Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6 סטיישן 2016 - שרשור קניה ואחזקה

במבליק
שימו לב! השרשור הזה בן 394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מצויין,אצלנו במשפחה יש אחת שנתון 2014,VFM מהטובים שקיימים וכמובן אמינות יפנית
אגב אתה תתרגל לדילאיי הקטן עד שהסוסים מתאספים:-)

• רעיון טוב! 1

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

זה 5 מקומות עם מקום ל- 3 כיסאות בטיחות מאחורה?

לא ניסיתי אבל זה בהחלט רכב רחב (זה היה אחד מהשיקולים המרכזיים שלנו)

2 דברים טובים שבינתיים יש לי לספר על שרות מאזדה,

1. הגעתי ל"מוסך אדיב" בירושלים לשם קבלת הצעת מחיר ליישור קו, הייתי בלי הרכב ובכלל לא היה ברור שאגיע אליהם לטיפול. תוך כדי הזכרתי שיש לי התרעה על בטריה חלשה בשלט, במקום החליפו לי בטריה ללא עלות.

2. את הרכב קיבלתי ללא ספר רכב, התקשרתי למשרדי היבואן ותוך כמה ימים קיבלתי את הספר במוסך הקרוב אלי (בדואר פנימי) גם זה ללא עלות.

לא מובן מאליו ובמיוחד שבהחלט הייתי מוכן לשלם עבור הפריטים הנ"ל.

image.thumb.png.844a3f03668f69aeb278130736ebfd4d.png

עריכה אחרונה על ידי במבליק
  • אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, fatboy1340 כתב:

מזדה 6 זה אחד הרכבים הרחבים מבחינת ספסל אחורי. 

בהחלט,אחיזה מצוינת

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה נהדרת וטובה.

הרכב נראה מצויין ועושה רושם שנשמר היטב.

כחובב רכבי סטיישן (שנאלץ להסתפק רק בסטיישן שנראית סדאן בליסינג) אני אפילו קצת מקנא בך... 😀

תתחדשו ותהנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, fatboy1340 כתב:

מזדה 6 זה אחד הרכבים הרחבים מבחינת ספסל אחורי. 

הסתקרנתי והלכתי לחפש קצת נתונים.
אז לפי אוטוקום, רוחב המושב הוא 1.37 מטר.
לשם השוואה באוקטביה החדשה(2021) רוחב המושב הוא 1.26, בקיה נירו שנחשבת מרווחת, רוחב המושב הוא 1.30
כלומר המושב במאזדה 6 רחב ב 11 ס"מ(!) יותר מהאוקטביה. מרשים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות!

לפני 19 שעות, במבליק כתב:

לאחר 400 ק"מ (בערך חצי עירוני וחצי בין עירוני) צריכת הדלק הייתה 1 ל-9.5 ק"מ. גרוע יותר מהאאוטלנדר והוורסו שהיו לי וציפתי לשיפור ניכר. אבל בגלל הנסיעה הנמוכה שלי (כ-8K בשנה) זה לא כ"כ משנה. 
אשתדל להמשיך ולעדכן בהמשך ו\או לענות על שאלות ככל שיהיו.

לגבי צריכת דלק משהו קצת מוזר לי.

יש לי מאזדה 3 עם אותו מנוע וגיר, כשאיתה אני מגרד את 1:13 מלמטה, צריכה דומה למה שהיה לי בקורולה 1.6 בנזין CVT.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הספקתי לעשות רק תדלוק אחד. מקווה שבהמשך הסטטיסטיקה תתאזן (מנסיון בערך לאחר 4 תדלוקים מקבלים ממוצע אמיתי לכל אורך התקופה)

קח בחשבון שה-6 כבידה יותר מה-3.

תודה לכל המברכים. נקווה שבאמת תמיד נגיע בשלום וברוגע וניסע ברכים עקלקלות (ישר זה משעמם...)

עריכה אחרונה על ידי במבליק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...