Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת אסם ואיתה עוד חברות תעלה מחירים של מאות מוצרים

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני כתבות מהרשת.

https://www.bizportal.co.il/general/news/article/800870

האוצר מאשר את בדיקת ביזפורטל: הסיבה ליוקר המחיה - יבואניות המזון ולא רשתות השיווק

על פי משרד האוצר, הרווחיות של יבואניות המזון חריג ועומד על 12.5%. כזכור, רווחיות הקמעונאיות עומדת על 4-5% בלבד. במקום לבוא בתלונות לרמי לוי, שופרסל וויקטורי - כדאי להצביע על הבעיה האמיתית. איך היבואניות צחקו עלינו בזמן הקורונה? הוציאו עובדים לחל"ת כשהמכירות בכלל גדלו.

שניה

https://www.ynet.co.il/economy/article/s1smfly0t

בזמן שאחרות דחו התייקרויות: נטו מעלה מחירים

בניגוד לשאר חברות המזון שהקפיאו את העלאת המחירים: נטו הודיעה שתעלה את מחירי מוצרי אטריות מג'יק ב-6% ואת חלק ממוצרי הדגים של דלידג ב-10%. נטו: "במקום להתעסק בספקים קטנים שעל סף סגירה ובמחירי הובלה שלא בשליטתנו, כדאי להתמקד בהתייקרויות החשמל, הדיור והמים".

עוד דבר לנו. העלו תחשמל בכמעט 6%. למפעלים ב 10%.

אחשב הממשלה חושבת איך להוריד. את מחירי החשמל.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@SlowRide & @car_me רב תודות על כך שעשיתם ממני טמבל.

אז רק שנהיה on the same page - אני יודע בדיוק כמה עולה כל מוצר בשופרסל וכמה הוא עולה במקומות אחרים. אני חושב שחסכתי כי כתוב לי "חסכת בקניה זו X שקלים"? נעלבתי

עכשיו אחרי שהסדרנו את זה, אני אוסיף ואומר שמלבד הזמנות אונליין שופרסל שלי זה האופציה היחידה שזמינה לי (הלוך חזור 5 דקות ברגל, כל אופציה אחרת שלא פחות יקרה גוררת נסיעה של 10 דקות + חיפושי חניה), ככה שבשבילי הקופונים אחושרמוטה משתלמים.

ועכשיו, תגידו לי איפה אפשר למצוא:

שלוש כיכרות לחם חיטה מלאה ב-10 ש"ח (אחד עולה 15)

שתי חבילות אוראו (רגילות 176 גרם) ב-9 ש"ח

400 גרם גבינה צהובה ב-6 ש"ח

ג'ל כביסה 3 ליטר ב-15 ש"ח, מרכך כביסה ליטר ב-9 ש"ח

שלישיית מוטי ב-10 ש"ח

משחת שיניים סנסודיין ב-9 ש"ח, משחת שיניים "רגילה" ב-5 ש"ח

שתי חבילות תה טולסי 25 שקיקים כ"א ב-15 ש"ח

וזה רק דברים שזכורים לי, זה ממשיך וממשיך. מחירים כאלו אני לא משיג בשום מקום בארץ מלבד מקומות של חרדים (וגם זה בספק)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נתחיל בזה שאף אחד לא מנסה לעשות ממך טמבל.

הקופונים האלה זה יום כן יומיים לא. אתה קונה אך ורק עם קופון? כשאין קופון לא קונה גם אם נגמר וצריך?

לדוגמא, בשופרסל אונליין שלישיית מוטי עולה 17 שקל בלי קופון.

10 שקל עם קופון.

קנית פעמיים ב17, זיהו דפוס ומציעים לך פעם שלישית ב10. שילמת 44 שקל.

ברמי לוי בלי קופונים אותה כמות עולה 45.

חסכת בקושי שקל ואני משער שגם לו יש כל מיני מבצעים.

הכל בולשיט ואף אחד לא פילנתרופ.

אני קונה מה שאני צריך לא מעניין אותי מבצעים ואם זה יקר בצורה לא פרופורציונלית אז שילכו קיבינימט. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החרימו רק תפסטה.

מכירות הפסטה של אסם צנחו בשבוע שעבר, שאר מוצרי החברה נמכרו כרגיל

המכירות של הפסטה ירדו ב-20% בהשוואה לשבוע ממוצע, אך בענף צופים שהירידה תתמתן השבוע ל-10%. קמעונאי: "אסם זה גוף ענק עם 30 קטגוריות, יש גם עלייה במכירות בחלק מהן".

מכירות הפסטה של אסם צנחו בשבוע שעבר, שאר מוצרי החברה נמכרו כרגיל (ynet.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yor2 כתב:

עוד דבר לנו. העלו תחשמל בכמעט 6%. למפעלים ב 10%.

אחשב הממשלה חושבת איך להוריד. את מחירי החשמל.

מחירי החשמל הם, בין היתר, פונקציה של עלות חומרי הגלם, ומחושבים לפי נוסחא
אני לא אומר שהנוסחא קדושה, אבל אין מאחורי ההתייקרות סוגשל העלאת מיסים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

הקופונים האלה זה יום כן יומיים לא. אתה קונה אך ורק עם קופון? כשאין קופון לא קונה גם אם נגמר וצריך?

10 שקל עם קופון.

