לפני כמה שנים. (הוא היה מכסה את הפה עם היד בזמן שאוכל פיצה). 

שאלתי אותו אם הוא מכיר קופסאות mutti . אמר שמכיר גם מכיר אבל לא קונה את זה. מבחינתו זה איכות בינונית לרסק . יש לו חברות אחרות שהוא ממליץ .

כנראה שמוטי זה האוסם האיטלקי.  

אבחנה אנקדוטלית, ואני מכיר איטלקים שממליצים על מוטי (יש גם את סן מרזו שעוד יותר טובים אבל לא הכי זמין בארץ).

בתאריך 13.2.2022 בשעה 09:19, Renaultrap כתב:

מעניין. לא יכול לשפוט חוש טעם של אחרים, אבל אני לא קיבלתי תלונות כשהכנתי רוטב לפיצה או לפסטה עם העגבניות החתוכות דק של פריניר. המוטי עולה 60% יותר. מבחינתי, אין פה בכלל תחרות. מי שמתעקש בכל זאת לקנות ביוקר שומר על המחיר הגבוה של המוצר. שוק חופשי. כנ"ל הפסטה. שדות נמכר 4 ב-10. אין לי שום בעיה עם זה שאוסם מעלים מחירים. מי שרוצה את ה"איכות" של פסטה אוסם שישלם.

למה שתקבל תלונות? זה לא שרוטב עגבניות מפחית של יכין לא יהיה טעים. אבל כנראה הוא יהיה פחות טעים ממוטי המוטי יהיה טעים יותר בקרב ראש בראש. היתרון הגדול של מוטי (מעבר לעגבניות עצמן) הוא שבפחית יש 100% עגבניות ולא 60/40 או 80/20 של עגבניות/מיץ עגבניות כמו מותגים אחרים (לפיצה לדוגמה זה קריטי ע"מ שהבצק לא ירטב). תכניס את זה לחישוב ותראה שממוטי אתה מקבל יותר עגבניה לשקל.

סתם אנקדוטה - עשיתי שבוע שעבר רוטב פיצה מפחית של POMO. מה שיצא מהקופסא היה... כתום?? לעומת מוטי שאדום לגמרי (חבל שלא צילמתי להשוואה). גם ההבדל בטעם היה מורגש (טעימה עם כפית ישר מהפחית). את הרוטב של הPOMO "זרקתי" והפכתי אותו לרוטב לפסטה (שיצא טעים כמובן), הפיצה קיבלה רוטב של מוטי. אז הבדל בטעם ובאיכות יש גם יש.

יכין יצאו לאחרונה (נראה לי) במוצר חדש "יכין פולפה" שהוא גם כן 100% עגבניות בלי שום תוספים, אנסה בהזדמנות, אולי יתן פייט ישראלי למוטי (אבל אז יש את שאלת המחיר).

אני משתמש במוטי בעיקר לרוטב לפיצה, המחיר לשלישייה בשופרסל הוא 17 ש"ח, המתחרים נעים בין 12 ש"ח (מותג של שופרסל) לגם כן 17 (יכין פולפה בלי הנחה, 14 ש"ח עם הנחה שלא ברור לכמה זמן).

פחית אחת של 400 גרם מספיקה ל-5 פיצות, ככה שאם מחשבים מחיר פר פיצה, ההבדל במחיר הוא זניח מאוד, שווה לשלם את התוספת של הכמה אגורות על איכות טובה בהרבה (ועל פיצה זה בהחלט מורגש).

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שלא בדקתי מה יש בקופסאות של פריניר, אבל לא בלט לי הבדל בכמות הרוטב שמתקבל מקופסא של 400 ג'. ממילא, 100% עגבניות לא אומר כמה מים יש בזה כי לא כל העגבניות מכילות אותה כמות מים. על כל פנים, בהבדל של 10 מול 17 ש"ח לשלישייה אני עדיין חושב שהתמחור של מוטי לא מוצדק אם אין הבדל מובחן בטעם. מעודפי מים לא בעיה להיפטר אם משאירים את הרוטב עוד כמה דקות על הכיריים.

עריכה אחרונה על ידי Renaultrap
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי את פריניר, אם אני לא טועה 80% עגבניות 20% מיץ (בשופרסל אונליין כתוב 99% עגבניות אבל אני זוכר שעל האריזה בפועל כתוב אחרת). העגבניות של מוטי (וסן מרזנו) מכילות פחות מים ויותר "בשר" מהמקבילות.

לטעמי כן יש הבדל מובחן בטעם, עודפי מים זה לא בעיה אם עושים רוטב לפסטה שבמילא מתבשל הרבה ואפשר לשחק עם הסמיכות (אבל שים לב שממוטי אתה מקבל יותר *עגבניות* מאשר מותגים אחרים), אבל כרוטב לפיצה זה בעיה (כשמשתמשים ישר מהקופסא), וזה כאמור מעבר להבדל המורגש בטעם.

מצאתי תמונה (בערך) של הרוטב מהPOMO (שזה גם מותג איטלקי):

452387717_PXL_20220209_1456509182.thumb.jpg.af8a4c0850b10f751f59af2fd123eccb.jpg

תראה איך הרוטב כתום ולא אדום (כמובן אחרי בישול אבל ככה הוא גם יצא מהקופסא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראינו היום. בחדשות 13. את הבעלים של פלאפל בריבוע.

הם העלו את מנת הפלאפל מ 22 שקלים ל 25 שקלים למנה.

פסטה ברילה תנסה למנוע. העלאת מחירים אחרי פסח.

אמרו שדבקה היצרנים מחול מבקשים העלאה. היבואן סופג בנתאים את העלאה.

היום קניתי תמתחרה בביסלי אסם. על השקית היה כתוב. שהמשקל ירד מ 70 גרם. ל 55 גרם לשקית. ועולה בדיוק כמו ביסלי של אסם.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אנשים יפסיקו לאכול בגלל ההתייקרות זבל כמו ביסלי ודומיו, רק הרווחנו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר שלא רק פלאפל בריבוע העלו מחירים.

מדד הפלאפל והמפה המפורטת: אחרי ההתייקרויות - כמה תעלה לכם מנה (ynet.co.il)

מדד הפלאפל והמפה המפורטת: אחרי ההתייקרויות - כמה תעלה לכם מנה

את השלכות גל ההתייקרויות אפשר למצוא גם במחירו של המאכל הכי ישראלי: מחיר פלאפל בפיתה עלה ל-20 שקלים בממוצע, אם תרצו מנת שווארמה בצלחת ייתכן שתאלצו לשלם 75 שקלים. המוכרים מסבירים כי גם הם "קורבן": "חומרי הגלם מתייקרים, אין ברירה". מיוחד: מפת מחירי הפלאפל של ישראל.

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי אתמול 40 ש"ח על פנצ'ר אחרי שאני מכיר שהמחיר הוא 30, העלו או שזה מקרה בודד?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יצא לי לשלם כמה פעמים 50  אבל אולי זה מס אשכנזים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנצר ב-50 כולל פחית גזוז ענבים?

נ.ב. בחדר אוכל בעבודה התחילו לתת רק RC קולה, שאלתי ואמרו לי שקוקה קולה העלו להם מחירים ולכן חיפשו זול יותר.

הבאסה שאין RC FREE להחליף את הזירו.

מישהו יודע כמה עולה פחית לחנות שקונים מגשים של 24 קוקה קולה לעומת RC?

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פחית בראש. וזה היה ב-3 פנצ'ריות שונות, מרוחקות זו מזו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...