Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האישה: ״תחזיר את הגלידה למקפיא ותיקח חסה במקום״ תוצאות בדיקות הדם הגיעו.

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיעו תוצאות בדיקות הדם, הכל הגיע ירוק מלבד כמה דברים שקשורים לכולסטרול. האישה כבר בפאניקה שאוטוטו המחלת לב מגיעה. מחקר קטן באינטרנט מראה שאני קצת חוצה את הגבול. הרקע: בן 37, מתאמן 3 פעמים בשבוע, אוכל הרבה סלטים אבל גם לא ממעיט בלנשנש, לא שמן, מטר 76, 83 קילו.

להל״ן התוצאות: 

image.thumb.png.21a089d5ccb99f64751b26f469e3e931.png

שאלה למומחי הפורום: האם עלי להחזיר את הארטיק חזרה למקפיא ובמקום לאכול חסה, או שצריך טיפה לצמצם בשטויות והכל טוב ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ללכת לרופא שלך שיבצע הערכת סיכונים כוללת וימליץ את המלצותיו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

ללכת לרופא שלך שיבצע הערכת סיכונים כוללת וימליץ את המלצותיו.

פלורידה, עד אז הגלידה תנמס. 

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שהתחילה עונת הסופות

וברצינות גמורה - למספרים האלה אין משמעות מחוץ לקונטקסט הבריאות שלך. יש אנשים שיכולים להמשיך כך עם התאמות אורח חיים כאלה או אחרות, יש כאלה שיזקקו לתרופות ויש כאלה שהרופא ירצה להרחיב את הבדיקות שלהם. זה אינדיווידואלי לגמרי, ובהתאם עליך לגשת לרופא שלך ולהתייעץ אתו. גם לגישה שלך לדברים יש משמעות, ואותה אתה צריך להציג בשיחה עם הרופא.

מן הסתם ביצעת את ה-annual physical ויש לך עוד סט שלם של נושאים לשיחה אתו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים קצרים ואף אחד לא שורד אותם בסוף, השאלות שלך הן מדרון חלקלק שמוביל לטבעונות. 

נשמע שאתה מנהל אורח חיים בריא למדי, תהנה עד הצ'ק אאוט ותימנע מאכילת סרטים.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

חשבתי שהתחילה עונת הסופות

וברצינות גמורה - למספרים האלה אין משמעות מחוץ לקונטקסט הבריאות שלך. יש אנשים שיכולים להמשיך כך עם התאמות אורח חיים כאלה או אחרות, יש כאלה שיזקקו לתרופות ויש כאלה שהרופא ירצה להרחיב את הבדיקות שלהם. זה אינדיווידואלי לגמרי, ובהתאם עליך לגשת לרופא שלך ולהתייעץ אתו. גם לגישה שלך לדברים יש משמעות, ואותה אתה צריך להציג בשיחה עם הרופא.

מן הסתם ביצעת את ה-annual physical ויש לך עוד סט שלם של נושאים לשיחה אתו.

כל שאר בדיקות הדם ירוקות, כבר הייתי ב annual שלי, ולתחושתי הרופאה תגיד משהו בסגנון: ״שלם לי את ה-copay ותהדק קצת את התזונה שלך״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענייני משקל זה מאוד אינדיבוידואלי, אבל בגדול, 83 קילו על 176, זה טיפה גבוה. יש לך מושג מה אחוזי השומן שלך? 

אני לא הייתי מתרגש כרגע מנתוני הכולסטרול , אבל מקפיד לראות שהם לא עולים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, davemustaine87 כתב:

ענייני משקל זה מאוד אינדיבוידואלי, אבל בגדול, 83 קילו על 176, זה טיפה גבוה. יש לך מושג מה אחוזי השומן שלך? 

אני לא הייתי מתרגש כרגע מנתוני הכולסטרול , אבל מקפיד לראות שהם לא עולים. 

אני לא יודע מה אחוזי השומן שלי בגלל שאני לא מודד. אני לא שמן, אבל אין לי כבר קוביות. 

עריכה: הן ברות השגה אם הייתי מוריד כ-6 קילו שצריך כדי לשים אותי ב BMI אידיאלי. 

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אספרסו ביום, בבוקר. הבדיקה נעשתה בשעה 10 בבוקר וצמתי באותו הבוקר אבל כן שתיתי קפה. 

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

אז ראשית - אני לא מדבר רק על בדיקות הדם.

שנית - לפחות אצלנו מקובל שהבדיקה צריכה להתבצע בצום מלא של 12-14 שעות (מותר לשתות מים בלבד). לא ששתי כוסות הקפה האלה עושות מהפיכה, אבל זה הסטנדרד. אולי הרופאה תרצה שתחזור על הבדיקה בעוד זמן מה, והפעם לפי הכללים.

יש לרופאה כלים להערכת הסיכון שלך לאירוע לב וכלי דם, היא צריכה להכניס את הנתונים שלך למחשבון המתאים (יש כמה כאלה), לקבל את הערכת הסיכון ואז לדבר אתך על ההמלצות להמשך הדרך. ולקבוע מתי לבצע הערכה חוזרת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזיר את החסה לאישה, וקח פיינט של בן אנד ג'ריס רק כדי לאזן את הלחץ הנפשי שהיא עשתה לך.

ביום שאני אקבל תוצאות כמו שלך, הרופא משפחה שלי ישים חצאית הולה, וירקוד על עמוד במרפאה. 

אבל, את בדיקת הדם עושים על צום מלא של 12 שעות. לא קפה ולא נעליים. רק מים. 

ללא ספק הקפה שינה לך כמה ערכים, לא יודע מה ההשפעה. 

• מצחיק 7
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני לא הייתי נכנס להיסטריה, רק מקפיד על בדיקות דם אחת לכמה חודשים ושם בראש תזכורת שאנחנו כבר לא בני 16 שאפשר לאכול הכל ומתי שרוצים.

מה שכן, שני אספרסו על הבוקר זה כמו להניע את האוטו קר לגמרי וישר לנסוע במסלול על הקו האדום.

עצה שקיבלתי מבעלת מקצוע ומיישם כבר בערך 5 שנים: מתחיל עם מים חמים עם לימון ולואיזה (שום תיון, הכל "אמיתי"), קפה ראשון בערך שעתיים אחרי ההתעוררות.

צפיתי שזה יפרק אותי עם כאבי ראש, בפועל ההסתגלות היתה מיידית. 

• אהבתי 3

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שלא פאניקה!
מצבך מצויין.
אולי גנטיקה משפחתית מתחילה להראות אותותיה בגילך "המופלג", אבל אם אתה פעיל גופנית, לא מעשן וכו' - הסר דאגה מליבך.
מה שכן הייתי עושה זה הולך לתזונאית, רגילה מהקהילה, מראה לה את תוצאות הבדיקות ומתייעץ איתה.
היא תגיד לך יותר טוב מהרופא מה לשנות בתזונה, אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתך דואגת לך וזה יפה, תאכל מה שבא לך - אבל במידה, תמשיך עם הספורט ותשלב ירקות בתפריט ותגיד לה שכל ערב תשבו יחד על המרפסת ותשתו כוס יין אדום - רק יעשה לשניכם טוב. החיים מלאים הפתעות, תהנה ותהייה רגוע - מצבך מצוין ( *אני לא אחראי על כל מה שכתבתי פה..)

• מצחיק 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...