אני קונה מה שאני צריך לא מעניין אותי מבצעים ואם זה יקר בצורה לא פרופורציונלית אז שילכו קיבינימט. 

יש למוטי מתחרים שהמחיר הרגיל שלהם הוא שלישייה ב-10. בלי קופונים ובלי מבצעים. בשבוע שעבר הזמנתי 8 שלישיות על משלוח חינם. אלה בדיוק המוצרים שאני משתדל לקנות במשלוח ולא לחכות שנגמר הסטוק. כנ"ל פסטות שאני קונה במבצע (בפעם האחרונה ליגורי 3 ב-12). זה עף אצלי כמו מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהמתחרים של מוטי רחוקים שנות אור מהאיכות של מוטי... מנסיון עם רבים.

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

10 שקל עם קופון.

אבל רמי לוי לא רלוונטי לי בכלל. אמרתי ששום סופר לא רלוונטי לי מלבד שופרסל. גם משלוחים לא רלוונטים לי כי עלות המשלוח יוצאת שליש מקניה ממוצעת.

וכן, אם אין קופון אני לא קונה. אם יש וזה מוצר עמיד אני קונה ועד הפעם הבאה שאני צריך שוב אני מקבל עוד קופון. הדברים היחידים והקבועים שאני קונה כל פעם הם מוצרי בסיס כמו ביצים חלב קוטג' ירקות לחם. כמו שאמרתי בהתחלה כל שבועיים אני מקבל את אותם הקופונים שאני משתמש בהם כל פעם אז יוצא שזו סוג של הנחה קבועה. לא מצליח להבין את הבסיס של הוויכוח, אתה מנסה לשכנע אותי שאני לא חוסך, נו שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מנסה לשכנע אותך בשום דבר, תקנה איך שטוב לך. מבחינת הצריכה שלי, לקופונים אין הרבה משמעות כי לא תמיד הדברים שאני צריך הם במבצע וזה מתקזז עם התקופות שיש מבצעים. הם גם לא מפגרים ולפעמים מגבילים כמות על מוצרים במבצע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, בדיוק קיבלתי משלוח משופרסל ושמתי לב שלא כל ההנחות ירדו מהמחיר. בדקתי קצת יותר טוב והבנתי שכל הקופונים האישיים לא ירדו. פניתי לשירות בווטסאפ ולאחר סכימה זוכיתי בקרוב ל-50 ש"ח (מקניה של פחות מ-500). לא רע בשביל הנחות שהן אקסטרה על המבצעים הרגילים. כלומר זה ההפרש ממחירי המבצע היכן שהיה גם מבצע כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yor2 כתב:

מכירות הפסטה של אסם צנחו בשבוע שעבר, שאר מוצרי החברה נמכרו כרגיל

כי הציבור מטומטם, 

אומרים לו שמוצרי אסם יקרים ומראים תמונה של פסטה, אז אנשים מבינים שאסם זה פסטה, לא מעבר

לפני 10 שעות, Renaultrap כתב:

ש למוטי מתחרים שהמחיר הרגיל שלהם הוא שלישייה ב-10.

לא לכל דבר יש תחליף...יש דברים שהטעם שלהם כבר לא דומה לטעם שאנחנו אוהבים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסם ב N12: מכירות הפסטה של אסם ירדו בשבוע שעבר באופן דרמטי ונתח השוק של החברה בקטגוריה צנח, כך עולה מדוח של סטורנקסט שמתבסס על נתוני אמת מהקופות בסופרמרקטים, חנויות הנוחות והמרכולים, והגיע הבוקר...רק בתחום הפסטות ירדו השבוע המכירות של אסם בכ-380 אלף שקלים.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו פיקנטי על רוטב עגבניות של mutti , יצא לי לעבוד עם איזה בחור איטלקי לפני כמה שנים. (הוא היה מכסה את הפה עם היד בזמן שאוכל פיצה). 

שאלתי אותו אם הוא מכיר קופסאות mutti . אמר שמכיר גם מכיר אבל לא קונה את זה. מבחינתו זה איכות בינונית לרסק . יש לו חברות אחרות שהוא ממליץ .

כנראה שמוטי זה האוסם האיטלקי.  

המחיר בארץ של mutti אכן גבוה. כ ₪10 לקג (polpa). והרשתות מקפיצות את המחיר עוד יותר. 

עוד דוגמא : לייבא פחית קולה מאירופה עולה ליבואן פחות מ ₪2 לפחית. כלומר 2₪ זה המחיר בו היבואן מוכר לסופר בארץ. הקפיצה ל ₪5 היא על המדף בסופר. 

לא רוצה לדעת כמה עולה פחית שמולאה ממים קדושים בבני ברק אבל כנראה פחות. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. לא יכול לשפוט חוש טעם של אחרים, אבל אני לא קיבלתי תלונות כשהכנתי רוטב לפיצה או לפסטה עם העגבניות החתוכות דק של פריניר. המוטי עולה 60% יותר. מבחינתי, אין פה בכלל תחרות. מי שמתעקש בכל זאת לקנות ביוקר שומר על המחיר הגבוה של המוצר. שוק חופשי. כנ"ל הפסטה. שדות נמכר 4 ב-10. אין לי שום בעיה עם זה שאוסם מעלים מחירים. מי שרוצה את ה"איכות" של פסטה אוסם שישלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...