Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוי יצחק מיישר קו עם שוק המשומשות הרותח

TZR84
שימו לב! השרשור הזה בן 965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"עלייה משמעותית במחירי הרכבים המשומשים במחירון הקרוב של לוי יצחק: סמנכ"ל הקבוצה אומר כי "הוא לא זוכר עליה רוחבית כזאת עשרות שנים - אולי בתקופת ההיפראינפלציה בשנות ה80". " (מקור מ-N12)

אז משבר השבבים, הקשיים בייצור השוטף ובעיות השינוע והאספקה אחראים לזה? 

ישראל מיישרת קו עם ארה"ב של החודשים האחרונים ששם מחירי המשומשות עולות על החדשות?

נחכה לתחילת ספטמבר יהיה מעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לזה אתמול במקרה,

המחירון של הרכב שלי (בן 11) לא רק שלא ירד אלא עלה ב- 2,000 שקל ביחס למה שהיה לפני שנה.

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, TZR84 כתב:

המחירון שלי עלה ב4000 שקל מאז שבדקתי ביוני. נראה מה יהיה בספטמבר.

אם זה הרכב שבחתימה אני מופתע שזה רק ב- 4,000 ולא יותר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו לוי יצחק, בשקט בשקט, המחירון הפך לחינמי. משום מה לא ראיתי התייחסות בפורום. אולי פספסתי?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מיישר קו עם מה שקורה בפועל בשוק זה "מחירון העם".

נ.ב. גם הרכב שלי עלה ביצחק לוי ב 4000₪ תוך חודשיים ( משוקלל, עם קילומטראז' אסטרונומי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Yaroki כתב:

אפרופו לוי יצחק, בשקט בשקט, המחירון הפך לחינמי. משום מה לא ראיתי התייחסות בפורום. אולי פספסתי?

אתה בטח מתכוון ליישום בפלאפון.. זה לא חדש.. במחשב זה עולה כסף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, ofir1988 כתב:

אתה בטח מתכוון ליישום בפלאפון.. זה לא חדש.. במחשב זה עולה כסף 

מעניין מה ההיגיון מאחורי זה (בהנחה שאין הבדל בתוכן / יכולות בין הממשק ב- web לבין האפליקציה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מבין שכדי להשאר רלוונטי לשוק הוא חייב לשחרר גם גרסה חינמית.

אבל אם הוא יעשה גרסה חינמית במחשב אף אחד לא ירכוש את המחירון כספר (עדיין קיים?) או את המנוי באינטרנט.

ולכן הוא משחרר בקטנה.

באפליקציה שתאורתית לא אמורה להיות מותקנת במחשב ולכן לא יהיה אפשרי לעבוד איתה במקומות רשמיים שיהיו חייבים לקנות את הגרסה למחשב

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה קשור לזה שבאפליקציה יש פרסומות, לא יודע אם בגרסה בתשלום במחשב יש אותן.

זה גם מקור רווח

• אהבתי 2

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, fatboy1340 כתב:

אז איך זה מסביר מגרשי מכוניות יד 2 מפוצצים? 

איפה ראית כאלה? המגרשים של חברות הליסינג ושל חברות הטרייד אין הגדולות ממש לא מפוצצים, יש להם רשימות המתנה לדגמים מסויימים ובהרבה מקרים הם מצליחים למכור רכבים שעדיין לא נמצאים במלאי ועוד לא נמסרו ע"י הלקוח בעסקאות טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...