Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקמת EMMA ISRAEL

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, esimpex כתב:

זאת לא הייתה הכוונה שלי, אבל…

אף אחד לא מונע ממך לארגן מפגשים גם 3 פעמים ביום.

מה הקשר בין מפגש חברי לארוע emma?!

ואיך הגענו להשווה בכלל?

לדעתי לא הייתה צריך להוסיף את המילים " רמה שכונתית " היות שמילים אלו באות לזלזל במפגש סימיון, שאפילו לא באתה עליו לצערי. אבל זאת צורת החשיבה והביטוי שלך, לצערי.

אבל כמו השיר של אריק אינשטיין ז"ל : יש בי אהבה והיא תנצח !! כך כל החברים מכבדים אחד את השני, כיף לנו להיפגש יחד.

נעשה עוד הרבה מפגשים לאחר החגים בתקווה שהקורונה תיעלם לנו מהחיים.

עריכה אחרונה על ידי Dani Cohen
הוספה של תיאור
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

האמת ששכחתי מהמפגש האחרון שהיה בכלל,  אם לא היית מזכיר אותו עכשיו.

מילים אבחר לבד, גם אם מתאים לך או לא,

דעה אישית, גורלה להשאר אישית…

הבנת את הדברים כפי שהיית מסוגל להבין,

לא מעבר, לצערי…

משווק רשמי בישראל של המותגים:

Brax, Helix, Match, Eton,

STP - Standartplast, MBQ,

Monster Cable, Tchernov Cable.

נציג רשמי של קהילת EMMA בישראל.

חנות און-ליין: www.CarAudio.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ESIMPEX - אתה כאן בכדי להרים את הרף, לקחת את הענף והאהבה שלנו לתחביב - למקום מקצועי!

אבקש לא להתייחס כרגע אל מפגשי קהילת האודיו לרכב בין אם SQ או SPL או SQL אלא להתרכז בלקחת את התחום קדימה - מה שאתה אכן מגדיל לעשות. 

אשמח לקחת את חלקי בהמשך עד כמה שיתאפשר לי - באופן האישי שלי בין אם בפן מקצועי ובן אם בפן אישי תורם ומקווה שכל חברי לתחום ולפורום יגדילו לעשות כן היות והתחום יצמח רק ע"י עשיה ובניה ולא ע"י יריבות והריסה. 

חובת ההוכחה כעת נמצאת בידיך ואני בוחר לעזור ביכולת לקבוע בארץ עובדות חדשות ורף חדש. 

בשמחה ובאהבה, 

אדי.

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, 

ההודעה יצאה - השרשור הזה הוא שרשור שאני פתחתי באופן אישי, מהתרגשות רק מעצם הידיעה שהתבצע מהלך שכזה בארץ.

בהמשך הדרך יפתח שרשור רשמי ע"י הגוף המארגן או כבר בשם EMMA ישירות - לא יודע איך יתנהלו בדיוק הדברים. 

אתם תקבלו מידע מדוייק, מהימן ונכון מגוף ראשון כאשר דבר זה יתרחש - עד אז, אני מבקש - הימנעו מלהסיק מסקנות כלשהן לגבי זמנים, מיקומים, עלויות וכו' וכו' ובטח ובטח בואו לא ניקח את הדברים לכוון הלא נכון או לכוון האישי. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

חברים,

שימו לעדכונים מבית @CarAudio Workshop

EMMA יוצאים לדרך! 

- עריכה - 

אנשים יקרים, 

קבוצת EMMA ישראל תעדכן אתכם בפורום דרך שרשור הספונסר באופן שותף ואתם מוזמנים גם לעקוב אחרי הפעילות שלהם - כאן

לקבוצת הדיונים שלהם ניתן להצטרף - כאן

וכמובן - פה בפורום, אתם מוזמנים לפנות בשאלות כלפי @CarAudio Workshop ובכל דבר שאני אוכל לעזור, אעזור. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם,
שֶׁהֶחֱיָנוּ וְקִיְּמָנוּ וְהִגִּיעָנוּ לַזְּמַן הַזֶּה.

• מעניין 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...